Opinie

  1. Natalia ★★☆☆☆

    Chciałabym bardzo wystawić pozytywny komentarz na 5 gwiazdek, jednak w porównaniu z innymi odwiedzonymi obiektami, liczba niedociągnięć była zdecydowanie zbyt duża jak na dwudniowy pobyt. ​Przyjechałyśmy (6 osób) po 3 godzinach jazdy, licząc na pełne wykorzystanie opłaconej oferty. Niestety, napotkałyśmy na szereg problemów: 1.​Niedziałające jacuzzi: Przez cały pierwszy wieczór jacuzzi było nieczynne (usterkę usunięto dopiero rano). 2.​Serwis ekspresu w godzinach szczytu: Podczas śniadania uruchomiono program odkamieniania ekspresu, co spowodowało 15-minutową kolejkę po kawę do drugiego. Taka konserwacja powinna odbywać się poza godzinami posiłków. 3.​Brak możliwości skorzystania z masażu: Niestety, w weekend naszego pobytu personel odpowiedzialny za masaże był niedostępny, co uniemożliwiło skorzystanie z tej części oferty. 5.​Niekompletne wyposażenie dla szóstej osoby: Pomimo zgłoszenia większej liczby osób przy rezerwacji, w pokoju brakowało szklanek/kubków, ręczników oraz pościeli dla szóstej osoby. Po dwukrotnej prośbie o doniesienie, po szklanki finalnie musiałyśmy udać się same, a pościel dostarczono z opóźnieniem. 6.​Awaria w restauracji: W restauracji woda kapała z sufitu (podstawiony cooler zbierał wodę). ​W związku z powyższymi, poprosiłyśmy o rekompensatę. Otrzymałyśmy bon o wartości 100 PLN do restauracji (dla 6 osób), co uważamy za nieadekwatne do liczby i wagi zgłoszonych problemów oraz rozczarowania, jakie spotkało nas w trakcie całego weekendu. ​Podsumowując: Usługa nie odpowiadała cenie, a liczne usterki i braki znacząco obniżyły jakość naszego, krótkiego przecież, wypoczynku. Plusy: Czystość, pyszne śniadania, ładne apartamenty rodzinne. 21-23.11 Apartament 5

  2. Edyta Wypchło ★★★★★

    Dzisiaj wróciliśmy z 4 dniowego pobytu w tym właśnie resorcie. Panie w recepcji przesympatyczne, wszystko załatwianie z największą dbałością o klienta. Jedzonko w restauracji bardzo smaczne. Super zupy krem. ☺️ W pokojach czysciutko, świetny odpoczynek w grocie solnej, Myślę, że latem będzie tam cudownie, gdyż pobudowany jest tam basen zewnetrzny i są do dyspozycji gości domki że swoim tarasem. Mogę z czystym sumieniem polecić ten resort ❤️

  3. Bernadeta Rojek ★☆☆☆☆

    Szczerze odradzam ten obiekt. Zarezerwowałam i opłaciłam całość za pobyt w tym hotelu od 30.12 do 2.01. 2026 . Wszystko było uzgodnione i dwa razy potwierdzane przez obiekt. Po czym po tygodniu od od rezerwacji dostałam telefon że muszą odwołać rezerwację ponieważ ten apartament jest w tym okresie ( świąteczno noworocznym ) jest znacznie droższy. I albo zapłacę jeszcze dodatkowo 2.000 albo rezygnuje. Próbowałam z właścicielką jakoś się dogadać i wspólnie rozwiązać ten problem ale pani poprostu mnie olała tłumacząc że nie może inaczej. Jestem zażenowana takim potraktowaniem klienta!!!!!!!

  1. Patrycja M ★★★★★

    Bardzo komfortowy obiekt, z fajnym basenem i jacuzzi. Pokoje ładne i przede wszystkim czyste, wyposażone w kosmetyki. Jedzenie smaczne, ale wybór na obiadokolacjach jest dość ograniczony (brakowało mi pieczywa i patery z serem/wędliną - jak na śniadaniu), bardzo miłą atrakcją jest kolacja grillowa gdzie wybór jest spory i klimat rewelacyjny. Obsługa pomocna, sala zabaw ładna, czyściutka i duża. Do centrum 20 minut spacerkiem, bardzo przyjemna i spokojna okolica, napewno wrócimy :)

  2. Ania Janus-Chrobak ★★☆☆☆

    Piszę w imieniu mojej mamy,jest to jej opinia dotycząca 8 dniowego pobytu. To na pewno nie jest obiekt o standardzie hotelowym...W ostatniej chwili zmieniono mi pokój( o czym dowiedziałam się podczas meldunku)nie informując mnie o tym fakcie.Dwa dni przed przyjazdem jeszcze wszystko potwierdziłam. Byłam z kilkuletnią wnuczką i bardzo zależało mi na balkonie.Recepcja nieudolnie się tłumaczyła, raz twierdzonp, że to pomyłka personalna a drugi raz, że z powodu awarii brodzika ( podczas gdy zakwaterowano tam kogoś innego) Druga rzecz to nie poinformowano mnie, że basen zewnętrzny jest nadal nieczynny ( recepcja potwierdziła, że takowego maila do mnie nie wysłano).Pokoje nie wykończone - w łazience brak haczyków na ręczniki, kosmetyków czy jakiejkolwiek półeczki ( co bardzo utrudnia funkcjonowanie) Dopiero po złożeniu reklamacji,po 2 dniach zamontowano mi haczyki i kosmetyki w łazience.Pokoje bardzo malutkie.Jeżeli chodzi o czystość to nie ma się do czego przyczepić, pościele i ręczniki również czyste i schludne.Śniadania smaczne, duży wybór.Jednak obiadokolacje już kiepskie,miałam wrażenie, że nie jest to w ogóle doprawione ( o ile rzeczy płynne to nie problem to z mięsem już kiepsko)Dania restauracyjne również bardzo średnie ( tu dla odmiany było kilo soli)Obsługa w większości bardzo miła i uprzejma Brak zestawu do kawy i herbaty w pokoju co też obniża standard. Nie wrócimy już do tego obiektu i nie będziemy także polecać znajomym.

  3. Paweł ★★★★★

    Niektórzy z obsługi chyba nowi :D ale ogólnie ok. Pokój double premium, najlepszy w jakim kiedykolwiek byłem. Duża przestrzeń, garderoba i duża łazienka, duży telewizor i łóżko. Brak zasłon jest doskwierający, wszystko widać z zewnątrz, rano jest za jasno a gdy na zewnątrz będzie 30 stopni to nie polecam przez brak klimatyzacji. Wygodny parking, rozmiar basenu ok. Jedzenie na dobrym poziomie, ładna restauracja. Blisko Żabka i Mała Czantoria :) Chętnie wrócę.

  1. Sonia Sonia ★★★★★

    Bardzo się cieszymy że po paru latach mogliśmy ponownie odwiedzić Park Poniwiec :) Śniadania i obiadokolacje bardzo dobre -drinki również:) Z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac remontowych na zewnątrz hotelu aby móc ponownie odwiedzić to wspanie miejsce . Personel uśmiechnięty i pomocny Pozdrawiamy wszystkich :) Polecam to miejsce w 100%

  2. Lemi ★★☆☆☆

    Z plusów, jedzenie nawet dobre, nie ma tłumów, pokój ładny i czysty, woda w basenie ciepła, obsługa miła. Z minusów, łóżka są tak twarde, że nie dało się na nich spać, a kapa nigdy nie była prana i śmierdzi na kilometr. W nocy przeszkadza także brak klimatyzacji. Mimo zapewnień o szwedzkim stole jedzenie było serwowane. Brak zasięgu w obiekcie. Recepcjonistka nie ma pojęcia o lokalizacji poszczególnych pokoi. Jeżeli chodzi o zdjęcia na stronie to mało co pokrywa się z rzeczywistością. Na dworze brak basenu, trawy czy roślin. Tylko budowy. Zdjęcia albo zostały wykonane wcześniej albo są dopiero wizualizacją. Brak dostępu do placu zabaw i pokoju zabaw.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Poniwiec Resort?

Park Poniwiec Resort znajduje się przy Lipowa 20, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Poniwiec Resort?

Można skontaktować się z Park Poniwiec Resort pod numerem +48 602 603 118

Jak można dotrzeć do Park Poniwiec Resort?

Do Park Poniwiec Resort można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements