Opinie

  1. Mariusz Szczurek ★☆☆☆☆

    Auto miało być igła-nie tłuczone. po przyjeździe ponad 200 km okazało się że to wrak tłuczony z przodu i tyłu (na kanapkę). Na pytania dlaczego to było malowane, dlaczego zderzak nowy, dlaczego jest nowa konserwacja od tylnych kół do zderzaka, były odpowiedzi w stylu "to takie było, ja nic z tym nie robiłem" albo to tak oryginalnie jest". Filcowe dywaniki w bagażniku zostały przyklejone do blachy żeby nie dało się ocenić zniszczeń po wypadku (którego wg. sprzedawcy nie było). Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Krętacz i naciągacz choć użył bym mniej cenzuralnych określeń na tego typa.

  2. Marcin Niewazne ★☆☆☆☆

    Zwykły po prostu burak i cham! Na zapytanie czy można za dopłatą oddać auto w rozliczeniu, powiedział chamskim tonem że on nie jest zainteresowany, na zapytanie "dlaczego jeżeli mogę wiedzieć ?" odpowiedział że Nie moja jest to sprawa i nie musi mi się tłumaczyć po czym bez "do widzenia" rozłączył się, odradzam takich łbów, mijać ten komis szerokim łukiem.

  3. Damian D ★☆☆☆☆

    Pan bardzo nie miły. Był zaskoczony i zbulwersowany, że zadaje pytania o bezwypadkowość samochodu oraz stan układu hamulcowego oraz opon, bo w ogłoszeniu jest informacja, że auto jak nowe. Sprzedawca nie wzbudza zaufania, lepiej kupić samochód gdzie indziej i uniknąć problemów. Jednak wszystkie komentarze zamieszczone tutaj są prawdziwe. Nie polecam.

  1. Agata Gądek ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Właściciel po umówieniu się na konkretną godzinę wystawił mnie - po przyjeździe zastałam zamknięty komis. Czekalam 1.5 godziny na miejscu, niestety Pan Właściciel telefonu nie odbierał ani nie oddzwonił. Dodam że po auto wybierałam się 140 km drogi, będąc w 6 miesiącu ciąży. Uważajcie!!!

  2. Wojciech Zaorski ★☆☆☆☆

    Radzę uważać. Zdjęcia publikowane na aukcjach nie pokazują faktycznego uszkodzenia samochodu. Byłem zainteresowany zakupem Hondy HR-V z 2016 roku. Zdjęcia na aukcji były słabej jakości, że zdjęć wynikało iż tylko przód jest do remontu. W rozmowie Pan sprzedający zapewniał, że tylko przód jest do roboty i samochód wcześniej był bez wypadkowy. Samochód wyglądał atrakcyjnie, a że miałem 400 km do salonu to poprosiłem o rezerwacje, Pan zażyczył sobie 1000 zł zadatki jednocześnie potwierdzając kilka razy iż tylko przód jest do roboty. Po przyjeździe okazało się, iż samochód jest w o wiele gorszym stanie, pękniętą przednią szyba, wgnieciony lewy słupek, lewe drzwi porysowane, na dodatek okazało się, że samochód nie był taki bez wypadkowy wcześniej. Oczywiście zadatki 1000 zł nie zwrócił nawet proponowałem aby zwrócił chociaż 500 zł. Pieniędzy nie otrzymałem, bardzo nieprzyjemny, wszystkiego się wyparł. Nie radzę nigdy wpłacać zadatku i wierzyć słowom tego Pana.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTO-MAST?

AUTO-MAST znajduje się przy Główna 12, 42-226 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTO-MAST?

Można skontaktować się z AUTO-MAST pod numerem +48 733 551 251

Jak można dotrzeć do AUTO-MAST?

Do AUTO-MAST można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements