Opinie

  1. Gracjan Jackowiak ★☆☆☆☆

    Pani w rudych włosach zamknęła mi drzwi przed nosem. Była godzina 22:45 chciałem wejść do żabki, w której zaznaczam była Pani sprzedawczyni oraz jakaś osoba kupująca alkohol kartą. Chciałem wejść do niej, a pani sprzedawczyni w chyba rudych włosach zamknęła mi przed nosem drzwi od żabki. Czekałem aż wypuści klientkę i powiem jej, że do zamknięcia 15 minut jeszcze i dlaczego zamyka drzwi. Jak pani otworzyła to tłumaczyła się awarią terminala płatniczego, gdzie przed sekundą klientka kupowała alkohol kartą. Po wytłumaczeniu jej, że do zamknięcia jeszcze 15 minut, wpuściła mnie, lecz powiedziała, iż mogę zapłacić tylko gotówką bo niby jest awaria. W sklepie wszystkie lodówki były zamknięte płachtą, z czego na pułkach była tylko woda do picia i jakiś sok pomarańczowy. Prosząc panią czy może otworzyć te płachty, żebym mógł wziąć colę to powiedziała, że nie ma takiej opcji. Ewidentnie pani sprzedawczyni chciała się pozbyć klientów i wyjść wcześniej do domu, tłumacząc się awarią, która była kłamstwem i wymówką do wyjścia wcześniej do domu.

  2. Lucyna Pruszak ★☆☆☆☆

    Ta żabka to porażka. Jednego dnia brakuje kubków do kawy drugiego dnia brak torebek do pieczywa. Pan mi każe bułkę zapakować w rękawiczkę które też zostały używane . Totalne dno nie ma kto tam zadbać o to żeby niczego nie brakowało. Nie polecam.

  3. Lukasz Koziol ★☆☆☆☆

    BARDZO NIEMIŁY sprzedawca - chłopak zachowuje się tak, jakby właśnie miał "zjazd z jointa" i generuje BARDZO NIEMIŁĄ atmosferę odczuwalną dosłownie w CAŁYM sklepie - zachowuje sie tak, jakby robił łaskę klientom. W porównaniu z Żabką na al. 700lecia ta ŻABKA to TRAGEDIA - przez tego chłopaka. W Żabce na al. 700lecia zakupy to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ - dziewczyny tam pracujące są BARDZO miłe dla klientów.

  1. Weronika Stawiszynska ★☆☆☆☆

    TRAGEDIA! Pani ekspedientka totalnie nie ogarnia, kiedy zamawialiśmy hot dogi podkreśliliśmy aby parówki byly ciepłe, dostaliśmy zimne tak jakby były wyciągnięte z lodówki, nie polecam

  2. Mateusz (Katiusz) ★☆☆☆☆

    Blondynka z fryzurą "chce rozmawiać z menagerem" pracuje za kare, jest obrzydliwa, odradzam!

  3. Adam Ladziński ★★★★★

    Ok, jak zabraknie czegoś, Żabka pomoze

  1. Jean Lapierdou ★★★★★

    Gdyby negatywne opinie filtrować przez filtr poprawności ortograficznej, to by ich nie było;) Wszedłem, kupiłem co chciałem i zapłaciłem. Mała żabka ale na podorędziu.

  2. Lilka “Huliliki” Flora ★☆☆☆☆

    Ścisk, nie wiadomo gdzie się ustawić przez co ludzie się wpychają do kolejki. Najgorsza żabka w jakiej byłam.

  3. Igor Raszkiewicz ★☆☆☆☆

    Pani z tego co wiem właścicielka nie zna się na promocjach w żabce, specjalnie naciąga i oszukuje ludzi na dodatkowe kupno rzeczy żeby nie usunąć im kuponów. Poza tym pani była bardzo nie miła, nie cierpliwa i nie pomocna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy aleja Armii Krajowej 4, 87-720 Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements