Opinie

  1. Magdalena Rozak ★☆☆☆☆

    Mieszkam bardzo blisko placowki na Galicyjskiej. Niestety ale po raz kolejny dostalam bardzo stara drozdzowke. Czuje , ze za kazdym razem jak tam ide musze patrzec Paniom na rece, aby nie dostac czegos sprzed kilku dni. Mimo, ze te pikearnie mam na wyciagniecie reki bede omijac szetrokim lukiem !!

  2. Patrycja Kęsicka ★★★★★

    Prze pyszne pyszności najlepsza cukiernia i piekarnia w jakiej byłam. Obsługa bardzo miła można porozmawiać i Pani wszystko tłumaczy np. jeśli chodzi o aplikacje polecam z całego serca

  3. Karol ★★★★★

    Pieczywo i słodkości zawsze pięknie ułożone w witrynie, aż chce się spróbować wszystkiego. Bardzo podoba mi się „miesiąc francuski” croissant z porzeczką to po prostu przepyszny hit, a kanapka z salami świetnie zaspokaja głód. Obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pieczywo świeże i bardzo smaczne. po każdych zakupach w Kauflandzie chętnie wstępuję tu na coś słodkiego.

  1. Iw Iw ★☆☆☆☆

    Kanapka z kurczakiem zakupiona za ponad 12 zła w środku dosłownie pół listka sałaty jak nie mniej i jeden pasek papryki około 1 cm na tak dużą bułkę. Nie licząc kurczaka oczywiście. Kurczak w środku był tak nie świeży że musiałam go wyrzucić i stąd po otworzeniu kanapki nastąpiło moje zdziwienie co zastałam w środku. Jak Wam nie wstyd sprzedawać takie coś, jak macie wrzucać mini kawałek papryki na całą wielką kanapkę to dajcie sobie naprawdę spokój. Chleby u Was kupuję i nie mam się do czego przyczepić ale jeśli chodzi o kanapki to mega mocny minus, nieporozumienie jakieś ... I dodatkowo obsługa aż za bardzo nachalna, Pani blondynka wciskaniem wszystkiego odstrasza klientów.

  2. H&H ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kupiliśmy panini z kurczakiem.. z myślą, że zjemy w drodze do domu z synem na współkę ale to było straszne. Dobrze, że nie jadł . Kurczak pachnial starościa.. ser nie rozpuszczony i zimne w środku. Całe poszło do kosza.

  3. Paweł ★★★★★

    Mimo pomylonego sosu na pizzy ogromnie polecam. Czym jest czosnek wobec keczupu jeżeli od takiej obsługi na początek dnia aż człowiekowi się humor poprawia. Panie inspirują tym jakie powinno być podejście do klienta. Pyszne jedzenie, wypieki słodkie czy wytrawne w połączeniu z uśmiechem to fenomenalna kombinacja. A i usiąść jest gdzie aby złapać chwilę oddechu.

  1. Mateusz Dziadosz ★★★★★

    Super miejsce z fantastyczną obsługą a do tego pyszna kawka jak i cala masa innych smacznych rzeczy od ciast po przepyszne kanapeczki. Polecam odwiedzić

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Cukiernia Buczek?

Piekarnia Cukiernia Buczek znajduje się przy Galicyjska 8, Czyżyny, 31-586 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Cukiernia Buczek?

Można skontaktować się z Piekarnia Cukiernia Buczek pod numerem +48 511 432 015

Jak można dotrzeć do Piekarnia Cukiernia Buczek?

Do Piekarnia Cukiernia Buczek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements