Opinie

  1. Mateusz ★☆☆☆☆

    Ludzie, którzy udają mechaników, nie potrafią zdiagnozować samochodu. Samochód oddałem z racji szarpania podczas przyspieszania, po pierwszej diagnostyce nic nie wykryto, samochód zaprowadzony drugi raz, znów nic nie wykryto, ale jest problem, w aucie są nieoryginalne rurki odmy i to powoduje iż nie da się zdiagnozować problemu- nagle się nie da przez rurki, które były przy pierwszej diagnostyce i wtedy nikt nawet słowem się nie zająknął, że dalsza diagnostyka nie będzie mogła być w pełni przeprowadzona przez nieoryginalne rurki odmy. Dodam, że te rurki są zamontowane od przeszło 2 lat i wszystko było dobrze z samochodem, ale wiadomo, coś trzeba wymyślić... Oczywiście podczas pierwszej rozmowy, przed zaprowadzeniem samochodu, pracownik mówił, że nie weźmie ani złotówki jeżeli problem nie zostanie zdiagnozowany, ale z racji tego, że panom chyba już nie bardzo chciało się szukać problemu i wymyślili, że problemem są nieoryginalne rurki odmy to pieniadze ode mnie wezmą, mimo że miałem nic nie płacić, na fakturze napisali podłączenie do komputera. Bezczelność tych pseudo mechaników jest na prawdę druzgocącą. Ci ludzie nie potrafią nic zrobić, kompletnie nic. Pojechałem z samochodem do gazownika w dziurze zabitej dechami, jest tam kilka domów i ten gazownik od razu znalazł problem- pęknięta świeca. Na prawdę pseudo mechanicy z Opla nie potrafili znaleźć tej przyczyny...? Dodam, że jak zapytałem pracownika ASO co będzie, jeżeli wymienię rurki odmy na oryginał i nadal nie znajdą problemu to odpowiedział, że pozostaje remont silnika. Czyli ufając pracownikom w/w ASO i wymianie rurek wydałbym kilka tysięcy na remont silnik, na prawdę gratuluję wszystkim osobą pojęcia o mechanice. Aaaa, jak powiedziałem pracownikowi, że oni nie mają pojęcia o mechanice skoro przez kilka godzin nie potrafią znaleźć problemu to powiedział "pan też nie ma"- i tu się z nim zgadzam, nie mam, jakbym miał to bym sam to zdiagnozował, ale nie mam, więc oddaje auto do ASO i oczekuje, że (teoretycznie) fachowcy to zdiagnozują i naprawią, ja mam inną pracę i wstyd mi by było brać pieniądze, za nic, bo nic nie zostało zrobione, kompletnie nic i jeszcze zostałem narażony na koszty, już nie wspominam, że mówiłem kilkukrotnie, że mieszam 1.5 godziny drogi od nich i nie mogę jeździć do nich z racji straty czasu to mieli to w nosie. Jeżeli jako osoba prywatna serwisujecie tam samochód, to z całego serca Wam współczuję, ich widza i podejście do klienta jest na zerowym poziomie, a jeżeli zastanawiacie się nad tym czy zaprowadzić tam auto to niech Was Matka Boska przed tym broni.

  2. Donata Orłowska ★★★★★

    Zakup auta w Auto Krak przebiegł bardzo sprawnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. Serdeczne podziękowania dla Pana Macieja Giżyckiego za profesjonalne, życzliwe i rzetelne podejście – świetnie poprowadził mnie przez cały proces zakupu. Równie duże uznanie dla Pani Klaudii Kemona-Przybyło za wzorową obsługę w zakresie finansowania – wszystko zostało jasno i konkretnie wyjaśnione, a formalności załatwione bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam ten salon – pełen profesjonalizm i świetna obsługa! Zarówno Pan Maciej, jak i Pani Klaudia, są wzorem jakości obsługi klienta. Dziękuję za świetną współpracę.

  3. J B ★★★★★

    Kupiłem od tego dealera samochód dostawczy Opel Movano. Pan Mariusz Olszewski okazał się sympatycznym i pomocnym sprzedawcą, a odpowiedzi na moje pytania otrzymywałem praktycznie natychmiast. Cała procedura sprzedaży przebiegła wzorowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego dealera.

  1. Piotr Wilmański ★★★★★

    Salon i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Rozmawialiśmy z wieloma salonami w Polsce. Przejechaliśmy 600km z drugiego końca Polski po samochód. Panowie Maciej, Mariusz, Pani Klaudia i wszyscy inni - rewelacja. Na pewno w przyszłości wrócę. A kokarda na aucie to takie zwieńczenie tego wszystkiego. Dziękujemy!

  2. Ksawery ★★★★★

    Najlepsze doświadczenie z serwisem samochodowym jakie miałem. Wszyscy bardzo pomocni, obsluga klienta na najwyższym poziomie, wszystko dobrze wytłumaczone, ceny ok. Robiłem samochód wcześniej w innym autoryzowanym serwisie w Krakowie i próbowali naciągnąć mnie na większą szkodę niż w rzeczywistości, po czym w Auto Krak okazało się, że wszystko jest ok z samochodem i wcale nie trzeba nic dodatkowo wymieniać. Polecam bardzo!

  3. dominik kazmierczak ★★★★★

    Chciałbym podzielić się pozytywną opinią na temat salonu, w którym niedawno zakupiłem Opla Frontere. W dużej mierze zawdzięczam to doskonałemu podejściu Pani Klaudii, która zajmowała się finansowaniem. Jej profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces był nie tylko zrozumiały, ale również przyjemny. Dodatkowo, chciałbym polecić Pana Macieja, handlowca - rzeczowe podejście do procesu zamówienia pojazdu! Mój nowy samochód dotarł do salonu miesiąc wcześniej, niż pierwotnie zakładano, co było miłym zaskoczeniem. Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon każdemu, kto szuka profesjonalnej obsługi.

  1. Marek K ★★★★★

    Również mogę bardzo polecić salon a także współpracę z Panem Kamilem i Panią Klaudią z Finansów. Pomimo nie łatwiej sytuacji losowej bardzo profesjonalnie udało się wszystko zgrać i docelowo odebrać samochód. Bardzo sprawnie przeprowadzono nas przez cały proces i dograno wszystkie szczegóły. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy pracowników!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Opel Auto Krak Autoryzowany Dealer?

Opel Auto Krak Autoryzowany Dealer znajduje się przy Jasnogórska 105, Prądnik Biały, 31-358 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Opel Auto Krak Autoryzowany Dealer?

Można skontaktować się z Opel Auto Krak Autoryzowany Dealer pod numerem +48 123 533 050

Jak można dotrzeć do Opel Auto Krak Autoryzowany Dealer?

Do Opel Auto Krak Autoryzowany Dealer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements