Zapytałam o świeże ciasto. W odpowiedzi że dzisiaj przyjechały świeżutkie, Kupiłam dwa kawałki w sumie za 60 zł. Niestety w domu okazało się że nie można tego podać gościom. Suche a masa śmietanowa śmierdziała , z bliska widać że ciasto z przed kilku dni. Nie polecam.
Opinie
-
Sylwia Nowak ★☆☆☆☆
-
Natalia Staszyk ★☆☆☆☆
Tragedia. Za każdym razem coś jest nie tak – albo spleśniałe owoce, albo stare, twarde ciasta, których nie da się zjeść. Ile razy można się tak zawieść? Szkoda pieniędzy i zdrowia. Liczyłam na jakość, a dostałam coś, co powinno wylądować w koszu. Dodatkowo ceny bardzo wysokie nieadekwatne do jakości.
-
Dagmara Kania ★☆☆☆☆
Bardzo się rozczarowałam zamówionym tortem. Owoce i zdobienie bardzo ładne ale cały biszkopt tak napączowany że cała masa odchodziła,przy krojeniu rozsypywał się oddzielał. Wielokrotnie kupowałam torty gotowe w cukierni z lady i były pyszne i teraz w niedzielę też kupiliśmy dokładnie ten sam smak torcika w porcji i był pyszny. Jeżeli firma działa na zysk a nie na smak to bardzo fatalnie bo ja już nie zamówię tam torta bo nasączyć ciasto tylko dla wagi by był cięższy i droższy to jest tragedia. Pani z obsługi też bardzo nie ładnie się zachowała względem swojej koleżanki która mnie obsługiwała i w trakcie rozmowy wtrąciła się odsunęła koleżankę przejmując moje zamówienie.
-
Milena Paw ★☆☆☆☆
Kupiony tort mimo zapewnień, że świeży, jest niezdatny do jedzenia - skwaśniały, zżółkły niby-śmietankowy krem, przesuszony biszkopt, marmolada malinowa niezdatna do jedzenia. Żenada i wstyd, prezent niespodzianka kompletnie nieudana. Miałam dobrą opinię o tej firmie, ale po tym zakupie już tam nie wrócę.
-
Ola G ★★☆☆☆
W tej cukierni sprzedawane są stare, nieświeże ciasta. Dodatkowo ceny są bardzo wysokie.
-
Iwona XX ★★★★★
Lubimy ciasta z tej cukierni. Co prawda obsługa nie zawsze miła ale i tak jesteśmy stałymi klientami Super że czynne w niedzielę i święta
-
Krzysiek Krzysiek ★☆☆☆☆
Uwaga zakupione kapuśniaczki okazały się spleśniałe ( tego samego dnia ). Takim punktom to życzyć tylko pilnej kontroli sanepidu. Oczywiście zdjęcia wraz z rachunkiem i widniejąca datą zakupu zostały zgłoszone gdzie trzeba :) radzę sprawdzać co pakują.
-
Monika Kozień ★☆☆☆☆
Dostałam taki tort piracki. Prosiłam o lukier dostałam masę, prosiłam o rybki i kolorowe elementy statku. Prosiłam o duży statek, dostałam łódź ratunkową.
-
Michał Karbownik ★☆☆☆☆
Pomyłka przy zamówieniu wielkości tortu. Zamiast 2 kg został zrobiony 4 kg. Ekspedientka skomentowała błąd " możecie państwo nie brać tortu" ( a zaliczka, urodziny dziecka za kilka godzin) sytuacja bez wyjścia. Tort... Biszkopt mały a reszta wagi nadrobione duża ilością masy na wierzchu tortu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Róża?
Cukiernia Róża znajduje się przy 32-060 Kryspinów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Róża?
Można skontaktować się z Cukiernia Róża pod numerem +48 512 948 876
Jak można dotrzeć do Cukiernia Róża?
Do Cukiernia Róża można dotrzeć, korzystając z poniższego linku