Opinie

  1. Paulina Lechowicz - Powerlifting ★★★★☆

    Pokój Premium to niestety jakiś żart. Bardzo mały, niekomfortowy. Na parkingu i schodach lodowisko, Pani z recepcji poinformowała, że hotel nie ma obowiązku odśnieżania i posypania solą parkingu. Serwis room ograniczał się do zabrania brudnych i położenia na łóżku czystych ręczników. Sylwester super zorganizowany, wysoki poziom, bal dla dzieci również. Jedzenie w hotelu również wybitnie smaczne.

  2. Radek Tomczak ★★★★★

    Bylismy pierwszy raz w Nowy Rok (wypad we dwoje) Po kolei: -kontakt z objektem swietny - pokoj rewelacja czysto jedyne ale to pierdola do zestawu kawowego/herbacianego brak lyzeczki w pokoju nie bylo czym zamieszac herbaty. - basen ok sauny super - jedzenie przepyszne ogromny wybor sprawna obsluga -SPA masarz profesjonalny rewelacyjne odprezenie Pani Magda swietna specjalistka -mnostwo atrakcji dla dzieci animacje zabawy gry figloraj basen Podsumowujac dla mnie rewelacja goraco polecam i nastepnym razem wrocimy cala rodzinka

  3. Leon Cieślak ★★★★★

    Bardzo przyjemny ośrodek, do odwiedzenia zarówno latem jak i zimą. Wnętrza nowoczesne, zadbane. Wyżywienie bardzo różnorodne i smaczne. Bliskość morza skłania do spacerów zimą i plażowania latem. Oferta rozrywki w ośrodku szeroka. Kryty basen z saunami i jacuzzi to w zimie duży plus.

  1. Aleksandra Chludzinska ★★★★☆

    Weekend we dwoje bez dzieci. Na początek dostaliśmy tak mały pokój, że ledwo można było się w nim poruszać. Do tego drzwi łączące pokoje między sobą. Ewidentnie pokój przeznaczony dla rodziny a został nam przydzielony. Mało komfortowe. Udało się zmienić na większy (nawet z dodatkową sofa by spokojnie usiąść) za dodatkową opłatą. Mam wrażenie, że hotel swoje lata świetlne już miał. Jedzenia dobre, ale ilość ludzi na śniadaniach i kolejka do oczekiwania po kawę (są jedynie dwa ekspresy na taką ilość oblężenia - myślę, że menager powinien coś z tym zrobić i wstawić dodatkowe). W kolejce po kawę potrafiłam stać po 10min . Pierwszy raz na coś takiego trafiłam w hotelu. Obsługa sympatyczna, schludna, wszystko sprzątają w miarę na bieżąco. Fajna strefa saun (warto zwrócić uwagę, że wanna z zimna woda nie jest zimna, jak co chwilę ktoś w niej siedzi to woda się ociepla. Może dokładać tam lodu?). Niedługo wracamy ale do Astor, aby wypróbować drugi obiekt właściciela i mieć porównanie. Ogólnie polecam.

  2. Aneta Ładzikowska ★★★★★

    Cudowne miejsce by spędzić czas z rodziną. Moja córeczka uważa, że to najlepszy hotel na świecie. Ja jako rodzic mogę przede wszystkim pochwalić wspaniałą obsługę: recepcja, restauracja, panie pokojowe - wszyscy niezwykle uprzejmi, chętni do pomocy. W czasie pobytu córka skorzystała z animacji a razem korzystaliśmy ze strefy basenowej, która wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych hoteli. Otrzymaliśmy upgrade pokoju w cenie tego, który mieliśmy zarezerwowany co okazało się bardzo miłą niespodzianką. Z pewnością jeszcze powrócimy do hotelu.

  3. Łukasz T. ★★★★☆

    Najpierw plusy: położenie blisko morza, duży parking, bardzo smaczne jedzenie i fajna strefa basenowa+ ciekawa oferta Spa. Obsługa wszędzie miła i pomocna. Teraz minusy: małe pokoje i niewygodne poduszki, kiepska kawa do śniadania (można oczywiście dokupić dodatkowo dobrą kawe w lobby barze), do śniadania przydałoby się coś na słodko typu gofry i naleśniki robione przez obsługę. Nie każdy umie i ma czas samemu sobie robić naleśniki na wystawionej maszynce.

  1. Karolina Pertkiewicz ★★★☆☆

    Hotel blisko plaży. Zejście strome. Z wózkiem nie da rady zejść. Pokój czysty. Nieduży, ale dla jednej osoby ok. Super spa z ciekawymi zabiegami,.w tym spa dla dzieci. Miła obsługa. Dużym minusem są godziny doby hotelowej. Zaczyna się od 16.00 a kończy o 10.00 (chyba że masz wykupiony obiad to po 12.00). Większość hoteli ma dobę od 14.00 do 12.00. Jedzenie średnie. Nie chodzisz głodny, ale też szału nie ma. Zdecydowanie brakuje wyboru pieczywa, obranych owoców czy ciast. Tosty z serem czekają w podgrzewanym pojemniku, co powoduje, że są nie do jedzenia. Spokojnie można postawić dwa tostery i sandwicher i każdy mógłby sobie robić tosty na bieżąco. Za to jest naleśnikarka. Basen duży i są dwie godziny gdzie nie ma dzieci więc można skorzystać. Dla dzieci dużo atrakcji. Dla dorosłych również, ale zajęcia są dodatkowo płatne, co jest minusem. W sezonie na pewno można pojeździć po okolicy. Poza sezonem właściwie jest tam cicho i głucho, co też może być kuszące. Można odpocząć. Czy wrócę? Nie wiem. Ten hotel nie pozostawia zachwytu.

  2. Monika Gajda ★★★★☆

    W hotelu Primavera spędziliśmy bardzo miły czas w okresie ferii. Jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane, każdy dzień był z innego regionu świata, my mieliśmy pełne wyżywienie, czasem się zdarzało, że potrawa była ciut zimna mimo podgrzewaczy i brakowało herbaty do obiadu zwłaszcza, że był to okres zimowy. Pokoje bardzo przestronne i zadbane oraz super wyposażone. Bardzo dużo atrakcji i animacji dla dzieci. Baseny rewelacyjne, dla każdego coś dobrego, odpowiednio wyposażona silownia i SPA najwspanialsze miejsce z najmilszą obsługą. Z minusów jest nawiewające zimno od wejścia, które mrozi przy wyjściu z szatni basenowej oraz totalnie zimny łącznik między budynkami. Hotel usytuowany tuż przy zejściu na plażę i możliwość szybkiego dotarcia do centrum ze sklepami i pamiątkami.

  3. Konto “Konto” Konto ★☆☆☆☆

    Cieszyliśmy sie bardzo na ten wyjazd lecz czar prysł … Na początku , dostaliśmy zły pokój rezerwacja była na duży pokój PREMIUM otrzymaliśmy standard , chcieliśmy już zostać w tym pokoju ale po obniżeniu kosztów lecz ( hotel się na to nie zgodził ) byliśmy przekonywani ze jesteśmy w pokoju premium chodź takie nigdzie nie widnieją na stronie i nie był to taki pokój jaki rezerwowaliśmy . Zdecydowaliśmy się wiec na zmianę oczywiście bez problemu ale dopiero na drugi dzień bo było zajęte i tu się wyjaśniło czemu dostaliśmy taki pokój . Pobyt 3 doby a my traciliśmy na czas zmiany , pakowanie i oczekiwanie na nowy pokój . Kolejny minus to nie wielkie baseny i spa hotel posiada 272 pokoje a wpuszczani są jeszcze ludzie z zewnątrz np. Grupy zorganizowane po 30’osób na baseny wiec nie jest się w stanie wypocząć w ciszy i spokoju , hałas wszystko zapełnione ciężko wytrzymać tam nawet godzinę . Kolejna atrakcja zapewniona przez hotel alarm przeciwpożarowy w nocy o 2:30 musieliśmy opuścić budynek na 20 min podobno nie pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja , żadna straż pożarna nie dotarła na miejsce wiec nie uważam ze taki alarm był potrzebny ... Mieliśmy inne oczekiwania za te pieniążki pobyt 3 doby 2900 2+ 1 12 lat dziecko zdecydowanie uważam ze hotel sie przecenia ! Posiłki życzą sobie tez wiele do życzenia , codziennie to samo praktycznie , tluste potrawy nie smaczne ,odsmażane kilka razy , taki same zupy codziennie , ogólnie żadna rewelacja ! W porównaniu hotel astor 3 * można było zjeść o wiele lepiej !! Nie polecam i nie wiem co innych zachwyca w tym hotelu przykro mi ale taka opinie wystawiam z czystym sumieniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Primavera Jastrzębia Góra?

Primavera Jastrzębia Góra znajduje się przy Rozewska 40, 84-104 Jastrzębia Góra, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Primavera Jastrzębia Góra?

Można skontaktować się z Primavera Jastrzębia Góra pod numerem +48 587 744 551

Jak można dotrzeć do Primavera Jastrzębia Góra?

Do Primavera Jastrzębia Góra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements