Opinie

  1. Piotr S. ★★★★★

    Fajna lokalizacja, czyste pokoje, dobre śniadania miła obsługa

  2. Barbara Mironczuk ★★★★☆

    jestem bardzo zadowolona z pobytu pokój czysty personel miły. jedzenie bardzo dobre obsługa, Atmosfera w hotelu iście domowa. polecam gdybym mieszkała bliżej chętnie wybrałabym ten ośrodek na wypoczynek

  3. Jadwiga Rozalska ★★★★☆

    Wielkie rozczarowanie to pokój 1.os.Za duże pieniądze klitka bez balkonu ,bez suszarki.W porze deszczowej nie było gdzie wysuszyć ręczników , strojów kąpielowych . Wszechobecna wilgoć. Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania dla p.Marii , osobie niezwykle życzliwej , uśmiechniętej . Posiłki urozmaicone , kucharz - mistrz w swoim fachu.

  1. julita krajda ★★★★★

    Atmosfera w hotelu iście domowa,o którą dbają wszyscy pracownicy na czele z panią Sylwią; zawsze uśmiechnięci, mili i życzliwi starają się ,aby każdy z gości miał to czego oczekuje wypoczywając. Organizowane są różnego rodzaju rozrywki........ Polecam masaże które są tu wykonane z całą precyzją i doświadczeniem. W takiej atmosferze nawiązuje się piękne i wartościowe znajomości oraz życzliwych ludzi. Polecam przyjazd do ,,Krokusika,,

  2. Dorota Kucharska ★★★★★

    Cena w tym roku już przystępna. Wybralam ten ośrodek ponieważ poleciły mi osoby które były w Jubilacie na turnusie i były zadowolone. Polecam

  3. Grażyna Sobik ★★★★★

    Nocleg w bungalowie. To malutki domek przy sanatorium, zapewniający prywatność. Funkcjonalnie urządzony. Można w ramach noclegu korzystać z tężni i malutkiego basenu w obiekcie. Położenie pozwala na pozostawienie samochodu i piesze spacery po okolicy.

  1. Julia Burzyńska ★☆☆☆☆

    Wynajęłam duży apartament na weekend. Na zdjęciach wszystko wyglądało ładnie i były tam akcesoria kuchenne. Lecz niestety nie zastałam nic, nawet noża do pomidorów. Aby wejść do apartamentu należy wejść do osobnego budynku nad garażami, co nie byłoby złe, gdyby nie fakt że jest zima. A schody były śliskie, Ani razu nie posypane nawet piaskiem. Przy schodach było oświetlenie, które nie działało. Więc idź człowieku w nocy po śliskich schodach. Następną, rzeczą jaka mnie bardzo negatywnie zaskoczyła, to była jakość łóżka. Które było masakryczne! Nie dość, że twarde, to materac był wyleżany. Łóżko małżeńskie, które się rozjeżdżało, bo było skonstruowane z 2 pojedynczych łóżek, które nie były w żaden sposób złączone. W obu telewizorach co chwila urywał się sygnał. Kuchnia jakość Castorama, szafki się nie domykały i był z nimi wieczny problem, który został zgłoszony. Lecz po wymeldowani dostałam niestosowny z strony pani z recepcji telefon, w którym zostało zarzucone nam ich zepsucie. Cena jest nie adekwatna do tego co realnie oferują.

  2. Hubert Baraniewicz ★★★★★

    Przyjechałem na 4 dni. Cena była atrakcyjna tak samo jak lokalizacja, blisko do centrum czy do sklepu. Na miejscu basen, super siłownia i pyszne jedzenie. W pokojach czysto i schludnie, było widać że pokoje są sprzątane. Polecam każdemu napewno wróce :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat?

Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat znajduje się przy Bukowa 9, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat?

Można skontaktować się z Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat pod numerem +48 338 552 804

Jak można dotrzeć do Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat?

Do Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements