Opinie

  1. Ula Wolna ★☆☆☆☆

    Poniedziałek 21.10.2024, godzina 9.45 a Panie ekspedientki chyba jeszcze żyją weekendem i w pracy są za karę. Nie pofatygowały się nawet podniesc glowy, kiedy pytałam o dostępność towaru. Stały podparte o szafę za ladą i ewidentnie im przeszkodziłam przychodząc do sklepu.

  2. adrian ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła pani przy kasie. Przy wejściu spotkaliśmy ekspedientke która była bardzo miła i nie zwróciła nam uwagi na wózek z Polo. Byliśmy z małym dzieckiem i noszenie na rączkach na zakupach jest bardzo męczące tym bardziej że nie chcieliśmy tam wejść na chwilę, jednak Pani przy kasie szybko nas zniechęciła, krzycząc że z wózkiem z polo nie wolno do sklepu. Takiego zachowania raczej się nie spodziewałem rozumiem podejść, powiedzieć albo zapytać czy możemy bez wózka zrobić zakupy. Takie zachowanie nie przystoi sprzedawczyni.

  3. czarnula85 ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat, jedynie przemiła Pani w rudych włosach ratuje sklep tworząc miłą atmosferę, reszta do zwolnienia badz na szkolenie z obsługi klienta włącznie z kierowniczką na czele !!wymiana personelu na juz inaczej stracicie klientów. Pani w ruduch włosach zasługuje na podwyżkę i awans!

  1. Magdalena Olii ★★★★☆

    Kiedyś była tam tak paskudna sprzedawczyni ,że aż nie chciało mi się tam jeździć. Wiecznie niezadowolona z życia, pracujaca za karę aż tu nagle szok ... Trafiłam na bardzo miłą Panią w rudych włosach(wiem,że już pracuje tam dlugo) Uśmiechnięta, przesympatyczna, aż chce się tam przychodzić i napewno wrócę ze względu na tą Panią. Firma powinna dać premię za to jak ta Pani doskonale radzi sobie z obsługą klienta bo praca w handlu nie należy do najłatwiejszych Pozdrawiamy razem z córką ☺️ Jedna gwiazdka mniej za brak przymierzalni .

  2. Agnieszka Wójcik ★★★★★

    Bardzo miłe zaskoczenie, dobrze wyposażony sklep z obsługa na 5+ Pani w rudych włosach, która tego dnia była na kasie zasługuje na jakaś podwyżkę, niesamowicie miły klimat wprowadza, do tego sklepu aż chce się wracać.

  3. Annie ★★★★☆

    Personel ok, czystość ok, mało towaru, nic ciekawego tam nie kupiłam, coraz gorszy towar.

  1. Robert Bou ★☆☆☆☆

    Podejście do handlu i klienta na poziomie PRL. Zakupiłem dywanik łazienkowy z zastrzeżeniem, że będę chciał to przymierzyć i jeśli nie będzie pasował to zwrócę. Ok, nie ma problemu. Przychodzę nast. dnia, a pani kierowniczka (chyba-jedyna osoba w innym ubraniu), nawet nie przerywając rozkładania towary 5m ode mnie, twierdzi że towaru nie przyjmie bo jest niepełnowartościowy-nie jest zapakowany oryginalnie tzn odpiąłem kartonową metkę uniemożliwiającą rozłożenie dywanika. Pytam jak inaczej miałem przymierzyć towar, w tak8 sposób spięty, a który nie nosi śladów użytkowania. "Taki mamy regulamin" słyszę w odpowiedzi. Ponawiam pytanie jak inaczej miałem towar sprawdzić. "Proszę przeczytać regulamin". Cisza i poczucie triumfu w oczach personelu, że udało się spławić natręta. Radź se człowieku sam. Słabe to i żenujące. Brak szacunku dla klienta i profesji , którą się zajmuje.Złotówki już tam nie wydam. PS. Towar zwróciłem tego samego dnia w innym punkcie, brawo, są w tej sieci jednak ludzie, którzy dbają o reputację.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pepco?

Pepco znajduje się przy Marii Skłodowskiej Curie 33, 85-010 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pepco?

Można skontaktować się z Pepco pod numerem +48 616 288 999

Jak można dotrzeć do Pepco?

Do Pepco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements