Przegląd katalogu
- 89 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 89 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 89 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 28,836 opinii i ocen.
“Bardzooo bardzo polecam, prosta, smaczna, domowa kuchnia, idealne miejsce na obiad podczas wycieczki rowerowej przez Krainę Otwartych Okiennic.”
“Genialne miejsce!! Apartament w niespotykanej jakości i wyposażeniu! Polecam!”
“Pani właścicielka przemiła , pokoje czyściutkie wszystko zadbane na bardzo wysokim poziomie. Na każdym piętrze dostępny aneks kuchenny . Dostępny duży parking . W niedalekiej odległości Bar Pogodny z pyszną kuchnią (również regionalną).”
“Byłam z rodziną w sierpniu w domku dwa pokoiki z kiluchenką i łazienką, bardzo miła Pani, domek wygodny bardzo dobry klimat.”
“Polecamy! Panie Kordianie, dziękujemy za zorganizowanie naszej imprezy urodzinowej! Miejsce z klimatem. Placyk zabaw dla dzieci, wśród starodrzewu, dużo miejsca dla wszystkich gości. Dzieki pomocy Pana Jakuba menu dobraliśmy pod gusta gości i było pysznie. Sala bardzo ładna a obsługa na najwyższym poziomie, pomocna i uśmiechnięta.”
“Świetna lokalizacja, ciche, klimatyczne i bardzo dobrze wyposażone kwatery na Podlasiu. Polecam gorąco!”
“Super urokliwe miejsce, cisza, spokój, mnóstwo ptactwa: kaczki, gęsi, żurawie i wiele wiele innych. Bardzo ładny pensjonat, świetne warunki, pyszne wegetariańskie śniadania i przemili właściciele. Spędziliśmy tam cudowny weekend. Polecamy każdemu kto ceni spokój i piękno natury:)”
“Bardzo serdecznie dziękuję za super pobyt, Bardzo polecam to miejsce. Gospodarze bardzo mili, super ludzie w okół. Apartament naprawdę klasa sama w sobie, czysto, miło, przyjemnie. Można odpocząć, cisza i spokój. Na pewno jeszcze tam wrócę w niedługim czasie. Polecam serdecznie.”
“Świetnie miejsce na wypad rowerowy. Bardzo ładne, duże pokoje i dobrze wyposażone. Właścicielka bardzo kontaktowa i uprzejma. Miejsce godne polecenia.”
“Świetne miejsce! Pyszne jedzenie, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystko było dopracowane, a atmosfera wyjątkowo przyjemna. Pięknie utrzymane, zielone podwórko to duży atut – dzieci miały gdzie się pobawić i wybiegać. Organizowaliśmy tutaj chrzciny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz. Serdecznie polecam!”
“Spokojne miejsce na odpoczynek i relax. Mimo, że to połowa listopada było gorąco, a to za sprawa sauny i jacuzzi :) Cudowny weekend, Super gospodarze i fantastyczny czas w dobrym towarzystwie. Na pewno trzeba tam wrócić latem :)”
“Perfekcyjnie wyposażony apartament, za taka cenę spodziewałem się czego w gorszym standardzie natomiast to co zastałem w pokoju… polecam z całego serca :)”
“Mój kot Rysiek, korzysta z usług Pani Marzeny od kilku lat. Nie jest łatwy w strzyżeniu (mieszanka persa) Zawsze po powrocie, ogląda się w lustrze z uśmiechniętym pyszczkiem. Lepszej rekomendacji nie trzeba :-)”
“Ładny budynek otoczenie sympatyczne spa i masaże. Możliwość organizacji imprez grillowych nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, obok miejsce na ognisko. Jest naprawdę ok.”
“Restauracja Alumnat to pozycja obowiązkowa podczas wizyty w Tykocinie: pyszne podlaskie jedzenie, przemiły właściciel - Pan Mariusz, który wraz z obsługą dba o komfort i dobre samopoczucie gości. Każda pozycja w menu jest warta uwagi i spróbowania, choć ja najbardziej uwielbiam zupę kresową i pierogi z każdym nadzieniem:) A słyszeliście już o pierogach ze szczupakiem? Po prostu - smakowało dla mnie bardzo:)”
“Bardzo udany pobyt! Obsługa niezwykle miła i pomocna – zarówno na recepcji, w restauracji, jak i panie pokojowe. Spełniają specjalne życzenia gości. Hotel ma piękny, klimatyczny wystrój, a w pokoju i łazience było bardzo czysto. Cisza i spokój – nie słychać ani innych pokoi, ani hałasów z korytarza. Wi-Fi działało bez zarzutu. Lokalizacja idealna – na tyle blisko rynku, że można dojść w kilka minut, a jednocześnie wystarczająco daleko, by nie docierał zgiełk. Śniadania smaczne i urozmaicone, z ciekawymi przekąskami i pyszną jajecznicą na maśle. Dodatkowym atutem jest uroczy ogródek, gdzie można po śniadaniu wypić kawę i zjeść ciasto. Cena w pełni adekwatna do jakości. Jeśli nocleg w Białymstoku, to tylko w tym miejscu! PS. Zielony welurowy fotel w pokoju stał się moim ulubionym azylem – miejscem, w którym naprawdę można złapać oddech:)”
“Wysoki standard pokoju. Czysto. Jest wszystko czego można oczekiwać. Przystępna cena i dobra lokalizacja(20minut piechotka do rynku) Ponad to w bezpośrednim sąsiedztwie fajna cukiernia, sklepy, bar mleczny z dobrym i niedrogim jedzeniem. Zdecydowanie wart polecenia.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Super lokalizacja, czystość na najwyższym poziomie. Ogólnodostępna kuchnia, dużo miejsc parkingowych. Kontakt z właścicielem na 5 gwiazdek. Polecam serdecznie!”
“Idealne miejsce na zorganizowanie imprezy. Domek jest czyściutki, dobrze wyposażony, spełnia wszystkie wymagania, ponadto znajduje się w świetnej lokalizacji z dala od sąsiadów przez co nie ma problemu z głośną muzyką, więc można się bawić na całego. Właściciele bardzo sympatyczni, kontaktowi i otwarci. Serdecznie polecam!!”
“Okuratny i sprawiedliwy hotel. Miła obsługa hotelowa, profesjonalna i tak dalej. Na uwagę jednak zasługuje niebywały ewenement w postaci strusia, który zagościł w hotelu chyba już na stałe. Sra w nachy po ciężkiemu i defekuje do zlewu. Na desce klozetowej zauważalna jest biała maź pozostawiona (prawdopodobnie) przez strusie żądło. W okolicy pokoju jego unoszą się nitro-toluenowe opary z reklamówki. Powagi sytuacji nadają ciągle przepełnione kosze z pustymi butelkami firmy ANSER. Dziś rano zauważyłem strusia tuptającego korytarzem do toalety, z na wpół opadniętymi nachami. Gdy mnie zauważyłem skierował wzrok w moją stronę i krzyknął na cały hotel "a ty się nie zesrałeś się?" - po czym potuptał dalej szczurzym chodem, bo kolana się ciężko zginają dla jego. I to na ten temat ugułem chcialem powiedzieć. No narazie trzymajta sie w jakiś sposób.”
“Cudowne miejsce, baza wypadowa idealna, wszędzie blisko. Gospodarze bardzo mili. Dziękuję i polecam turystom ten obiekt.”
“Bardzo polecam. Przesympatyczni właściciele, którzy wiedzą na czym polega dyskretna, nie nachalna gościna. Bardzo oryginalne, klimatyczne, przestronne wnętrze w drewnie, urzekło nas. Byliśmy tylko dwie noce w naszej objazdówce po Polsce "wschodniej" i ten nocleg najsmutniej nam było opuszczać i obiecaliśmy sobie wrócić... do tego niesamowitego miejsca (gdzie cisza, spokój), serdecznych gospodarzy, Bony, osiołka Witka (imiennika uczestnika naszej wyprawy:) i pozostałych mieszkańców gościńca. Jeszcze raz dziękujemy, że mieliśmy okazję Państwa poznać i być Waszymi gośćmi.”
“Świetne pokoje w super lokalizacji. Czysto i bardzo dobrze rozwiązane odbieranie kluczy. Duża kuchnia ogólnie dostępna. W pobliżu pełno knajpek, targ i deptak. Polecam”
“Fantastyczne miejsce, czyste i komfortowe pokoje. Mimo lokalizacji niedaleko ulicy- cicho i przyjemnie. Wyśmienite, nie do przejedzenia ☺️ śniadania. Bardzo miła obsługa. Polecamy- goście ze Szczecina.”
“Jest tu cicho i spokojnie. Panują swojskie, wiejskie klimaty. Do tego nawiązuje wystrój pokoi. Bardzo dobra miejscówka na wypady do Biebrzańskiego PN i Narwiańskiego PN. Rzut beretem do trasy S8.”
“Byliśmy tam 3 krotnie. Pierwszy raz w 2006 r., kolejny w 2012 r. i 2020 r. I na pewno wrócimy ponownie.”
“Kameralny hotelik, pokoje czyste obsługa miła w standardzie ręczniki.Cena w porządku 180zl/doba/2 osoby.Byłem motocyklem jest możliwość zaparkowania pod dachem w "rowerowni" w bezpiecznym miejscu.Polecam każdemu tani dobry hotel.Na temat jedzenia się nie wypowiem bo byłem tylko na 1 noc a byłem najedzony.”
“Przestronny, dość cicho. Wady to prysznic w korytarzu, trochę uciążliwe, i poddasze - potrafi nagrać się słońcem.”
“Byłam w apartamencie z łazienką na jedną noc. Pokój ładny, wygodny, czysty, łazienka bez zastrzeżeń. Kuchnia dobrze wyposażona. Gospodyni miła i pomocna, można przechować rowery.”
“Bardzo polecam ten hotel . Obsluga miła, jedzenie bardzo smaczne i duże porcje . Otoczenie obiektu to cudowna zieleń . Polecam pokój z widokiem na staw , można posluchać koncertu żab i posiedziec na tarasie . Wieczorem pieknie oświetlony staw . Dużo miejsc parkingowych .”