świetna obsługa, najlepszy oddział banku, w którym kiedykolwiek byłam.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Debska ★★★★★
-
Keto Redu ★★★★★
Bardzo dobra obsługa, wszystko można załatwić szybko i bez problemu. Panie w oddziale zawsze miłe i pomocne, wszystko jasno tłumaczą. Jestem zadowolony z obsługi i polecam oddział każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
-
B Nisko ★★★★★
Bardzo dziękuje Pani Kierownik za pomoc i wsparcie w rozwiazanu Mojego problemu z ktorym sie zgłosiłam do placówki. Konkretne i rzeczowe podejcie. Mocno polecam widać zmiany na lepsze, oby tak dalej!
-
Maciek Szafarczyk ★★★★★
Nowa obsada robi super robotę. W końcu czuję się tam klientem a nie wrogiem. Polecam.
-
Tomasz Mazur ★★★★★
Serdecznie polecam miły nowy zespół, pracownice usmiechnięte i pomocne. Profesjonalne podejście do obsługi klienta. Dziękuję za pomoc pozdrawiam
-
Good Girl ★★★★★
Bardzo chciałabym podziękować Pani Oli za wspaniałą obsługę , za dobranie odpowiedniej oferty, za uśmiech i umilenie czasu czekając na decyzję. Polecam ten oddział ! Dziewczyny są super pomocne. Pozdrawiam:)
-
Sebastian ★☆☆☆☆
W życiu nie spotkałem się z tak niskimi standardami współpracy z ludźmi. To nie te czasy kiedy kierowniczka była normalna, a dziewczyny w oddziale pomocne i uśmiechnięte. Tamtej ekipy już niestety nie ma. Za to mamy wściekła, zadumana Pani „kierownik” krzycząca samym wyrazem twarzy na nowego pracownika i klientów rodem z lat 90. Panią doradczynię, która w chwili zapytania co z poprzednia ekipa się stało i czy gdzieś pracują- zasłania się Rodo, po czym na głos każde podawać nazwisko Panieńskie matki, adres, numer telefonu w obecności ludzi obcych w oddziale. Po zwróceniu uwagi i prośbie o kartke aby zapisać dane szyderczo się zaśmiała i kontynuowała żenująca prace na głos. A ze byłem z kuzynem, który na hipotekach się nie zna, a w branży przesiedziałem ponad 10 lat z czego większość na kierowniczym stanowisku, Pani doradczyni niczym wścieklizna zaprzestała rozmowy pouczając mnie, ze to nie ze mną rozmawia. Zenujaca praktyka, niewychowanie, zadumanie i pogarda- tyle ten oddział oferuje.
-
Katarzyna Nowak ★★★★★
Serdecznie polecam !
-
Sławomir Gątkowski ★☆☆☆☆
za hałas pod moim domem, za to że przerywacie mi spokój w domu swoimi narzucającymi się reklamami. Uważam, że tylko kompletny debil, pozbawiony elementarnej ludzkiej przyzwoitości może wpaść na pomysł, że hałasowanie ludziom pod domami i wdzieranie się hałasem do mieszkań w czasie obiadu, serialu, czytania książki, nauki czy czegokolwiek innego jest w porządku. Drodzy szefowie, właściciele czy ktokolwiek odpowiada za ten kretyński pomysł w Kasie Stefczyka w Siemianowicach mam dla Was komunikat: Jesteście debilami pozbawionymi elementarnej ludzkiej przyzwoitości i życzę Wam, żeby ta reklama przysporzyła Wam samych problemów. Moim skromnym zdaniem, i jest to tylko i wyłącznie moja osobista opinia, nikt uczciwy nie zdecydowałby się na coś takiego. W każdym razie dla mnie nie wzbudzacie zaufania a jedynie obrzydzenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kasa Stefczyka?
Kasa Stefczyka znajduje się przy Śląska 2, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kasa Stefczyka?
Można skontaktować się z Kasa Stefczyka pod numerem +48 326 082 762
Jak można dotrzeć do Kasa Stefczyka?
Do Kasa Stefczyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku