Od początku. 1. Głodny w Inowrocławiu? Tak. 2. Wcześniej miałem przyjemność być goszczonym przez Kolegów, kilkukrotnie w restauracji oraz sam zaprosiłem Zonę. Wynik ok+. 3. Wybór padł na restaurację Pod Tężnią. 4. Wchdzę, oglądam foto znanych mniej lub bardziej osób, no to dla mnie miejsce. 5. Przychodzi Pani , zamawiam, " Czy mogę zamówić flaki (jadłem wielokrotnie, najlepsze) Tak. Ale mogę zaproponować żurek ?¿? To poproszę flaki, tylko żeby kwaśne nie były, dodałem!!!??? I schabowy. 6. Pan, który wszedł z partnerką, zapowiedział, że on to zje flaki, bo tu są najlepsze w Inowrocławiu. Finał. FLAKI KWAŚNE, NIE CZEKAŁEM NA SCHABOWEGO, DAŁEM 100 PLN I WYSZEDŁEM. (JEŻELI MAŁO, TO PROSZĘ NAPISAĆ,a przy okazji dlaczego nie byłem ścigany) Konkluzja: Ciekawe jak się czuje Pan , który jak ja był do flaków przekonany. Biedny. I tyle. Napiszę jeszcze do kilku osób z geografii. Uważajcie, proszę.
Zdjęcia
Opinie
-
Anastazy Kiepski ★☆☆☆☆
-
Henryk Staniszewski ★★☆☆☆
W tytule ,,Hotel 3-gwiazdkowy", a w rzeczywistości rozczarowanie. Pokój przeciętny, niektóre z elementów wyposażenia kwalifikują się do wymiany, łazienka bardzo mała z kabiną do remontu (grzyb w fugach między płytkami). Restauracyjka ze smacznymi śniadaniami, dania obiadowe bardzo skromne za solidna cenę i z fatalną obsługą - na złożenie zamówienia (kartę sam przyniosłem do stołu - nikt się nie kwapił) oczekiwanie 20 min. po naszej interwencji, na napoje kolejne 15 min. Po 45 min. od zajęcia miejsca mogliśmy rozpocząć posiłek. Dodam, że oprócz nas było jeszcze dwoje innych klientów. Poziom obsługi w restauracji nieakceptowalny. Stosunek jakości pobytu do ceny niekorzystny. Lokalizacja, chociaż w obrębie parku, to w sąsiedztwie węzła kolejowego dostarczającego nocnych wrażeń dźwiękowych.
-
Alina Karolkiewicz-Dunaj ★★★★☆
Bardzo estetycznie i klimatycznie urządzony pokój i cały hotelik.Pokoik dość mały ale przyjemnie udekorowany, przytulny trochę zaduszny ale był wiatrak i daliśmy radę. Lokalizacja dość dobra blisko tężni i parku (przepięknie i czyściutko). Nie stety przy śniadaniu w restauracji zbyt ciemne światło i bardzo małe ilości posiłków i mały wybór. Korzystaliśmy też z restauracji wieczorem, długie oczekiwanie na kelnerkę które obsługują recepcję i restaurację. Dania były pyszne flaki i placki ziemniaczane naprawdę super, niestety żeby zapłać rachunek trzeba było szukać kelnerki . Ogólnie bardzo przyjemnie polecam.
-
Bogna Łagódka-Koptyra ★★★★★
Bardzo ładny nowoczesny hotelik ze strefą spa oraz gabinetem kosmetycznym. Urządzony ze smakiem. Bardzo nowoczesny. Pokoje śliczne,czyste,pachnące. W pokoju zestaw powitalny kawa- herbata.Obsługa miła. Smaczne obfite śniadanko. Świetna lokalizacja blisko Tężni. Mam dwa maleńkie minusy a mianowicie niestety mnie w nocy budziły pociągi (bliskość torów) ale do przerzcia. Drugi minus to pierwszy raz spodkalam się w obiekcie hotelowym z brakiem wody mineralnej i szklanek do niej w pokoju (a trochę hoteli już odwiedziłam w raz z mężem).
-
Pola Szarek ★★★☆☆
Myślę że 3 to sprawiedliwa opinia. Pokoje odbiegają standardem od tego co jest prezentowane w internecie i jest w nich bardzo duszno (a byliśmy kiedy temperatura wynosiła 20-23st, nie wiem co się tam dzieje latem). Lokalizacja obok torów kolejowych, więc pociągi słychać w pokojach. Za tą cenę spodziewałam się czegoś innego. Z pozytywów - bliskość do tężni, miła obsługa i dostępna prawie cały dzień restauracja
-
Katarzyna Lewandowska ★☆☆☆☆
Najgorsza restauracja w jakiej byliśmy. Porażka po godzinie oczekiwania dostaliśmy wodę po 1.5 rosół i znow czekanie. Pani na kuchni krzykliwa że jest sama i nie daje rady. A byliśmy w sumie w 3 stoliki. Porażka..... nikt nie uprzedzał ze oczekiwanie 2 godz
-
Mackas _ ★★★★★
Trafiliśmy tam przypadkiem, ale to miejsce bardzo przypadło nam do gustu. Obsługa była przemiła i życzliwa, szczególnie dla naszej córeczki (3 lata). Pokoje czyste z przyjemnym wnętrzem. Jedzenie przepyszne! Golonka, ogórkowa czy kurczak na ostro to istna poezja smaków. Na śniadanie duży wybór potraw, wszystko świeże i ładnie podane. Na lokalizację można spojżeć z dwóch stron, faktycznie jest przy torach, ale jest to hotel najbliżej tężni nie licząc sanatorium. Nie słyszeliśmy hałasu, choć mieliśmy widok na tory. Podsumowując wyjazd był bardzo udany i na pewno tam jeszcze zawitamy.
-
Grzegorz Woźny ★★★★★
Super obsługa i klimat, wracamy od wielu lat, bardzo dobre jedzenie,
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pod Tężnią?
Pod Tężnią znajduje się przy Przy Stawku 8, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pod Tężnią?
Można skontaktować się z Pod Tężnią pod numerem +48 523 564 200
Jak można dotrzeć do Pod Tężnią?
Do Pod Tężnią można dotrzeć, korzystając z poniższego linku