Przegląd katalogu
- 610 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 610 wyników
Przeglądaj usługi profesjonalne w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 610 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 35,269 opinii i ocen.
“Bardzo pozytywne doswiadczenie Wiekszosc miejsc, gdzie uzyskalam opinie na temat moje sytuacji, “ wszystko usunac najpierw! “Uslyszalam Tutaj “Pracujemy z sytuacja “ A potem juz bylo z gorki Profesjonalizm, wyczucie i zmysl artystyczny Wyszlo super Bardzo dziekuje Teresa Hryniewicki Stephen”
“Sympatyczna pani fryzjerka, fachowo i szybko spełniła moje oczekiwania. Polecam ☺️”
“Baaardzo profesjonalne Studio. Odgaduje twoje potrzeby i marzenia, zamienia je w piękną rzeczywistość. Serdecznie polecam dziewczynom i chłopakom. Tam pracują prawdziwi zawodowcy z wielkim doświadczeniem, z duszą artystyczną.”
“Od dłuższego czasu odwiedzam Pana Tomka, jeszcze nigdy nie zdarzyło się abym wyszedł z salonu niezadowolony. Atmosfera w salonie jest zawsze mila i przyjemna, aż chce się wracać! Pan Tomek zawsze ma pomysł na fryzurę, potrafi super doradzić i wysłuchać. Nie kończy wizyty tylko na ścięciu włosów, doradza także jak o nie dbać, pokazuje jak efektywnie je układać i jakich środków używać. Polecam gorąco!”
“Montaż już trzeciego telewizora w domu przez tą samą ekipę. Pełny profesjonalizm. Czysto, funkcjonalnie, na czas. Bez pośpiechu i bardzo dokładnie. Polecam użyć uchwytu który zaproponują - mój jest genialny !”
“Mega pomocni ludzie. Dobrze doradzą. Widać że lubią swoja pracę i dobrze sie znają na rzeczy. Polecam te miejsce”
“Szybka naprawa. Dostępne ceny.polecam”
“Jestem bardzo zadowolony z usługi. I dziękuje bardzo za ratunek naszej x3. Może nie najtaniej ale napewno najlepiej. Polecam!”
“Serdecznie polecam. Byłem w Białymstoku na urlopie i 2 dni przed końcem urlopu wysiadło chłodzenie silnika. Panowie z obsługi mimo że mieli dużo pracy fachowo stwierdzili usterkę wentylatora chłodnicy i wymienili szybko uszkodzoną część. Bardzo dziekuje i polecam.”
“Wspaniała obsługa, oraz serwis 5+ Miła atmosfera, wspaniałe podejście do klienta, pomoc pod każdym względem. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług tej firmy .”
“Dziękuję Pani Iwonie za super koloryzacje. Pani Iwona identycznie dobrała kolor do mojego naturalnego odrostu, dzięki temu pozbyłam się brzydkiego blondu. Po umyciu włosow farba się trzyma. Do tego bardzo ładny salon i miła atmosfera. Umówiłam się na następną wizyte. Salon poleciła mi koleżanka, która również przeszła super metamorfoze w tym salonie. Naprawde polecam.”
“„Firma Auto Plast to pełen profesjonalizm. Naprawa tworzyw sztucznych wykonana bardzo precyzyjnie i zgodnie z ustaleniami. Rzetelne podejście, terminowość oraz wysoka jakość usług sprawiają, że mogę z pełnym przekonaniem polecić tę firmę.””
“Jeden z lepszych warsztatów w mieście a,specjalizacja Mercedes to warto skorzystać. Duża wiedzą i lata doświadczenia”
“Przy dzisiejszych cenach usług fryzjerskich tu jest względnie niedrogo, styl strzyżenia nowoczesny, Panie potrafią dobrać fryzurę do potrzeb klienta”
“Piękny, elegancki hotel z wyjątkowym klimatem i dobrym dojazdem do centrum Białegostoku. Pokój czysty, ładna łazienka, bardzo wygodne łóżko. Sympatyczna i kulturalna obsługa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje szef kuchni z całą ekipą. Śniadania były przepyszne, różnorodne i obfite. Sałatki, pasztety, mini burgery i co tam dusza zapragnie, dania ciepłe, w tym oprócz tradycyjnych jeszcze naleśniki lub słodkie pierożki. Na duży plus możliwość zrobienia sobie kawy ma wynos oraz zdarzyły się też pyszne mini ciasteczka zapakowane w papierowej torebce. Nie wiem jak wyglądały inne pokoje, my mieliśmy pokój z łazienką i dodatkową toaletą (super), ale brak klimatyzacji powodował to, że trzeba było otwierać okno, co przy bliskości ruchliwej drogi powodowało lekki dyskomfort.”
“Super, panowie profesjonalnie podchodzą do sprawy.Polecam”
“Auto wjechało bez zbędnego umawiania na trasie, usterka sprawnie usunięta.”
“Bardzo fajna i szybka obsługa. Jedyne o czym należy pamiętać preferowana jest płatność gotówką.”
“Zdecydowanie polecam aptekę.Szybka realizacja zamowień,dobre ceny i asortyment.Obsluga bardzo miła i konkretna.Polecam!”
“Bardzo miłe panie, doradzą jak jest taka potrzeba.”
“Druga naprawa auta w ciągu krótkiego okresu. Bez uwag. Stały kontakt z warsztatem, na bieżąco omawiane usterki i ich rozwiązanie wraz z ew. kosztami. Jak dla mnie zero nabijania klienta na zbędne koszty. Dodatkowo wgląd w części które zostały wymienione. Jednym słowem polecam.”
“Super sklep z artykułami AGD , bardzo duży zasób części zamiennych oraz bardzo miła i fachowa obsługa,serwis i doradztwo .Polecam serdecznie.Sam kupowałem części zamienne, których nigdzie indziej nie mogłem dostać.”
“Badałem tu auto już dwukrotnie i za każdym razem bez problemu auto przechodziło testy. Młody diagnosta mówi co by należało poprawić jeżeli chodzi o drobne usterki. Jak nie ma kolejek to całość trwa błyskawicznie. Szkoda że podobno nie można umówić się na konkretną godzinę. Fajnie że przypominają smsem o zbliżającym się terminie badania. Wjazd na teren stacji to straszne koleiny.”
“Polecam współpracę z Panem Karolem Rudkiem , zaangażowanie i profesjonalizm oraz otwartość Pana Karola sprawiły że zakup mieszkania był przyjemnością.Polecam.”
“Bardzo uprzejmy i fachowy personel. Po opisaniu problemu farmaceutka ( chyba kierownik) udzieliła bardzo szczegółowej , porady. Naprawdę pomogla. Jestem wdzięczna i szczesliwa, ze rozwiązała moj problem.”
“Kupiłem tu żarówki ledowe z których jestem zadowolony. Stacjonarnie Pan mi doradził jakie wybrać i faktycznie pasowały, więc pozostaje polecić:)”
“Witam serdecznie. Dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę . Państwa sklep, został mi polecony przez znajomego, który jest Waszym stałym klientem. Potwierdzam, jego w pełni pozytywne opinie na Wasz temat. Tarcze i klocki w rewelacyjnej kolezeńsiej cenie. Również będę polecał. Pozdrawiam Fryderyk O.”
“Mogę z czystym sumieniem polecić panią Agnieszkę. Profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie, wszystkie wątpliwości i zawisłości prawne zostały wyjaśnione w zrozumiały i przystępny sposób.”
“Motoklinika w Białymstoku to warsztat na wypasie. Mega profesjonalizm super podejście do klienta oraz umiarkowane ceny. Jestem miło zaskoczony podejściem i zadowolony z uslugi. Panowie regenerowali mi DPF w BMW. Cała operacja przeprowadzona dobrze. Serdecznie polecam.”
“Po raz kolejny serdecznie dziękuję Pani Mecenas za pomyślne dla mnie poprowadzenie sprawy. Zachęcam wszystkich do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Marty. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim zaangażowaniem ze strony prawnika a mam do czego porównywać. I niech nikogo nie zwiedzie niewinny wygląd oraz twarz anioła bo na sali rozpraw wychodzi z Niej prawdziwa "bestia". Pozdrawiam”