Opinie

  1. Dagmara Bysiak ★☆☆☆☆

    Niesympatyczna obsługa ze strony Pani w blond włosach i okularach w dniu dzisiejszym. Przy kasie w danej chwili pustki, stanęłam przy środkowej kasie, przywitałam się, pani powiedziała aby przejść do kasy nr 1 - przesunęłam się w lewo i wtedy pani opryskliwym tonem podniosła na mnie głos i rzekła „ do PIERWSZEJ KASY”. Rozumiem święta, dużo pracy, ale klient nie musi wiedzieć która kasa jest pierwsza, a jeśli tego się od niego oczekuje- proszę ponumerować kasy odpowiednio.

  2. Dorota Wysowska ★★★★★

    Dzisiejsza wizyta poranna w Pepko była bardzo miła ponieważ na kasie przywitał mnie uśmiechnięty pracownik pani w rudo czarnych włosach bardzo sympatyczna i miła oby więcej takich ludzi aż humor poprawia

  3. Klaudia K ★★★★★

    Odwiedzam ten sklep od bardzo dawna i lubię tam wracać, zawsze znajduje to czego potrzebuje

  1. Loczek Krawczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam Pepco na tym osiedlu .Pani blondynka farbowana nie uprzejma. Sytuacja miała miejsce w momencie kiedy pojawił się problem z wydaniem reszty...niepotrzebnie prowadzi dyskusję. Po poproszeniu Panią kierownik okazało się,że jednak są pieniądze aby wydać klientowi. Zaznaczę ,że sklep był prawie pusty ,za mną żadnej osoby ,aby miała ewentualny problem z rozładowaniem kolejki ,usprawiedliwiając się brakiem czasu. Pani w tym sklepie pracuje chyba za karę...jak widać nie tylko moja opinia ...

  2. Anna Giemzik ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa. ( Szczególnie Pani po 30/40 z pasemkami). Wystawiają towar, który nie można zakupić (w gazetce był od jutra - były tylko 4 sztuki). Gdy kulturalnie zwróciłam uwagę, że nie ma informacji o tym na towarze. Była nieuprzejma i narzekała, że klienci nie oglądają gazetek i później mają pretensje. Wprowadzanie klientów w błąd i marnowanie ich czasu!!

  3. Anna ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa. ( Szczególnie Pani po 30/40 z pasemkami). Wystawiają towar, który nie można zakupić (w gazetce był od jutra - były tylko 4 sztuki). Gdy kulturalnie zwróciłam uwagę, że nie ma informacji o tym na towarze. Była nieuprzejma i narzekała, że klienci nie oglądają gazetek i później mają pretensje. Wprowadzanie klientów w błąd i marnowanie ich czasu!!

  1. 1Topola1 ★★★★★

    Bywam i kupuję, odpowiadają mi ceny i przeceny które spotykam dość często. Towar jest różnej jakości, prawo wyboru należy do nas. Sklep w którym można coś kupić na fajny prezent, poczynając od ozdobnych poduszek do super fajnych rzeczy ozdobnych dla domu i nie tylko. Sporo ubranek dla milusińskich młodszych i starszych. Nie spotkałam się tam z niemiłą obsługą. Polecam

  2. theoleq ★★★★☆

    Odzież damska, męska i dziecięca, artykuły wyposażenia domu. Ceny w porządku, czasem można tu trafić na dobre promocje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PEPCO?

PEPCO znajduje się przy Kolista 23, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PEPCO?

Można skontaktować się z PEPCO pod numerem +48 616 288 999

Jak można dotrzeć do PEPCO?

Do PEPCO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements