Opinie

  1. Patrycja L-F ★★★☆☆

    No niestety ale bez szału. Barszcz z uszkami smaczny. Ale ... prawie zimny mimo że z restauracji do mnie są jakieś 2km albo i mniej. Kotlet devolay bez grama masła, gumowaty, ewidentnie odgrzewany. Kompletnie nie słony. Pieczarki panierowane też nie chrupkie. I to nie wina dostawy bo zamawiam potrawy panierowane nie raz. A na koniec do innego dania nie ta surówka która miała byc.

  2. Paulinka ★☆☆☆☆

    Ta restauracja to jedna wielka poraszka. Zamówiliśmy jedzienie na pysznym.pl więc doliczyli nam 15zl za dojazd, jednak finalnie odebraliśmy jedzienie osobiście i tak czy inaczej dalej kazali nam dopłacać xd. Gdy w końcu odebraliśmy jedzienie (po ciężkim dogadaniu się z obsługą) to też była tragedia, kotleta się ugryź ani pogryźć nie dało, zestaw surówek też wielką żenada, sam ocet. Jedynie ziemniaki są w formie.

  3. K. M. ★★☆☆☆

    Obiad dotarł po czasie. W smaku bardzo przeciętny. Schabowy bardzo tłusty, no cóż jadłam lepsze. Natomiast surówka masakra, z fragmentem pleśni na marchewce.

  1. Ł M ★☆☆☆☆

    Tragedia, ten zestaw kosztował 43 zł Pierogi z pudełkiem nawet nie ważą 300gr za 29zl.... kapusta za 14zl z pudełkiem waży 170gr. Tragedia!!! Nie polecam. Szkoda pieniedzy

  2. Damian Adamek ★★★★★

    Posiłek zamówiony do domu dotarł gorący i przed czasem. Smakowo nie ma się do czego przyczepić. Wszystko dobrze doprawione. Bardzo duży wybór mięs, makaronów czy pizzy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

  3. Marcin Koniorczyk ★☆☆☆☆

    Stara chata? Stare to są tutaj obiady i składniki z których je robicie. Problemy jakie pojawiły się w naszych żoładkach po zjedzieniu waszych dań, mozna porównać do trzesienia ziemi i bólów, przez które zostaliśmy wyłaczeni z funkcjonowania na dobry dzień. Nie polecam zamawiania dań z grzybami w tym miejscu. Przypominały bardziej glut i obcą formę życia niż grzyby. Zastanówicie się dwa razy, czy chcecie zjeść coś dobrego, czy się katować. Pomijam ze dania były bez smaku...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stara Chata Obiady, Pizza?

Stara Chata Obiady, Pizza znajduje się przy Rafała Czerwiakowskiego 6, Bieżanów-Prokocim, 30-695 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stara Chata Obiady, Pizza?

Można skontaktować się z Stara Chata Obiady, Pizza pod numerem +48 730 333 019

Jak można dotrzeć do Stara Chata Obiady, Pizza?

Do Stara Chata Obiady, Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements