Zdecydowanie nie polecam. Zamawiałem kilkukrotnie i rzeczywiście tak jak inni jestem rozczarowany spadkiem jakości. Dodatkowo, pizzeria ma na swoim terenie paczkomat allegro. Podjechałem po 4 ciężkie przesyłki (farby 10l). Właściciel/pizzermen wyleciał z pizzerii na mnie z mordą, że mam natychmiast odjechać i zbluzgał mnie za skorzystanie z miejsca przy paczkomacie, który znajduje się na ich posesji (przecież za wynajem miejsca dostają kasę). Dramat! Jeśli tu zamawiacie to zmieńcie lokal.
Zdjęcia
Opinie
-
mrix13 ★☆☆☆☆
-
Kacper Tylutki ★★★★★
Pizza bardzo smaczna. Lokal mały, przytulny. Mila obsługa. Jeśli będziemy przejazdem w okolicy, to na pewno jeszcze wpadniemy! :)
-
infinium25 ★★☆☆☆
Pizze regularnie zamawiałem od kilku lat, jednak jakość się znacznie pogorszyła ! Nie mówię do widzenia… może kiedyś jeszcze wpadnę sprawdzić czy jest lepiej, ale póki co przenoszę się do piekarni pizzy, trochę drożej ale o niebo smaczniej.
-
swiesu 123 ★★★★☆
Pizza ok, tylko papryczki zamiast rzucić byle jak mogły by być byc pokrojone.l, robią sie z nich suche skorupy. Super Pani na dostawie, będę zamawiał częściej.
-
Robert ★★★★☆
Faktycznie spadek jakości ostatnio. Niemniej bardzo doceniam obsługę, zawsze wszystko można dogadać czy na miejscu czy na dowóz, wymiana składników itd wszystko bez problemowo - wielki plus. Pizza smaczna chrupiąca fajnie wypieczona choć właśnie mam wrażenie, że z rok temu było jeszcze lepiej. Z minusów na miejscu to na pewno WC - brudno i bez ciepłej wody co w obecnych czasach jest troche wstydem. Reasumując odejmuję gwiazdkę za wc i odjąłbym też za zawuażalny spadek jakości względem lat poprzednich ale miły akcent w postaci czegoś słodkiego dla dzieciaków na miejscu mnie od tego powstrzymuje ;)
-
Magdalena Oleksiak ★★★★☆
Hallo MeM Pizza! Co ostatnio z Wami ? Zamawialiśmy pizzę raz w tygodniu od początku Waszego istnienia. Oprócz chwilowego potknięcia jakiś rok temu pizza była naprawdę najlepsza w okolicy, dlatego daje 4 gwiazdki. Ale…..Od jakiegoś miesiąca jakość baaardzo się pogorszyła . Wydaje się jakby ser był produktem seropodobnym. Ma zupełnie inna konsystencje (takiego serka topionego) niż do tej pory. Proszę wróćcie do starej dobrej pizzy. Na ten moment jest niesmacznie :( wierze ze to chwilowe , ale jakości trzeba pilnować.
-
Antoni Sopran ★★★★☆
Cienkie ciasto, dzięki któremu pizza, po podniesieniu kawałka, opada, a nie jest sztywna jak ta, którą w tym roku jadł Joe Biden podczas spotkania z żołnierzami amerykańskimi w Rzeszowie. Popularna pepperoni obfitowała w rzeczoną kiełbasę i zaskoczyła sporą ilością sera, który było czuć i był smaczny. Ciepły placek w dowozie, chociaż minimalnie spóźniona dostawa. Pudełko było nieco pogniecione, ale na szczęście w środku była podpórka, więc sama pizza nie ucierpiała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MeM pizza?
MeM pizza znajduje się przy 32-020 Czarnochowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MeM pizza?
Można skontaktować się z MeM pizza pod numerem +48 881 551 777
Jak można dotrzeć do MeM pizza?
Do MeM pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku