Opinie

  1. Олександра Шабала ★☆☆☆☆

    Chciałabym złożyć skargę dotyczącą przestrzegania zasad higieny na dziale z mięsem, serami oraz wędlinami na wagę. Niestety nie jest to pierwszy raz, kiedy jesteśmy świadkami sytuacji, w której pracownicy kaszlą, nie zasłaniając ust i nie odwracając się od otwartej żywności. Dzisiaj ponownie doszło do sytuacji, w której pracownik nachylił się nad ladą i kaszlał bezpośrednio nad mięsem wystawionym do sprzedaży. W związku z tym zrezygnowaliśmy z zakupu tego mięsa, ponieważ taka sytuacja budzi poważne obawy dotyczące higieny i bezpieczeństwa produktów. Proszę o zwrócenie uwagi na ten problem, przeprowadzenie odpowiedniego szkolenia personelu oraz dopilnowanie przestrzegania podstawowych zasad higieny.

  2. lukas ziele ★☆☆☆☆

    No cóż, rabat nie naliczony. 40 zł stracone. To jest tak wqrwiajace że nie ma słów. Brakowało mi 147 aby odblokować rabat 40 zł, więc podzielilem zakupy za 700 zł dzisiaj aby dostać, widze że na kasie jest już ponad 150, wiec mówię kasjerce że kończymy i druga część już obejmie rabat PANI COFNĘŁA CHYBA ZŁOŚLIWE PRODUKT, CZEGO NIE ZAUWAŻYŁEM I ZABRAKLO 5 ZŁ ABY ODBLOKOWAĆ RABAT 40 ZŁ. Duże bylo moje zdziwienie jak drugi rachunek 550 zostal naliczony bez rabatu, nie chciało mi się już tego cofać bo żal mi było ludzi ktorzy za mną stali. Te wszelkie rabaty są tak skonstruowane aby z nich nie skorzystać. Takie praktyki, no nic zostanie Biedronka i Dino, was żegnam

  3. Stanisław ★☆☆☆☆

    Coraz gorzej w Kauflandzie zwłaszcza na stoisku z obsługą tradycyjną, gdzie znowu połączono stoisko wędliny z garmażerią i serami. Trzy stanowiska ladowe, ale nigdy nie są czynne wszystkie, stąd niebotyczne kolejki. Problem wielokrotnie zgłaszany do kierownictwa marketu, ale podobno mają związane ręce, bo jedna kolejka do tych stoisk to zarządzenie odgórne. Zapraszam zatem ową "górę" do zakupów w Kauflandzie na stoisku z obsługą, może jak postoją 30 minut po kiszoną kapustę, to się przekonają, jak bardzo klienci narzekają i się złoszczą.

  1. Aleksandra Voytyuk ★☆☆☆☆

    Niestety muszę podzielić się bardzo negatywnym doświadczeniem z działu mięsnego. Czas oczekiwania w kolejce był wyjątkowo długi – stałam ponad 20 minut. Starsza pani, która obsługiwała klientów, bardzo długo rozmawiała z każdą osobą, przez co tworzyła się coraz większa kolejka. Kiedy spokojnie zapytałam, czy ktoś jeszcze z personelu mógłby podejść i pomóc w obsłudze, pani zaczęła krzyczeć na mnie. Twierdziła, że „jeśli będzie więcej pracowników, to będziemy płacić drożej za produkty”. Następnie dodała, że powinnam wybrać inny sklep i że mogę sama przyjść do nich pracować. Trudno mi uwierzyć, że w taki sposób można odpowiadać klientowi. Pani podniosła głos do tego stopnia, że nie zwracała uwagi ani na mnie, ani na coraz dłuższą kolejkę. Byłam bardzo zmęczona i głodna po pracy, a mimo to starałam się spokojnie zapytać. Zamiast pomocy spotkała mnie niegrzeczna i nieprofesjonalna reakcja. Uważam, że taka postawa wobec klientów jest absolutnie niedopuszczalna. Obsługa w sklepie powinna być życzliwa i sprawna, a nie stresująca i pełna krzyku.

  2. Marcin KRZAKALA ★☆☆☆☆

    Coraz gorzej z obsługą klienta w Kaufland. Dziś wyjątkowo nieuprzejma Pani, która pomagała obsługiwać stoisko z wędlinami, nie chciała mnie obsłużyć na stoisku z garmażerią i serami. Mimo, że stoisko wędliny obsługiwały trzy panie, to po zwróceniu uwagi, że czekam na obsługę stoiska z serami, pani stwierdziła, że obowiązuje jedna kolejka! Czyli mam stać pół godziny, by kupić jeden produkt ze stoiska z serami? Boli ta sytuacja tym bardziej, że to klienci wywalczyli po nieudanym eksperymencie, że wyraźnie są oddzielone stanowiskami wagowymi wędliny od serca. Już nie wspomnę, jak pani z obsługi komentowała to, że domagam się osobnej obsługi przy ladzie sery i garmażeria. Dopiero interwencja osoby odpowiedzialnej sprawiła, że zostałem obsłużony na ladzie z serami. Pani kierownik bardzo mnie przepraszała, czego nie uczyniła Pani sprzedawczyni. Niestety, to już nie jest ten Kaufland, co kiedyś, a szkoda...

  3. wrotka221 ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakładać karty klubowej w punkcie obsługi klienta. Zakładanie odbywa sie na dotykowym wyświetlaczu z ekranem skierowanym na kasy i pasaz, tak wiec każdy moze spokojnie czytać dane wrażliwe jak inie nazwisko nr tel, adres. Porażka

  1. Jola Bu ★☆☆☆☆

    Nie polecam kas samoobsługowych w tym sklepie. Robiąc zakupy miałam wyjątkowe "szczęście" ponieważ z tych 6 cudownych kas wybrałam akurat te, w której skończył się papier, paragon nie wydrukowal się w całości (brakło kodu, który umożliwił by mi opuszczenie sklepu po zeskanowaniu przy bramce) obsługa pozostała głucha na moje wołanie o pomoc. Inne sklepy jakoś funkcjonują bez bramki, mają kamerę wbudowaną nad kasą fiskalna . Będąc klientem nie będę się zastanawiać czy jest w kasie papier czy nie i myśleć przez cały czas, do której kasy samoobslugowej podejść - to nie mój problem nie będę stojąc w kolejce tego rozważać, brak poszanowania klienta , trzeba się bać że mimo zapłacenia rachunku będą problemy z opuszczeniem sklepu. Nie skorzystam z tych kas więcej.

  2. Mak Star ★★☆☆☆

    Potraktowali mnie ja potencjalnego złodzieja pomidorów zarzucili mi przy kasie że podmieniłem pomidory mówię że nie że takie wybrałem z tych za 6 zł a oni że to nie są pomidory za tą cenę tylko drozsze i tak w kółko Po interwencji trzech kasjerek Poprosiłem o sprawdzenie monitoringu To odpuścili Masakra i zero przeprosin

  3. Grażyna Harańczyk ★★★★★

    Sklep bardzo potrzebny dla każdego. Znajdziesz w nim wszystko co potrzebujesz. Ceny umiarkowane, czasami droższe, a czasami tańsze od innych sklepów. Jedyny kłopot to dojście do kas. Obsługa względna, zależy od każdej kasjerki, ale z regoly jest ok. Chodzę codziennie i widzę różne problemy w sklepie, ale one nie są groźne dla klienta, jak w każdym sklepie. Ogólnie jestem zadowolona.

  1. Przemysław Lesiak ★☆☆☆☆

    Moja ocena wynika tylko z wprowadzania ludzi w błąd jeśli chodzi o godziny otwarcia sklepu, który otwarty jest do 22 a nie do 23 w piątki i soboty. Szyld ogromny i złe informacje, nie opłaca się to trzeba było nie wieszać. Człowiek planuje, że późnym wieczorem zrobi zakupy i odbija się od drzwi. Poza tym sklep 3/5, średnia dostępność asortymentu np. świeże mleko z piątnicy jak zniknęło tak nie ma (3.2%). Ser uzupełniany też raz na tydzień w lodówkach z tego co widzę (grana padano, pecorino, cheddar).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kaufland Bielsko Biała?

Kaufland Bielsko Biała znajduje się przy aleja Generała Władysława Andersa 81, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kaufland Bielsko Biała?

Można skontaktować się z Kaufland Bielsko Biała pod numerem +48 800 300 062

Jak można dotrzeć do Kaufland Bielsko Biała?

Do Kaufland Bielsko Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements