Polecam szczególnie koło widokowe, atrakcje są dość drogie szczególnie jeśli chce się wybrać rodzina z dwójką dzieci.... Atrakcje dotknięte czasem czuć vibe lat 90 ale widać że są zadbane, polecam przyjechać we wrześniu gdy lidzi garstka i można w pełni wykorzystać park rozrywki
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Bugaj ★★★★☆
-
Dariusz Kowalcze ★★★★☆
Miejsce ogolnie spoko , ceny troszke wyzsze Ale jest warto Jak najbardziej, duzo fajnych atrakcji , dzieci bardzo szczesliwe, rodzice niby rowniez Ale z lekkim niesmakiem, mianowicie w takich miejscach musza byc tresci w tym muzyczne dostosowane do odbiorcow, czyli glownie dzieci . Piosenki lecace na karuzeli z tekstami ,, jestem s**y c***a'' od pewnej pseudo raperki nie musza byc puszczane, poza tym spoko , prosze zwrocic na to uwage , dziekuje
-
Agnieszka Kiarszys ★★★★☆
Karuzele spoko, dość duży wybór. Każda karuzela płatna osobno, ceny od 20 do 50 zł. Jak dla mnie dość drogo to wychodzi no ale na wakacjach można skorzystać.
-
Ewelina Zapasowy ★★★☆☆
Miejsce ok na spędzenie czasu z dziećmi, nawet tymi młodszymi. Obsługa miła, sprzęty wyglądają na dobrze zachowane, różne typy trudności, zróżnicowane tematycznie, można zjeść obiad lud deser na terenie. Niestety ceny bardzo wysokie, nie ma żadnych ulg dla dzieci do 3 lat, płacisz zawsze podwójnie, nawet na takich karuzelach dla maluchów. Dlatego chyba ruch niewielki i dlatego ocena 3/5, bo skorzystaliśmy tylko z 2 atrakcji z tego powodu. Niemniej pewnie uciecha dla dzieciaków zwłaszcza, gdy pogoda nie dopisuje.
-
Wojciech Dendek ★★★★☆
Duży teren na którym znajdują się różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i dorosłych. Ceny czasami przesadne w stosunku do proponowanej atrakcji. Nie ma zniżek ani dla emerytów, ani dla nauczycieli.
-
Aleksandra Kiljan ★★★★☆
Wrażenia ogólnie bardzo pozytywne, córka skorzystała kilka razy że wszystkich "dużych" atrakcji, które naprawdę jej się podobały. Nie pozdrawiam tylko Typa, który obsługuje Boostera - pracuje tam najwyraźniej za karę, jest opryskliwy i niegrzeczny. Uważam też, że cena 38 zł za bilet na Boostera, jest lekkim przegięciem... Do pozostałych rzeczy nie mam zastrzeżeń. Fajnie spędzony czas. :)
-
Piotr J ★★★★☆
Wejście za darmo, płaci się za każdą atrakcje, obsługa miła, na niektórych atrakcjach potrzeba min 2 osób żeby ruszyło, są atrakcje dla dzieci ale też dorośli mogą się pobawić, ceny troszkę za duże, rodziną 2+2 za 4 atrakcje 210zl, do południa bardzo mało osób, po południu już więcej, polecam splash shake, cena adekwatna za emocje i czas jak długo jedzie.
-
Basia ★★★★★
Bardzo dużo atrakcji dla tych mniejszych , jak i większych Jak wszędzie zeby dobrze się zabawić trzeba się nieźle złapać za kieszeń, ale cóż wysoka cena za dobrą i niezapomnianą zabawę. Ogólnie polecam.
-
Witold Krużyński ★★★★☆
Jeśli rodzice raz na jakiś czas chcą zapewnić swoim pociechom wakacyjne atrakcje i niezapomniane wrażenia to mogę polecić to miejsce, chociaż w lunaparku nie brakuje też maszyn dla starszych klientów. Dzięki głośnej muzyce typu disco chwilami człowiek czuł się jakby znalazł się na jarmarku a nie w lunaparku ;) Ceny jakie są każdy widzi ale najważniejsze że dzieci były bardzo zadowolone.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lunapark Sowiński?
Lunapark Sowiński znajduje się przy Hallera 19, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lunapark Sowiński?
Można skontaktować się z Lunapark Sowiński pod numerem +48 502 524 226
Jak można dotrzeć do Lunapark Sowiński?
Do Lunapark Sowiński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku