Opinie

  1. Artur Zarębczan ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Samochód oddałem na wibracje po 800km w jeździe autostradowej Kierownik serwisu bardzo opryskliwy, nie miły argumentując swoje uwagi usłyszałam SPIER…dalaj Serwis był w dniu 30.12.2025r I tak po wyjedzie z serwisu samochód w Mogilanach odebrała laweta. Brak wiedzy i kompetencji. Wszystko zostało nagrane

  2. Dariusz Niedzielski ★☆☆☆☆

    Standard obsługi sprzedaży nowych samochodów skrajnie słaby. Handlowiec robi łaskę że obsługuje, nie dopytany nic nie wyjaśni, prześmiewcza maniera ("nie ma tych samochodów" - i patrzymy się na siebie 10 sekund). Tak się nie powinno sprzedawać ziemniaków na targu, a co dopiero nowych samochodów. Efekt? Zamówiłem samochód w salonie MG PGD w podobnym budżecie co planowałem w VW ale podejście do klienta, zaangażowanie, prezentacja oferty, jazda próbna załatwiona od ręki - niebo a ziemia. Salon Porsche VW - śmiechu warte.

  3. Radomir Nowak ★☆☆☆☆

    Poziom obsługi sprzedaży nowych samochodów pozostawia wiele do życzenia. Nie dość że pracownik ani trochę nie wyraził chęci przedstawienia mi oferty lub opisania samochodu, to na dodatek pomimo potwierdzenia dostępności samochodu do jazdy próbnej, gdy dojechałem na miejsce okazało się, że tego samochodu nie ma (a dzień wcześniej podczas rozmowy telefonicznej potwierdzaliśmy konkretny model i wersję). W zamian pracownik proponował przejechać się dwoma samochodami - całkiem innym modelem ale z takim silnikiem, oraz tym modelem ale w zupełnie innej konfiguracji - chyba miałem sobie potem w głowie zrobić różniczkowanie i wyciągnąć wspólne elementy aby stworzyć konfiguracje która mnie interesuje. Sumarycznie po takiej obsłudze wręcz zniechęciło mnie to do zakupu samochodu marki VW, a sam pracownik nawet nie potrafił przeprosić, że nie sprawdził czy samochód jest dostępny ani za marną obsługę. Jeśli ktoś planuje zakup nowego samochodu, to odradzam ten salon.

  1. Włodzimierz Mazankiewicz ★☆☆☆☆

    Proces zakupu i finansowania samochodów (2x 2023-24) bez zarzutu.Wspomnę, ze wybrałem tego dealera, może nie przede wszystkim, ale- także z uwagi na logistykę tj. bliskie sąsiedztwo. Parę miesięcy temu podjechałem do salonu żeby umówić się na bezgotówkowe usunięcie szkody - drobnego wgniecenia zderzaka. Musiałem prawie błagać pracownika od likwidacji szkód, żeby na 30 sek wyszedł na zewnątrz zobaczył uszkodzenia. Nie byłem umówiony a jemu się nie chciało. W końcu, po ustaleniu, że uszkodzenie wymaga usunięcia, umówiłem termin oficjalnych oględzin. Wychodząc dodałem mimochodem, że to pewnie bez znaczenia, ale sprawca kolizji ubezpieczony jest w małej polskiej firmie ubezpieczeniowej, powiedzmy "X". Wówczas usłyszałem, że to ma znaczenie, bo ich salon nie ma podpisanej umowy z "X", w związku z czym oględziny są zbędne, bo oni i tak nie naprawią auta z ubezp. sprawcy! Jakież było moje zdziwienie, dopytywałem po co jakieś umowy..., ale nie uzyskałem odpowiedzi. Na pytanie, gdzie nam auto naprawić, pracownik wskazał, że muszę podzwonic po innych serwisach (myślałem, że każdy serwis VW na choć wiedzę w tym zakresie). I tak trafiłem do Wieliczki (Luzar), gdzie też nie mieli umowy z "X", ale od razu powiedzieli, że się podejmą działań, tylko formalności przed naprawą będą dłużej trwały. Do Wieliczki mam 10x dalej niż serwis VW Zakopiańska...., ale tak bywa z sąsiedztwem. Bravo- VW Luzar Wieliczka. Dzięki za profesjonalizm, auto zastępcze, super obsługę. Wstyd mi za Was-VW Porsche Zakopiańska, pomyśleć, że wysłałem nawet do Was kilku klientów. W opisanym wyżej aspekcie- totalna żenada. Uczcie się, może nie jest za późno.

  2. Maciej S. ★★★★★

    Salon i obsługa serwisowa na najwyższym poziomie! Salon prowadzi także ASO Audi. Moja przygoda w skrócie: roczne Audi A6, powrót z rodziną z wakacji, awaria na drodze (500km od domu), Assistance i laweta do serwisu. I tutaj mega zaskoczenie. Kierownik serwisu (Pan Marek - niesamowity człowiek) przyjął auto z lawety bezpośrednio na halę warsztatową. Dalej diagnoza (awaria napinacza) i błyskawiczna naprawa. Auto po 1h gotowe do dalszej drogi:) Tak powinien działać każdy salon w Polsce. Ja, moja żona i dzieci jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i profesjonalną obsługę w Państwa salonie. Pozdrawiamy także Panie z recepcji, które zaproponowały i podały kawę i przyniosły dzieciom wodę. Po 4h spędzonych na drodze naprawdę to doceniamy:) Polecamy!

  3. Piotr Baka ★★★★★

    Przeczytałem tu różne opinie. Zarówno dobre jak i złe. Ja to odbieram tak. Jeśli weźmiemy pod uwagę listę rzeczy które należy podpisać, listę spraw o które należy zapytać (albo o które chcemy zapytać) czy listę rzeczy o których należy wiedzieć. To naprawdę jeśli ktoś to ogarnął z marszu i bez błędów to podziwiam i pomnik mu się należy. W życiu należy mieć też trochę szczęścia w tym wszystkim. A też jakieś tam doświadczenie życiowe również. Kilka samochodów w życiu nowych odbierałem, a każde to jednak zawsze czegoś nowego uczy. Gdyby złe rzeczy mnie spotkały tak jak tu poniżej jakiegoś klienta, czy bym wybrał jeszcze raz ten salon? Tak. Bo pojedyncza sytuacja niczego nie przekreśla i nie należy się zrażać. Gdyby tak do sprawy podchodzić to w życiu byśmy nic nie załatwili w żadnej sprawie. Jakieś trudności zawsze są. Czy ja miałem łatwo kupić auto? Łatwo i nie łatwo. Czy się tego spodziewałem - raczej tak. Ale wszystko w granicach normy. Czy 10-20-30 lat temu było łatwiej? Nie, to zawsze trudny temat. W końcu mogę powiedzieć że równie trudno sprzedać stare, jak kupić nowe choć oczywiście teoretycznie z nowym powinno być łatwiej. Czy jestem zadowolony? Jestem i to bardzo. Bo te trudności są po prostu zwykłe, obiektywne i całkiem normalne. Da się w racjonalny sposób wyjaśnić dlaczego nie kupiłem samochodu numer jeden, ani numer dwa tylko dopiero numer trzy. Da się wyjaśnić dlaczego proces zakupu ciężko było zmieścić w 7-10 dniach akurat w moim przypadku mimo, że zarówno sprzedawca jak i klient starał się to załatwić szybko. Być może ktoś odebrał szybciej, tego nie wiem. Dają się wyjaśnić też czasem zaskakujące sytuacje, nawet przy odbiorze. Póki co wydaje mi się, że wszystko tutaj OK. Salon jest godny polecenia. Widać - ludzie się starają i im zależy, jeśli są trudności to są też szybko propozycje ich rozwiązania, nie ma dziur w procesie obsługi i nie zostawiają sprawy w zawieszeniu. Nie miałem ani przez chwilę sytuacji w której czuł bym się bez wyjścia czy zostawiony sam sobie. Gdy są trudności z nabyciem tego co sami żeśmy znaleźli szybko pojawiają się kolejne ciekawe propozycje. Jeśli dołożymy do tego odrobinę chęci z własnej strony i dobrej woli to naprawdę idzie fajne auto znaleźć i odebrać w rozsądnym czasie w tym salonie. Tak że polecam każdemu. Odbiór auta to zawsze jakiś pozytywny zastrzyk energii, każdemu życzę żeby się tym choć przez chwilę nacieszył. Do kompetencji pracowników i obsługi na razie też nie mam żadnych negatywnych uwag. Bardzo fajny salon, fajne są też jazdy testowe - są dobrze wyposażone samochody demo, jest sporo nowej wiedzy którą starają się pracownicy przekazać. Wiadomo jakie teraz są auta - brakuje żeby na wyposażeniu był ekspres do kawy bo mają wszystko inne, czasem mam wrażenie jakby jazda była w nich najmniej istotnym elementem całej tej elektroniki. Jakoś z tym wszystkim musimy sobie radzić, trudno wymagać aby każdy ogarniał zagadnienia informatyczne ale tu niestety okazuje się to potrzebne. Wracając do obsługi. Również jak chodzi o terminy spotkań i czas jaki pracownik może nam poświęcić jest dobrze. Jeśli się umawiamy to jest tak jak się umawiamy (nie stoimy jak w kolejce do lekarza), nie czekamy, a nawet jak jest ruch to jest to sensownie poukładane, tak że nie przeszkadza to w załatwieniu własnej sprawy. Pracownicy widać są przeszkoleni w tematach i ogarniają. Potrafią też pomóc jak ktoś się na czymś nie zna. Z zaskakujących sytuacji - akurat może pierwszy raz miałem do czynienia z sytuacją, kiedy samochód sprzedawała mi kobieta. Bo wiadomo, że motoryzacja to raczej bardziej męska dziedzina. W każdym razie jestem mile zaskoczony tą sytuacją i polecam każdemu takie zakupy. Było bardzo fajnie i obym miał kiedyś możliwość kupić tam kolejne auto - oczywiście u pani Natalii. Jeśli ktoś w salonie by się zastanawiał to proszę - bez obaw możecie zatrudnić więcej kobiet w przyszłości. Wg mnie przyczynia się to do lepszej obsługi klienta i postrzegam to pozytywnie jako krok może odważny ale w dobrym kierunku. A dla kupujących zawsze to jakieś nowe doświadczenie w takiej sytuacji.

  1. Dorota Zadora - Bugajska ★☆☆☆☆

    Prawdziwy brak należytej jakości obsługi klienta poznaliśmy z mężem dopiero po zakupie samochodu w tym salonie. Przy dokonywaniu zakupu można było zauważyć u Pana Marcela lekceważenie szkoleń pracowniczy, które odbywał w trakcie naszej obsługi. Niestety na braku kompetencji Pana Marcela poznaliśmy się bardzo szybko po odebraniu samochodu. Przekazał błędne informacje dotyczące ubezpieczenia, mimo iż dwukrotnie dopytywaliśmy o proces i zapewniał, że załatwienie sprawy leży po stronie salonu. Co po kilku miesiącach okazało się kłamstwem. Po telefonie od męża miał wyjaśnić sytuację z Panią Anną zajmującą się ubezpieczeniami, do dziś do męża nie oddzwonił. Pani Anna również bardzo roszczeniowo podeszła w pierwszej rozmowie do sytuacji. Obsługa posprzedażowa na bardzo niskim poziomie. Szybko przekonaliśmy się o braku kompetencji pracownika w tym salonie. Czytając odpowiedź na opinie od Salonu jasno można wysądować jakie reprezentujecie podejście do uwag zgłaszanych przez klientów. Proszę poświęcić ten czas na przeszkolenie pracowników tak by klientów nie wprowadzali w błąd, a jeśli brakuje im wiedzy to po prostu niech powiedzą "nie wiem, ale sie dowiem", a nie utwierdzają w tym, że salon sprawą się zajmie skoro tak nie jest. Dodatkowo w odpowiedzi na opinie, informujecie państwo o szczegółach zawartych umów- a czy macie Państwo moją pisemna zgodę na rozpowszechnianie szczegółów w sieci dotyczących zawartych umów przeze mnie z Waszym salonem ? - czekam na informację zwrotną. Kolejna sytuacja dotycząca naruszeniu zasad RODO w odpowiedzi na opinię. W korespondecji mailowej z firmą Pani nie wiedziała jakie zasady naruszyła firma podając szczegóły umowy w odpowiedzi na komenatrz. Po konkretnym wskazaniu dopiero firma zdecydowała się zedytować swój komentarz.

  2. Wojciech Kopkowicz ★★★★★

    Obsługa w Porsche Zakopiańska - Dealer Volkswagen (samochody używane) na najwyższym poziomie. Nie tylko w momencie zainteresowania autem, ale również w trakcie zakupu i obsłudze produktu kredytowego, a także przede wszystkim po sprzedaży. Polecam Pana Maksyma, obsługa bardzo profesjonalna!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Volkswagen Porsche Zakopiańska?

Volkswagen Porsche Zakopiańska znajduje się przy Góra Libertowska 10, 30-444 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Volkswagen Porsche Zakopiańska?

Można skontaktować się z Volkswagen Porsche Zakopiańska pod numerem +48 122 260 866

Jak można dotrzeć do Volkswagen Porsche Zakopiańska?

Do Volkswagen Porsche Zakopiańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements