Opinie

  1. Janek Latawski ★☆☆☆☆

    Obsługa sklepu daje mocno do życzenia. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej wczoraj bardzo łaskawie zostałem obsłużony, zwroty grzecznościowe typu "dziękuję " ,"do widzenia" "proszę" są dziewczynka pracującym w tym sklepie obce . Za to chętnie chowają się między regałami z telefonami, przy kasie można korzenie zapuścić czekając aż panienki się pofatyguje . Wpadnę jeszcze kiedyś zobaczyć czy coś się tam zmieniło ,ale obsługa zniechęca na robienie zakupów w tym sklepie .

  2. Grażyna K. ★☆☆☆☆

    Nie warto tu zaglądać, mały asortyment i ograniczona rozmiarówka. Lepiej jechać już do Opola albo Gliwic.

  3. Alex K ★★★★★

    Choć mały to trzeba się cieszyć że chociaż jest w tej galerii. Przynajmniej w tym sklepie idzie znaleźć jakieś normalne ubrania i to w normalnych rozmiarach. Nie tylko krótkie małe topiki i powyciągane bluzy jak w większości innych tu sklepów... Warto wpadać raz na 1 mies bo ubrania się zmieniają,pojawia się też wiele promocji. Zawsze coś w tym sklepie znajdę, noszę rozmiar L-XL

  1. Mariola Gągała ★★★★★

    Obsługa dwóch Pań była tak przemiła że spędziłam tam 2 godziny zamiast 1 pary spodni wyszłam z 3 parami dżinsów 1 parą dresowych paskiem i nawet skarpety pani mi przyniosła. Dawno nie czułam się tak dobrze w sklepie.Polecam .I mam nadzieję że Panie to czytają bo pragnę podziękować. Portfel jest trochę lżejszy ale za to szafa wzbogacona o kilka perełek.

  2. Aga M ★★★★★

    Obsługa dwóch Pań była tak przemiła że spędziłam tam 2 godziny zamiast 1 pary spodni wyszłam z 3 parami dżinsów 1 parą dresowych paskiem i nawet skarpety pani mi przyniosła. Dawno nie czułam się tak dobrze w sklepie.Polecam .I mam nadzieję że Panie to czytają bo pragnę podziękować. Portfel jest trochę lżejszy ale za to szafa wzbogacona o kilka perełek.

  3. MiS Ja ★☆☆☆☆

    16.04 11:50 kupuje bluzę, szukam karty C&A pani na mnie krzyczy, że mam zbliżyć płatność. Ja mówię, że nie płacę kartą tylko gotówką, ona, że o takich rzeczach to mam obowiązek mówić wcześniej. Chwilę, jesteśmy same, jest pusto, nie spieszy się, chce podać kartę C&A, pani z oburzeniem, że tu nie ma żadnych kart i że ona mnie nie rozumie. Co tu rozumieć. Nie wiedziałam, że nie ma kart lojalnościowych a zapłacić chcę gotówką. Przyjęła gotówkę i skomentowała .... No tak, jak ja lubię święta. Pani ewidentnie pracuje tam za karę. Może ktoś by jej pomógł w zrozumieniu, że szanowanie drugiego człowieka to ważna rzecz a pracę można zmienić.

  1. Katarzyna Siepak ★☆☆☆☆

    Pani kasjerka na dziale męskim bardzo opryskliwa, nieuprzejma. Nie chciała zrobić zwrotu, robiąc przy tym łaskę, mimo że wszystko było w porządku jeśli chodzi o paragon i metki, a na dodatek ochroniarz wtrącający się w dyskusję, nie wiedząc do końca o co chodzi! Jestem zniesmaczona po wizycie akurat w tym sklepie... Bardzo!

  2. Agnieszka ★★★★★

    Bardzo lubię ten sklep i tę sieć, bo zawsze tu znajdę coś dla młodzieży o różnych gustach. Są i klasyczne rzeczy, są i bardziej luźne. Materiały zawsze porządne. Można też zamawiać w internecie z dostawą do sklepu. Dużo dodatków. Latem zawsze kupuje kurtki zimowe bo są w bardzo korzystnych cenach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres C&A?

C&A znajduje się przy Aleja Armii Krajowej 38, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do C&A?

Można skontaktować się z C&A pod numerem +48 506 235 623

Jak można dotrzeć do C&A?

Do C&A można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements