Przegląd katalogu
- 107 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 107 wyników
Przeglądaj children clothing store w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 107 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 25,674 opinii i ocen.
“Wizyta w sklepie bardzo się udała pani bardzo pomocna w zakupie i doradzaniu jestem zadowolony”
“Generalnie lubię ten sklep ale ostatnio coś z rozmiarami się pokaszaniło.”
“Bardzo super i fajny sklep, ciuchy dobrej jakości”
“Mój ulubiony punkt Sinsaya w Bydgoszczy. Pani Weronika odnalazła zamówienie, na które czekałam jakiś czas i już myślałam, że gdzieś zaginęło. Bardzo zależało mi na odbiorze, ze wzgledu na to, iż jedna rzecz miala już status wyprzedanej. Zainteresowanie klientem i chęć pomocy w rozwiązaniu problemu 11/10.”
“Asortyment spory, panie z obsługi miłe. Niestety w przymierzalni trochę kurzu się nazbierało ale to normalne w sklepach z odzieżą i nie będę z tego powodu zaniżał oceny jak wszystko inne jest w porządku. Brak tylko kas samoobsługowych szkoda. Ale polecam”
“Super sklep ,w soboty rabat 50 procent,miła obsługa ,porządek”
“Serdecznie polecam! Miła obsługa, pan Adrian i pan Marek bardzo sympatyczni, bezproblemowi i pomocni w wyborze odpowiedniego i nowego stroju na siłownię!”
“ten lumpeks to mój nowy wynalazek! mimo to jestem tutaj od pewnego czasu często. Stanowczo zaprzeczam poniższym komentarzom. Panie chętne do pomocy, uśmiechnięte, można porozmawiać przy kasie na każdy temat, pożartować. Naprawdę aż chce się tu wracać! wspomnę jeszcze o tym, iż Panie bez proszenia starały się doczyścić plamę na kamizelce, która chciałam zakupić. Obsługa pierwsza klasa, każdą z Pań z czystym sumieniem mogę ocenić na 5/5. Dodatkowo można znaleźć wiele markowych i dobrych jakościowo rzeczy. Bardzo polecam!”
“Niedrogie, dobrej jakości rzeczy za rozsądne pieniądze. Sklep jest czysty i zasługuje na pięć gwiazdek z mojej strony.”
“Bardzo pomocna obsługa, w szczególności pani Andżelika. Sklep z zadbany, czysty, szerokim asortymentem.”
“Przemiła obsługa, bardzo ładne rzeczy, duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie. W sklepie czysto, poukładane. Jest możliwość przymierzenia ubrań. Polecam :-)”
“Bardzo miłe zaskoczenie, dobrze wyposażony sklep z obsługa na 5+ Pani w rudych włosach, która tego dnia była na kasie zasługuje na jakaś podwyżkę, niesamowicie miły klimat wprowadza, do tego sklepu aż chce się wracać.”
“Super obsługa, czysto, wygodnie posortowane przedmioty. Tylko czemu dział męski jest połowę mniejszy od damskiego?”
“Moj ulubiony sklep na naszym osiedlu wszystko dostępne w jednym miejscu ładne warzywa chyba od lokalnych dostawców, podoba mi się że są dostępne produkty z prosiaczka i niewieścina dzięki temu zakupu robie w jednym miejscu nie muszę chodzić osobno do sklepu firmowego . Przemiłe panie często przy zakupie podpowiedzą fajny przepis na dane mięso Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie duży wybór kwiatów i donic do ogrodu a także bardzo wygodne lekkie i ładne wózki do zakupów”
“Duży wybór sportowej odzieży dla dzieci we wszystkich rozmiarach polecam wszystkim”
“Świetny salon z ubrankami dla dzieci. Chętnie z żoną go odwiedzamy i robimy zakupy. Bardzo dobra jakość ubrań.”
“Jedyny sklep gdzie można znaleźć rozmiary +size.”
“Jeden z moich ulubionych second handów, zawsze cicho, czysto i przede wszystkim tanio :)”
“Sklep duży i bardzo fajnie zaopatrzony. Zawsze dużo towaru.”
“Super ceny, miłe Panie pracujące. Dobra jakość odzieży. POLECAM!”
“Polecam ! Wysoka jakość ubrań oraz wspaniała obsługa .”
“Pani Kierowniczka i Panie pracujące, z którymi miałam kontakt, w mojej ocenie, --profesjonalnie podejście do klienta. Służą radą i pomocą , w różnych sytuacjach. Pozdrawiam”
“Miejsce w którym kupi sie prawie wszystko”
“Polecam! Super miejsce na zakupy dla dzieci. Bardzo sympatyczna pani Teresa, zawsze doradzi i pomoże.”
“Super sprzedawca! Polecam w 100%. Towar szybko dostarczony i starannie zapakowany. Synek zadowolony ze sweterka. Dobra jakość!”