Opinie

  1. Anna Ch ★★☆☆☆

    Drugi raz korzystałam z manicure hybrydowego w tym salonie i niestety ostatni. Mimo, że Pani wykonująca była bardzo staranna ( spędziłam 2h na fotelu ) i sympatyczna, a paznokcie wygląd mają, tak z trwałością jest tragedia. Już po 5 dniach lakier zaczął odstawać i odpryskiwać. Poprzednim razem jak byłam było to samo, ale dałam jeszcze szansę. Dodam, że nie mam problemów zdrowotnych wpływających na trwałość i trzymanie się hybrydy, nie używałam też silnych detergentów, które mogłyby je niszczyć. Byłam już w niejednym salonie w Białymstoku i nigdy nie było tak, że po kilku dniach lakier zaczyna odchodzić.

  2. Danuta Łaskarzewska ★★★★★

    Masaż całego ciała.Pani wykonująca masaż miła sympatyczna muzyka relaksująca , wyszłam z gabinetu odprężona zrelaksowana nie mam nic do zarzucenia.Polecam

  3. Julianne B ★★★★☆

    Korzystałam w lokalu z masażu klasycznego całego ciała. Generalnie masaż był bardzo przyjemny, pani wykonującą go delikatna, uśmiechnięta i uprzejma. W tle leciała relaksacyjna muzyka. Pod tym względem bardzo w porządku ale muszę negatywnie skomentować fakt, że dodzwonienie się się do salonu graniczy z cudem i gdyby nie fakt że musiałam zrealizować kupon w tym salonie to przez ten brak kontaktu zrezygnowałabym. Nie korzystałam natomiast z rejestracji online (salon taka oferuje) - być może w taki sposób jest prościej. P.S. odjęłam gwiazdkę właśnie za ten w zasadzie żaden kontakt telefoniczny.

  1. Anna Skowronek ★★★★★

    To nie była moja pierwsza wizyta w Opoline Clinic – korzystam z ich usług już od ponad dwóch lat i za każdym razem jestem zachwycona. Rok temu miałam tutaj wykonywaną wolumetrię, z której byłam bardzo zadowolona, a tym razem zdecydowałam się na stymulator oraz powiększenie ust. Efekty przerosły moje oczekiwania – usta wyglądają pięknie i naturalnie, a skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona i napięta. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Agnieszki, która ma niesamowite podejście do każdej pacjentki – ogromna wiedza, profesjonalizm, empatia i spokój sprawiają, że każda wizyta przebiega w wyjątkowo komfortowej atmosferze. Z całego serca polecam Opoline Clinic – to miejsce, do którego chce się wracać!

  2. Slavian Kiss ★★★★★

    Miałam przyjemność skorzystać z usług kliniki medycyny estetycznej Oppoline w Białymstoku i jestem absolutnie zachwycona! Zdecydowałam się na depilację laserową oraz zabieg powiększania ust i oba te zabiegi przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Szczególne podziękowania kieruję do pani Agnieszki, która wykazała się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Już podczas konsultacji dokładnie wyjaśniła, jak będą przebiegać zabiegi, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Depilacja laserowa przebiegła sprawnie i komfortowo – już po kilku sesjach zauważyłam znaczną redukcję owłosienia, a skóra pozostała gładka i bez podrażnień. Z kolei zabieg powiększania ust wykonany przez panią Agnieszkę to prawdziwe arcydzieło! Moje usta wyglądają naturalnie, są pełniejsze, a efekt idealnie dopasowany do moich rysów twarzy. Na szczególną uwagę zasługuje także opieka po zabiegowa. Pani Agnieszka była dostępna na każdym etapie, dbała o mój komfort i udzielała cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji. Jeśli szukasz miejsca, gdzie poczujesz się zaopiekowana od pierwszej wizyty, a efekty będą spektakularne – serdecznie polecam klinikę Oppoline i wspaniałą panią Agnieszkę! Dzięki niej czuję się piękna i pewna siebie

  3. Pawel Ligas ★★★★★

    Najlepsza klinika w jakiej bylem ostatnio zabiegi dopasowane do potrzeb Panie przemiłe parking pod sama klinika rewelacja polecam

  1. Sandra Stan ★★★★★

    Polecam Oppoline z całego serca! Zabiegi wykonane na najwyższym poziomie, miejsce przepiękne a dziewczyny rewelacja! Polecam :)

  2. Małgorzata Grzybowska ★★★★★

    Profesjonalna, miła obsługa. Paznokcie wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły. Dobra lokalizacja, przestronny, zadbany salon. Umówiłam się na kolejną wizytę :-). Serdecznie polecam. Małgorzata

  3. Justyna ★★☆☆☆

    Niestety, nie polecam. Manicure wykonany w Oppoline wspominam jako nieprzyjemny i bolesny. Skórki pozacinane, nierówno i niedokładnie wycięte. Opuszek palców mam zdarty przez pilnik... Po wyjściu z salonu końcówki paznokci nie były dobrze przypiłowane (w przeciwieństwie do mojego palca), nie widać tego na zdjęciu, bo poprawiłam sama w domu. Daje 2 gwiazdki za to, że z daleka wygląda w miarę ok. Moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Oppoline - Salon kosmetyczny?

Oppoline - Salon kosmetyczny znajduje się przy Adama Mickiewicza 80, Mickiewicza, 15-211 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Oppoline - Salon kosmetyczny?

Można skontaktować się z Oppoline - Salon kosmetyczny pod numerem +48 731 111 076

Jak można dotrzeć do Oppoline - Salon kosmetyczny?

Do Oppoline - Salon kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements