Przegląd katalogu
- 2,719 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 62% Ze zdjęciami
Znaleziono 2719 wyników
Przeglądaj beauty salon w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,719 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 219,892 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera beauty salon z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Świecie i innych.
“Świetnie wykonywane usługi. Miłe panie fryzjerki. Polecam!”
“Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu jestem bardzo zadowolona! Na pewno będę wracać, a pani Karolina jest przesympatyczna, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Polecam!!”
“Polecam...bardzo miła obsługa od kilku lat korzystam,farbuje i obcinam włosy,zawsze jestem zadowolona...”
“Pani Ania jest wspaniała :D Fryzura wykonana perfekcyjnie, efekt końcowy fantastyczny - świetne cięcie, idealna koloryzacja, włosy dobrze odżywione ;) pięknie ułożone. Miła atmosfera. Same zalety. Gorąco polecam ❤️”
“Najlepsza w swoim fachu.... POLECAM”
“Gorąco polecam do skorzystania z usług w tym salonie. Pani Kasia jest przede wszystkim pełna profesjonalizmu, nadąża za najnowszymi trendami a przede wszystkim słucha klienta. Nigdy nie znalazłam fryzjera który tak jak Pani Kasia, potrafiłby się zająć moimi kręconymi włosami. Włosy po cięciu pięknie się układają, sa skrócone zawsze do takiej długości o jaką proszę. Mąż również zachwycony, serdecznie polecamy! ❤️❤️”
“Jeśli chcecie naśmiać się do woli,poprzebywać w atmosferze niczym z amerykańskich filmów,w towarzystwie absolutnie profesjonalnych stylistek to polecam ....”
“Szczerze polecam! To mój salon fryzjerski od około 6 lat i nie zamienię na inny :) Usługi na wysokim poziomie i przede wszystkim piękne i zadbane włoski.”
“Jak najbardziej pozytywne odczucia. Pani bardzo miła i uśmiechnięta. Efekty depilacji widoczne już po pierwszym zabiegu. Oby tak dalej...”
“dla kazdych osob jakichs alternatywnych czy po prostu chcacych nietypowa fryzure typu wolfcut czy cos to PANI WERONIKA TO BOSTWO”
“Bardzo miła obsługa i atmosfera. Pełen profesjonalizm. Pomoc przy doborze koloru farby.Efekt końcowy po koloryzacji i obcięciu świetny.Polecam gorąco.”
“Bardzo Polecam. Profesjonalne usługi, przyjazna atmosfera... mają również stronę na fb, gdzie są pokazywane pracę.”
“100% profesjonalizmu, kompetencji i zaangażowania, a do tego niesamowite ciepło bijące od tej kobiety - do tego salonu chce się wracać! Zawsze wysłucha oczekiwań klientki i doradzi. Bardzo polecam ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji wykonanej przez Pania Darie :) Idealnie dobrała kolor o jaki mi chodziło. Szczerze polecam!”
“Bylam pierwszy raz i na pewno wrócę! Chyba pierwsza fryzjerka w Toruniu która wie co zrobić z kręconymi włosami:) Jestem bardzo zadowolona z cięcia. Dokładnie tak jak chcialam! Pani Daria bardzo kompetentna. Polecam serdecznie!”
“Polecam z całego serca! Upięcie wykonane przez panią Dorotę trzymało się całą noc bez najmniejszych poprawek i po raz pierwszy nie spędzałam połowy imprezy na ogarnianiu włosów w toalecie. Rewelacja! I do tego wszystko w przemiłej atmosferze ❤️”
“Pani Agnieszka jest przemiłą osobą. Ma ogrom cierpliwości do małych klientów i tych większych też. Słucha potrzeb klienta, omawia fryzurę, proponuje własne rozwiązania. Korzystamy całą rodziną. Jedyny salon fryzjerski, do którego mój mąż wraca.”
“Przemiła uśmiechnięta obsługa od tego muszę zacząć bo tym Pani Paulina urzeka na starcie co podczas rozmowy i obsługi jeszcze bardziej potwierdza, sprawna fachowa usługa ze znakomitymi efektami szczególnie dla osób które są niezdecydowane jak ja zawsze siadając na fotelu daje Pani Paulinie wolną rękę i zawsze wychodzę bardzo zadowolony i to wszytko w rozsądnych cenach Wszystko klient usługi w tym salonie A Pani Paulinę pozdrawiam i do zobaczenie niebawem ;-)”
“Pani Gizela to bardzo profesjonalna osoba, która wsłuchuje się w klienta. Wykonywano mi makijaż brwi metodą włoskową, zależało mi na jak najbardziej naturalnym efekcie, Pani Gizela dobrała idealny odcień pigmentu, zabieg wykonano po obrysie moich brwi, zabieg był bezbolesny, udzielono mi porad jak o niego dbać, za jakiś czas widzimy się na konsultacji i ocenie pracy, więc czuje się zaopiekowana. Kto nie widzi moich brwi jest pod wrażeniem efektu. Polecam”
“Super obsługa! Włosy piękne! Polecam z calego serca! ❤️”
“Z całego serca polecam Panią Magdalenę Szrejter! Wyczarowała dla mnie przepiękną fryzurę ślubną, która idealnie współgrała z suknią i bez najmniejszego problemu przetrwała całą noc. Wszystko było starannie dopracowane – widać ogromną dbałość o detale, zaangażowanie i pasję do tego, co robi. Atmosfera podczas wizyty była niezwykle przyjemna – spokojna, pełna pozytywnej energii i życzliwości. W tym wyjątkowym dniu dało mi to ogromne poczucie komfortu i spokoju. Jeszcze raz bardzo dziękuję oraz gorąco polecam każdej przyszłej Pannie Młodej i nie tylko! :)”
“Jestem bardzo zadowolona ze strzyzenia. Pani Beata przyjela mnie w podbramkowej sytuacji, bez zapisu, na ostatnia chwile. Widac fach i pewnosc w reku - strzygla mnie w niezwyklym skupieniu z dbaloscia o kazdy detal. Dziekuje za uwzglednienie moich uwag i wskazowek mimo, ze nie jestem latwa klientka. Smialo moge polecic!”
Marzenie. Salon fryzjerski. Kurnik M. to salon fryzjerski stawiający na dopasowane stylizacje. Miejsce wyróżnia dokładność oraz staranność. W ofercie są strzyżenie, zabiegi spa i usługi dla dzieci.
“Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście i cierpliwość do klienta, szczególnie tego najmłodszego:) polecam z całego serca. Przyjechaliśmy ze Śląska i jesteśmy bardzo zadowoleni”
“Bardzo miła obsługa jest ok polecam”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pełen wachlarz usług zarówno na ciało jak i twarz. Na pewno jeszcze tu wrócę! Polecam z całego serducha.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Włosy zrobione dokładnie tak jak chciałam. Polecam..”
“Bardzo zadowolona z strzyżenia włosów.Pani Wioletta zrobiła fryzurę dokładnie tak jak chciałam.W domu modeluję szybko i łatwo.Dziękuje bardzo .Pozdrawiam.”
“Najlepszy salon! Pani Kinga zajmuje się moimi włosami od lat. Polecam!”
“Polecam bardzo ❤️ Pani fryzjerka jest mega kochana ❤️ końcowy efekt fryzury wielki szok bardzo mi się podoba ❤️”