Nie polecam! Zerowy kontakt. Brak numeru telefonu. Na infolinii nic nie wiedzą. Po wynik musiałam jechać 80km. Zero informacji że wynik już jest. Jak się okazało mogłam dostać numer w celu ściągnięcia wyników online. Omijajcie
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Kostecka ★☆☆☆☆
-
Tomasz Szołtysek ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Wypowiem się tylko na temat recepcji i punktu szczepień, gdyż lekarze w tej placówce są kompetentni. Na wejściu witają cię osoby pracujące w tym miejscu za kare,drogie Panie uśmiech i dobre słowo naprawdę nic nie kosztują, punkt zabiegowy dramat, człowiek umówiony z dużym wyprzedzeniem na szczepienie i co w momencie szczepienia,okazuje się brak preparatu. Drogie Panie, rano należy sprawdzić ile osób jest do szczepienia i sprawdzić stan magazynu, wbrew temu co panie powiedziały to podstawowy obowiązek jeżeli pracuje się w takim miejscu. Jeżeli wysyła się pacjenta do bliźniaczej placówki na Uniwersyteckiej to proszę sprawdzić czy w danym miejscu jest ktoś kto ma uprawnienia do szczepienia. Nie moim obowiązkiem jest chodzić od drzwi do drzwi i prosić się o szczepienie, które nie jest darmowe Jeżeli brakuje preparatu to personel powinien ruszyć się z miejsca pracy i dostarczyć preparat, a nie żeby pacjent chodził w tą i z powrotem i tracił czas, będąc umówionym na konkretną godzinę. Powiem tak lata 80 się skonczyły i obowiązuje troszkę inna kultura obsługi. Radzę też załodze w ramach szkolenia udać się do placówki PZU na Uniwersyteckiej, przemiłą obsługą, pomoc i przede wszystkim zrozumienie, jak należy traktować pacjenta.
-
Anna Piech ★★★★★
Pani Maja to absolutnie wyjątkowa młoda pielęgniarka! Każda wizyta z jej udziałem to czysta przyjemność – jest niesamowicie miła, empatyczna i zawsze wita pacjentów szczerym, promiennym uśmiechem. Pobieranie krwi w jej wykonaniu to prawdziwe mistrzostwo: delikatne, szybkie i praktycznie bezbolesne. Widać, że kocha swoją pracę i wkłada w nią całe serce. Dzięki Mai można poczuć się zaopiekowanym, spokojnym i naprawdę ważnym. To pielęgniarka, którą chciałoby się spotykać za każdym razem – profesjonalna, ciepła i pełna pozytywnej energii! Oby więcej tak wspaniałych ludzi❤️
-
Jakub Jedruszek ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam tą placówkę! Mega organizacja, wszystko na czas, zero jakichkolwiek niedomówień. Pani z recepcji bardzo przyjazne! W szczególności Pani Wiktoria która zawsze służy pomocą i z uśmiechem na twarzy jej udzieli!
-
Ola Połyńczuk ★★★★★
Pobieranie krwi w moim przypadku zawsze było bardzo stresujące z powodu słabo widocznych żył. Na szczęście Pani Maja wykazała się cierpliwością i udało jej się pobrać krew szybko za pierwszym razem. Obeszło się nawet bez siniaków. Serdecznie polecam punkt pobrań, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie.
-
tak ggg ★☆☆☆☆
Porażka. U lekarzy wieczna obsuwa, a jeszcze zanim zacznie się do nich czekać trzeba odstać swoje w kolejce do recepcji, gdzie dwie niekompetentne dziewczyny coś tam klikają na kompie, z czego nic nie wynika. Nie polecam, jeśli nie masz mega pokładów cierpliwość.
-
Zuzanna Gaja ★☆☆☆☆
Kompletna tragedia. Umawiają ludzi na godziny na badania krwi po czym okazuje się, że po prostu jest jedna kolejna od samego rana. Kobiety pobierają krew po 15 min a jeśli już jakieś dziecko, to nawet pół godziny. Ludzie spóźnieni do pracy, pielęgniarki wpuszczają jakieś przypadkowe osoby przed kolejkę, nigdy już tu nie wrócę!
-
Anita Kozaczuk ★★★★★
Dziś miałam okazję robić badania laboratoryjne w tym ośrodku i panie, które pobierały krew do badań są prze wspaniałe. Nie spotkałam na swojej drodze tak życzliwych i wyrozumiałych medyków. Jestem osobą, którą bardzo stresuje badanie krwi i zdarza mi się omdleć, ale dzięki Paniom bardzo dobrze je zniosłam. Były bardzo delikatne, wyrozumiałe i super odwracały moją uwagę. Polecam z całego serca i pozdrawiam cudowne Panie :) ❤️
-
Dawid ★☆☆☆☆
Lek. Artur Wilczyński. Dramat to mało powiedziane. Kompletny brak empatii. Gburowatość i praca chyba za karę to codzienność. Wizyta prywatna za 300zl z 4-miesiecznym dzieckiem skończyła się wypisaniem skierowania na badanie USG (które stoi obok w gabinecie, ale to akurat rozumiem, bo ewidentnie badanie musiał zrobić ktoś kompetentny). Na pytania o przyczyny i sposoby przeciwdziałania do momentu badania, szanowny pan lekarz (już wiem czemu nie Pan Dr) obruszył się płaczem dziecka i polecił przyjść na kolejną wizytę po badaniach ponieważ nie będziemy się przekrzykiwać. Bez komentarza. Nie polecam. Unikać i najlepiej wszystkim odradzać. Chyba, że chcemy dostać skierowanie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice Młyńska?
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice Młyńska znajduje się przy Młyńska 23, 40-098 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice Młyńska?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice Młyńska pod numerem +48 225 359 191
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice Młyńska?
Do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Katowice Młyńska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku