Opinie

  1. Katarzyna Misiura ★★★★★

    Piękne dekoracje świąteczne. Wspaniałe pomysły na wystrój domu. Polecam!!!

  2. Sławomir Frączek ★★★★★

    Ogromy wybór zarówno w dekoracjach, ozdobach świątecznych i wszystkim co jest związane z ogrodnictwem. Chyba nie ma takiej rzeczy do ogrodu której tu nie znajdziecie. Mają po prostu wszystko.

  3. Maryska1968 ★★★★★

    Duży zakres sprzętu troszkę mniejszy roślin. Ceny umiarkowane, czasami udaje się trafić fajną okazję. Mowa o roślinach. Bardzo miła obsługa. Polecam

  1. OgrodnikBielsko ★★★★★

    Bardzo fajne centrum ogrodnicze. Miła obsługa i duży wybór akcesoriów i sprzętów. Rośliny zadbane, widać że dbają o jakość.

  2. Andrzej Dudziak ★☆☆☆☆

    Ciężko mi polecić to miejce szczególnie serwis. Byłem 15.07.2025 i zastałem kartkę- W DNIU DZISIEJSZYM NIECZYNNE. Rozumie że coś wypadło albo nadmiar pracy bo sezon ale przyjeżdżam dziś 21.07.2025 i znowu kartka OD DNIA 19.07-28.07.2025 PRZEBYWAM NA URLOPIE. Szkoda że nie było informacji o urlopie wcześniej na drzwiach napisanej albo na stronie Centrum Ogrodniczego nie musiałbym jeździć 2 razy ze sprzętem.

  3. Katarzyna Kałat ★★★★★

    W Szarotce święta na całego, ogromny wybór dekoracji można się zainspirować polecam

  1. Szymon Sajdak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, asortyment ciekawy. Bardzo bogaty wybór odżywek do kwiatów ozdobnych, doniczkowych, kwitnących, zielonych i pod konkretny gatunek. Możliwość kupienia kamieni ozdobnych na wagę. Szeroki asortyment ziemi. Ozdobne doniczki i tego typu rzeczy wg rynkowego standardu jedynie w innej cenie. Na zdjęciu osłona kupiona w tym sklepie (aranżacja własna)

  2. wojtek m (maniekbb) ★★★★☆

    Fajne miejsce na pewno warto odwiedzić Dobrze zatowarowany spory wybór roślin różnego rodzaju od małych przez średnie po większe Dodatkowo spory asortyment jeśli chodzi o różnego rodzaje dodatki do domu czy ogrodu okresowo (swieta) znajdziemy tu różnego rodzaju ozdoby Jeżeli jest potrzeba narzędzia też tu nabedziemy różne środki do pielęgnacji roślin bądź do zwalczania tych nie potrzebnych Na zewnątrz spory parking Polecam warto wpaść Jedynie ceny nie których produktów czasem budzą wątpliwości ale jak wszędzie jedne rzeczy są tańsze inne droższe...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Ogrodnicze Szarotka?

Centrum Ogrodnicze Szarotka znajduje się przy Elizy Orzeszkowej 40, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Ogrodnicze Szarotka?

Można skontaktować się z Centrum Ogrodnicze Szarotka pod numerem +48 338 119 155

Jak można dotrzeć do Centrum Ogrodnicze Szarotka?

Do Centrum Ogrodnicze Szarotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements