Profesjonalista!!!super
Opinie
-
Daniel Rypa ★★★★★
-
Spedmasz ★★★★★
opinie anonimowego Boody Angel Za kłamstwa i naruszenie moich dóbr osobistych oraz szantaż zgłaszam na policję W połowie września przyszedł młody chłopak który zadaje mi pytanie czy go pamiętam oznajmiłem że nie po czym powiedział ze był u nas chyba czerwiec lipiec nie pamieta kiedy ale oddał mi do naprawy dwie młotowiertarki HILTI oraz że wiertarka TE5 W czasie mieszania zapraw staneła Oświatczyłem że nie pamiętam tej naprawy oraz że wiertarka TE 5 ze wzgledu na moc 500w i konstrukcje nie może byc mieszadłem ale mogę ją zobaczyc Po miesiacu wpada do mnie z krzykiem inny facet trzymając wiertarke TE 5 Po włączeniu było słychać wyrażnie uszkodzoną przekładnie Ponowie powiedziałem ze ta młotowIiertarka TE 5 nie może być mieszadłem i była żle użytkowana nie pamietam tej naprawy Zażądał od nas paragonu Powiedziałem ponownie że nie pamiętam tej naprawy Wtedy zaczął mnie obrażać mówiąc ze mnie załatwi Od tamtej pory telefony z pogrózkami a to że odda mie do urzędu finansowego a to że jest już w tym urzędzie i tak dalej Niedawno zobaczyłem wpis tego ANONIMOWEGO BOOLDY ANGEL DLATEGO TEŻ ZAWIADAMIAM POLICE
-
HENRYK KOMENDA ★★★★★
Korzystam z usług tej firmy. Rzetelna, terminowa. Uważam, że posiadają bardzo dużą wiedzę w zakresie naprawy elektronarzędzi. Zdecydowanie polecam.
-
Marcin Frydrychowicz ★★★★★
Profesjonalna, szybka i miła obsługa. Firma Spedmasz naprawia dla nas elektronarzędzia od wielu lat, zawsze sprawnie, szybko i za rozsądną cenę. Polecam z pełną odpowiedzialnością!
-
Bloody Angel ★☆☆☆☆
1/5 to i tak za wysoka ocena. Facet to oszust i naciągacz ale po kolei. W sierpniu oddałem dwa elektronarzędzia młot udarowy oraz młotowiertarka obie marki Hilti. Po prostu przestały działać. Pan od naprawy zobowiązał się zobaczyć, wycenić i ewentualnie naprawić usterki. Po paru dniach wszystko było wiadome, cena-1000zł za dwie czas oczekiwania około 2 tyg. Ostateczny termin oddania narzędzi trochę się przeciągnął. Po rozliczeniu dostałem słowną gwarancję rozruchową na 3 miesiące jednak żadnego paragonu nie wspominając o fakturze. Po niecałych 2.5msc użyłem sprzętu i tu się zaczęło. Młotowiertarka działała max 10 minut i odmówiła posłuszeństwa a młot na starcie wydawał dziwne dźwięki. Udałem się w celu reklamacji sprzętu i usłyszałem, że po pierwsze to nie jest Jego wina po drugie, że sprzęt ukradłem i ani go ponownie nie naprawi ani pieniędzy nie odda. ZŁODZIEJ, OSZUST, NACIĄGACZ!! Robotę zrobić na odwal się skasować krocie i umyć ręce od wszystkiego! W dodatku żadnego dokumentu fiskalnego!!
-
Bloody Angel (Kamil) ★☆☆☆☆
1/5 to i tak za wysoka ocena. Facet to oszust i naciągacz ale po kolei. W sierpniu oddałem dwa elektronarzędzia młot udarowy oraz młotowiertarka obie marki Hilti. Po prostu przestały działać. Pan od naprawy zobowiązał się zobaczyć, wycenić i ewentualnie naprawić usterki. Po paru dniach wszystko było wiadome, cena-1000zł za dwie czas oczekiwania około 2 tyg. Ostateczny termin oddania narzędzi trochę się przeciągnął. Po rozliczeniu dostałem słowną gwarancję rozruchową na 3 miesiące jednak żadnego paragonu nie wspominając o fakturze. Po niecałych 2.5msc użyłem sprzętu i tu się zaczęło. Młotowiertarka działała max 10 minut i odmówiła posłuszeństwa a młot na starcie wydawał dziwne dźwięki. Udałem się w celu reklamacji sprzętu i usłyszałem, że po pierwsze to nie jest Jego wina po drugie, że sprzęt ukradłem i ani go ponownie nie naprawi ani pieniędzy nie odda. ZŁODZIEJ, OSZUST, NACIĄGACZ!! Robotę zrobić na odwal się skasować krocie i umyć ręce od wszystkiego! W dodatku żadnego dokumentu fiskalnego!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Spedmasz. PHU. Schmidt M.?
Spedmasz. PHU. Schmidt M. znajduje się przy Bratków 25, Koźle, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Spedmasz. PHU. Schmidt M.?
Można skontaktować się z Spedmasz. PHU. Schmidt M. pod numerem +48 774 835 003
Jak można dotrzeć do Spedmasz. PHU. Schmidt M.?
Do Spedmasz. PHU. Schmidt M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku