Sekacz przepyszny i świeży. Smakował wszystkim gościom. Polecam z całego serca!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Ka ★★★★★
-
Mara Keshi ★★★★★
Sękacz bardzo smaczny, świeży, soczysty. Staram się nie jadać produktów zawierających cukier, jednak wyjątkowo postanowiłem "zgrzeszyć" Zdecydowanie było warto. Znacznie gorzej wypadło mrowisko. Miałem okazję spróbować mrowiska na Podlasiu i tamto było przepyszne. Tutaj naprawdę średnio. Jednak sękacz polecam :) Do porannej kawki pasuje idealnie.
-
M ★★★★★
Przepyszny, kupiliśmy na spróbowanie i warto było. W ofercie znajdują sie tskże różne miody
-
Vidu Ketyryskas ★★★★★
Pyszne sękacze – świeże, aromatyczne i wypiekane z sercem. W smaku czuć tradycję i jakość. Idealne na prezent lub do herbaty. Obsługa sympatyczna, wszystko sprawnie i z uśmiechem. Cieszę się, że trafiłem na to miejsce – na pewno wrócę po kolejną porcję. Gorąco polecam każdemu!
-
Magdalena Twardowska ★★★★★
Podlaski sękacz z Korony, który miałam przyjemność spróbować, to prawdziwe kulinarne arcydzieło – przepyszny, oryginalny i bez wątpienia najlepszy, jaki kiedykolwiek jadłam. Już sam jego wygląd – złocisty, warstwowy, przypominający pień drzewa – zapowiadał coś wyjątkowego. Jednak to smak całkowicie mnie oczarował. Ciasto było idealnie wypieczone – miękkie, wilgotne i aromatyczne. Każdy kęs rozpływał się w ustach, pozostawiając subtelną nutę masła, jajek i wanilii. Czuć było, że został przygotowany z najwyższej jakości składników i według tradycyjnej receptury, z dbałością o każdy szczegół. To nie był zwykły deser – to była podróż do serca Podlasia, do smaków dzieciństwa i domowego ciepła. Dla mnie to smak, do którego będę wracać z ogromnym sentymentem i zachwytem. P.S. Dodatkowo, polecam zamówienie sękacza z wysyłką. Dwukrotnie idealnie zapakowany sękacz przebył drogę ok 400km kurierem i nie zgubił żadnego sęka :)
-
Grażyna Waledzik ★★★★★
Kupiłam sobotę 12 kwietnia.spróbowałam i jest przepyszny.zamówiłam największego Ok 3kg na komunie wnuka.Jadlad dużo ale nigdy nie trafiłam na tak pysznego!Polecam bardzo !
-
Dorota van Rijn ★★★★★
Pyszne sękacze, świeże, miękkie, rozpływają się w ustach. Zamawiałam z innego zakątka Polski, sękacz wysłany kurierem, był świetnie zabezpieczony. Świetny kontakt z bardzo miłym właścicielem. Szczerze polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sękacze "Korona''?
Sękacze "Korona'' znajduje się przy Żabia 3A, 16-300 Augustów, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sękacze "Korona''?
Można skontaktować się z Sękacze "Korona'' pod numerem +48 731 759 566
Jak można dotrzeć do Sękacze "Korona''?
Do Sękacze "Korona'' można dotrzeć, korzystając z poniższego linku