Opinie

  1. bobix290 ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa, trwałe zimowe i letnie opony, auta bez zarzutów, papiery bez problemowe. Polecam ten komis.

  2. Martin Przymuszała ★☆☆☆☆

    Nie polecam, Zakupione auto posiadało katalizator. Po dostarczeniu na miejsce po dwóch dniach niestety nikt nie sprawdził a po wstawieniu do warsztatu od razu widać świeże wycięcie kata i wstawienie rurki. Warto zwrócić uwagę na to po odbiorze samochodu. Z tego tytułu 1 gwiazda chociaż pp za tym wszystko ok.

  3. Malwina Swiderek ★☆☆☆☆

    Odradzam każdemu jakikolwiek zakup u tego Pana. Sprzedający jest niesłowny, kłamie, wprowadza w błąd i jest bardzo nieprzyjemny w obsłudze po sprzedażowej. Zakupiłam auto a po tygodniu użytkowania silnik mokry, leje się ropa z wtrysków a Pan umywa ręce i jest niesamowitym Prostakiem.UWAGA lepiej sobie oszczędzić nerwów.

  1. Ola Ogonowska ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o zakup samochodu w średniej cenie - okej, wybór jest duży. Natomiast jeśli chodzi o obsługę i składanie klientowi obietnic bez pokrycia osoba sprzedająca nie ma sobie równych. Samochód posiadła wadę techniczną lewych drzwi, która miała być usunięta, nie zostało to zrobione przez trzy tygodnie tłumacząc się zagubioną przez kuriera częścią. Obiecane wymiany filtrów - żadna nie doszła do skutku mimo zapewnień sprzedającego, że wszystko kompleksowo jest zrobione. W samochodzie uzupełniono olej, którego nie należy w tym modelu stosować (mimo informacji producenta w samochodzie). Brak drugiego kluczyka oraz półki od bagażnika - zapewnienie że zostanie sprowadzone oczywiście bez skutecznie od ponad dwóch miesięcy. Już nie wspominając o dwutygodniowej batalii o uzyskanie od sprzedającego akcyzy. Sprawdzać dokładnie co się kupuje i czego brakuje - później do zakupionego pojazdu trzeba i tak sporo pieniędzy dołożyć.

  2. Andrzej Twardowski ★☆☆☆☆

    Auto które obejrzałem niestety było mocno rozbieżne od opisu w Internecie. Bezwypadkowy - w co nie wierzyłem - okazał się malowany na kilku elementach. Nie jeździłem autem więc właściwości jedynych i silnika nie oceniam. Stan auta zdecydowanie nie zgodny z opisem z Internetu. Opony takie sobie. Potwierdzony książką serwisowa. Lakier w bardzo dobrym stanie. Zawieszenie w idealnym stanie Silnik i skrzynia w bardzo dobrym stanie Ładne Opony samochód 100% Bezwypadkowy Oryginalny Lakier Dodatkowo opony zimowe na Felgach Aluminiowych Samochód po wszystkich opłatach. Gotowy do rejestracji

  3. Szymon Grządziel ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam komisu. Samochód Suzuki Swift według ogłoszenia oraz zapewnień sprzedawcy 100% bezwypadkowy oraz 100% sprawny. Po wizycie mechanika okazało się, że samochód składany z dwóch (dorabiany byle jak tył samochodu) oraz uszkodzona skrzynia biegów. Ogłoszenie dalej widnieje na Otomoto (minął już tydzień od mojej wizyty) z opisem, że Suzuki 100% bezwypadkowe. Moim zdaniem nie warto robić interesów z ludźmi, którzy nie szanują bezpieczeństwa innych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nor-Cars. Korbela N.?

Nor-Cars. Korbela N. znajduje się przy Powstańców Warszawy 15, 42-271 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nor-Cars. Korbela N.?

Można skontaktować się z Nor-Cars. Korbela N. pod numerem +48 667 270 768

Jak można dotrzeć do Nor-Cars. Korbela N.?

Do Nor-Cars. Korbela N. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements