Żabka
“Nowy właściciel, najlepsza Żabka w Ciechocinku polecam pan Jacuś i pan Andrzej bardzo mili, obsługa na najwyższym poziomie”
Znaleziono 3 wyników
“Nowy właściciel, najlepsza Żabka w Ciechocinku polecam pan Jacuś i pan Andrzej bardzo mili, obsługa na najwyższym poziomie”
“Gdyby negatywne opinie filtrować przez filtr poprawności ortograficznej, to by ich nie było;) Wszedłem, kupiłem co chciałem i zapłaciłem. Mała żabka ale na podorędziu.”
“Świetny POLOmarket w bardzo dobrej lokalizacji! Sklep jest zawsze zadbany i dobrze zatowarowany, a świeże pieczywo i owoce to duży plus. Obsługa uprzejma i pomocna — zakupy robi się z przyjemnością. Często pojawiają się promocje, więc można zrobić większe zakupy w dobrej cenie. Chętnie wracam, będąc w Ciechocinku. Polecam!”