Poniedziałek 21.10.2024, godzina 9.45 a Panie ekspedientki chyba jeszcze żyją weekendem i w pracy są za karę. Nie pofatygowały się nawet podniesc glowy, kiedy pytałam o dostępność towaru. Stały podparte o szafę za ladą i ewidentnie im przeszkodziłam przychodząc do sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Ula Wolna ★☆☆☆☆
-
adrian ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła pani przy kasie. Przy wejściu spotkaliśmy ekspedientke która była bardzo miła i nie zwróciła nam uwagi na wózek z Polo. Byliśmy z małym dzieckiem i noszenie na rączkach na zakupach jest bardzo męczące tym bardziej że nie chcieliśmy tam wejść na chwilę, jednak Pani przy kasie szybko nas zniechęciła, krzycząc że z wózkiem z polo nie wolno do sklepu. Takiego zachowania raczej się nie spodziewałem rozumiem podejść, powiedzieć albo zapytać czy możemy bez wózka zrobić zakupy. Takie zachowanie nie przystoi sprzedawczyni.
-
czarnula85 ★☆☆☆☆
Obsługa dramat, jedynie przemiła Pani w rudych włosach ratuje sklep tworząc miłą atmosferę, reszta do zwolnienia badz na szkolenie z obsługi klienta włącznie z kierowniczką na czele !!wymiana personelu na juz inaczej stracicie klientów. Pani w ruduch włosach zasługuje na podwyżkę i awans!
-
Magdalena Olii ★★★★☆
Kiedyś była tam tak paskudna sprzedawczyni ,że aż nie chciało mi się tam jeździć. Wiecznie niezadowolona z życia, pracujaca za karę aż tu nagle szok ... Trafiłam na bardzo miłą Panią w rudych włosach(wiem,że już pracuje tam dlugo) Uśmiechnięta, przesympatyczna, aż chce się tam przychodzić i napewno wrócę ze względu na tą Panią. Firma powinna dać premię za to jak ta Pani doskonale radzi sobie z obsługą klienta bo praca w handlu nie należy do najłatwiejszych Pozdrawiamy razem z córką ☺️ Jedna gwiazdka mniej za brak przymierzalni .
-
Agnieszka Wójcik ★★★★★
Bardzo miłe zaskoczenie, dobrze wyposażony sklep z obsługa na 5+ Pani w rudych włosach, która tego dnia była na kasie zasługuje na jakaś podwyżkę, niesamowicie miły klimat wprowadza, do tego sklepu aż chce się wracać.
-
Annie ★★★★☆
Personel ok, czystość ok, mało towaru, nic ciekawego tam nie kupiłam, coraz gorszy towar.
-
Robert Bou ★☆☆☆☆
Podejście do handlu i klienta na poziomie PRL. Zakupiłem dywanik łazienkowy z zastrzeżeniem, że będę chciał to przymierzyć i jeśli nie będzie pasował to zwrócę. Ok, nie ma problemu. Przychodzę nast. dnia, a pani kierowniczka (chyba-jedyna osoba w innym ubraniu), nawet nie przerywając rozkładania towary 5m ode mnie, twierdzi że towaru nie przyjmie bo jest niepełnowartościowy-nie jest zapakowany oryginalnie tzn odpiąłem kartonową metkę uniemożliwiającą rozłożenie dywanika. Pytam jak inaczej miałem przymierzyć towar, w tak8 sposób spięty, a który nie nosi śladów użytkowania. "Taki mamy regulamin" słyszę w odpowiedzi. Ponawiam pytanie jak inaczej miałem towar sprawdzić. "Proszę przeczytać regulamin". Cisza i poczucie triumfu w oczach personelu, że udało się spławić natręta. Radź se człowieku sam. Słabe to i żenujące. Brak szacunku dla klienta i profesji , którą się zajmuje.Złotówki już tam nie wydam. PS. Towar zwróciłem tego samego dnia w innym punkcie, brawo, są w tej sieci jednak ludzie, którzy dbają o reputację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pepco?
Pepco znajduje się przy Marii Skłodowskiej Curie 33, 85-010 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pepco?
Można skontaktować się z Pepco pod numerem +48 616 288 999
Jak można dotrzeć do Pepco?
Do Pepco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku