Zespół tężni solankowych w Ciechocinku
“Miejsce bardzo pożyteczne ale i piękne. Blisko też są duże i bardzo smaczne gofry jak również wiele innych atrakcji zadbane i pielęgnowane ogrody nieprzyjemnie spędza się wolny czas. Polecam”
Znaleziono 14 wyników
“Miejsce bardzo pożyteczne ale i piękne. Blisko też są duże i bardzo smaczne gofry jak również wiele innych atrakcji zadbane i pielęgnowane ogrody nieprzyjemnie spędza się wolny czas. Polecam”
“Miło czas się spędza cena odpowiednia. Temp basenów i saun również dobra . Polecam”
“Miło czas się spędza cena odpowiednia. Temp basenów i saun również dobra . Polecam”
“Wizyta w niedzielę,późnym burzowym wieczorem. Idealna pora żeby napisać,lub przeczytać coś nowego. Ludzi jak na lekarstwo, gorąco i duchota mijającego dnia już odpuszczały. Ale z racji padającego ciepłego letniego deszczu, nic nie napisałem. W zamian za to popełniłem kilka zdjęć parkowej fontanny.”
“Bardzo ładna fontanna która jest częścią teżni i procesu. Zadbane miejsce wokół oraz fontanna sama w sobie”
“Super atrakcja dla dzieci i dorosłych na upalne dni. Na miejscu dostępne sa przebieralnie i toaleta, brakuje jedynie jakiejś budki z lodami. Polecam”
“Już byłam z mężem dwa razy jutro następny raz jest po prostu SUPER.Polecam.”
“Pełnowymiarowy basen dobry dla osób lubiących plywanie”
“Parę dni temu wróciliśmy z Sanatorium Zdrowie. Pobyt komercyjny - udał się nam na 102! Wszystko na wysokim poziomie, począwszy od Pań w recepcji, poprzez profesjonalne Panie w rehabilitacji, oraz miłą obsługę w restauracji - kucharz z fantazją, przez co jedzenie było urozmaicone do przesympatycznych Panów z serwisu technicznego:). Miejsce godne polecenia! Ewa I Andrzej.”
“Brawo dla całej obsługi i wszystkich pracowników ZNP - są bardzo pracowici i zaangażowani wychodząc na przeciw kuracjuszom (oczywiście w miarę możliwości i zdrowego rozsądku)... Pokoje są utrzymane w czystości; zabiegi odbywają się punktualnie i w miłej atmosferze; jedzenie jest smaczne. Polecam pobyty prywatne, bo stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej w porządku.”
“witam, serdecznie z całego serca polecam sanatorium york, dzieki Pani Ani-właścicielka, odzyskałem sile na lepsze jutro. pomagała zawsze w gorszych chwilach każdemu, oddaje całe serducho w tej pracy. Pani Ania zawsze pomagała każdemu w gorszych chwilach. czystość pokoi na najwyższym poziomie, szacunek dla korzystających z obiektu wspaniały. z łzami w oczach wspominam swój okres w życiu w tym mieści. jeszcze raz serdecznie polecam!!”
“Duży potencjał na inwestycje aquapark. Wymaga renowacji a będzie miał wielu klientów w termach solankowych. Mega obiekt o dużej skali. Już czas się zająć ta inwestycją!!! Gdy by Niemiec to miał to już by ten Park Lsnial. Polacy do dzieła !!! Gadać każdy potrafi a zero tu efektów.”
“Super miejsce i bardzo mila obsługa. Basen godny polecenia.”