Opinie

  1. Daniel ★★☆☆☆

    Za trójkę dorosłych i 4-letnie dziecko zapłaciliśmy 370 zł w sezonie wysokim. Biorąc pod uwagę charakter parku i obecną politykę cenową stanowczo odradzam przyjeżdżać z taką ilością dorosłych. Atrakcje w 90% wyłącznie dla dzieci do ok 10 roku życia. Do atrakcji dla dzieci starszych i dorosłych zaliczam trampoliny, karuzelę i zjeżdżalnie na pontonach (smocza górka). Ewidentnie zabrakło mi wartości dodanej dla opiekunów dzieci. Idąc po najniższej linii oporu, sugeruję nawet voucher do całkiem dobrej oferty gastronomicznej, niech to będzie tylko 20 zł dla każdego opiekuna i już "experience" byłby lepszy, bo możnaby w cenie wejścia napić się kawy i coś zjeść. Cały park to przede wszystkim wielkowymiarowa sala zabaw na świeżym powietrzu, z licznymi placami zabaw, zjeżdżalniami, dmuchańcami, także wodnymi, z tą różnicą, że opiekunowie płacą pełną cenę wejścia. W tej cenie stanowcze NIE, i polecam skorzystać chociażby z okolicznych parków wodnych. Dwie gwiazdki za utrzymanie parku, roślinność, czystość, ofertę gastronomiczną w cenach średniej nadmorskiej i bezpłatny parking (doceniam, bo to nie jest oczywiste w parkach rozrywki).

  2. Norbert Sabat ★★★★★

    Przyjemne miejsce. Sporo różnorodnej zieleni w tym kwiaty, drzewa tlenowe a nawet warzywniaki. Dobrze utrzymane. Może niektóre ścieżki warto poprawić bo miejscami leży tłuczeń. Kilka placów zabaw, mini zoo. Może atrakcji nie ma aż tak wiele ale moim zdaniem są OK. Na pewno robi robotę strefa wodna - dużo dmuchańców z wodą. Jedzenie w strefie bistro również OK. Podczas naszego pobytu bylo stosunkowo niewiele osób więc nie trzeba było prawie na nic czekać. Oczywiście mozna trafić na wizytę koloni i wtedy jedną atrakcję okupuje sporo dzieci.

  3. Solo ★★★☆☆

    Generalnie ciekawy i duży teren z wieloma atrakcjami dla młodszych i starszych. Nie sposób się nudzić przez cały dzień jeśli lubisz aktywny wypoczynek. Sporo atrakcji na lądzie i też sporo w wodzie na dmuchańcach. Niemniej diabeł tkwi w szczegółach i jest sporo do poprawy moim zdaniem. Przede wszystkim czystość dmuchańców samych w sobie i wody. Przyszliśmy zaraz po 11-ej gdzie było dosłownie kilka osób na wszystkich i już wtedy widać było czy to na samych urządzeniach czy też w wodzie (szczególnie na rantach pod wodą) dużo brudu i na pewno nie z dzisiaj. Potem z godziny na godzinę było coraz gorzej przy najeździe ludzi. Jedzenie jakościowo słabe, odgrzewane mrożonki. Ale poza tym dramatyczna organizacja. Byliśmy po 16:30 gdzie nie było wiele osób. Schodziły zamówienie wg FIFO więc jak zobaczyliśmy, że dostają po ponad pół godziny osoby, które stały za nami to poszliśmy reklamować. Okazało się, że zgubili nasz numerek. I uwaga - zamiast przeprosić i wydać to kazali czekać i kolejne 15 minut wydawali dalej innym zamówienia. Moja mega spokojna żona poszła po raz kolejny i łaskawie w końcu dostaliśmy odgrzewane mrożonki. Duży minus szczególnie jak wykończonemu dziecku musisz tłumaczyć kiedy będzie mogło coś zjeść. Generalnie w knajpie personel wyjątkowo słaby - ruszali się jak primadonny w smole. Co do pozostałego personelu nie mam uwag - bardzo miły i profesjonalny. I na koniec jeszcze micro zoo przy ogrodzie. O ile stawik i ogród super to po co trzymać biedne zwierzęta w klatkach? O ile papugi mogę jeszcze od biedy zrozumieć, ale syrukatki czy małe małpki? Żal patrzeć. Z drobiazgów, które też warto by poprawić. Jedynie kilka parasoli przeciwsłonecznych na cały duży teren, mało miejsc zacienionych, część atrakcji nagrzana tak, iż nie dało się z nich skorzystać, brak drabinek z wody do drugich drabinek wyżej w jednej z atrakcji, kawa mrożona nie istniała - wieczne miała być za 20-30 minut co 30 minut.

  1. Marcin Czałaj ★★★★★

    Witam. Powiem szczerze nie spodziewałem się tego co tam zastałem. Jadąc tam z rodziną myślałem że w 3 godziny oblecimy park i koniec że to kolejne nadmorskie miejsce które tylko zdziera kasę z turystów. Zdziwiłem się ponieważ spotkała nas tam masa atrakcji. Spędziliśmy tam cały dzień. Piękne ogrody,kwiaty,krzewy. Piana party dla dzieci o 13:45. Karuzele, mega wielkie zjeżdżalnie. Zjeżdżalnie na pontonach. Dmuchańce. A wisienką na torcie było Morzeczkowo czyli strefa wodna z dmuchańcami. Jedzenie Ok. Pyszne Lody. W toaletach czysto. Obsługa bardzo Miła. Ceny pamiątek w granicach rozsądku :) Dodatkowa niespodzianka był rabat -20 % na bilety który obowiązywał do 20 lipca a o którym nic nie wiedzieliśmy.

  2. Alicja Walczak ★★★★★

    Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Dzieci były na wszystkich atrakcjach, nawet po 3x,tak im się podobało. Cena wysoka, ale warta. Kupujesz bilet na cały dzień nawet. Bo aż wychodzić się nie chciało. Wykorzystaliśmy bon przy okazji bycia nad morzem. Najlepsza atrakcją spośród wszystkich na których byliśmy. Nawet 2 latka znalazła coś dla siebie. Są parasole przy krzesełkach i stolikach, aby rodzic mógł odpocząć, a dzidci się wybiegają. Super jest wysoka zjeżdżalnia "zamek" z różnymi zjeżdżalniami, i pokrętnymi rurami. 2 zamki dmuchane na które wszedł nawet rodzic z najmłodszym dzieckiem i świetnie się bawił ;) Jest też bar, gdzie można zamówić jedzenie, zwierzątka, palmiarnia, Polecam wszystkim!

  3. Karolina Królikowska-Gajek ★★★★☆

    Bardzo ciekawa opcja dla okolic Władysławowa na ładną, ale nieupalną pogodę. Całość położona jest przy głównej drodze dojazdowej do Pucka i Władysławowa. Teren jest bardzo duży, choć na pierwszy rzut oka taki się nie wydaje. Atrakcje są bardzo różnorodne - dmuchańce dla małych i większych, trampoliny, zjeżdżalnie, karuzele, labirynt, ścianka wspinaczkowa, ciekawe bajkowe postaci. Mnóstwo. Są miejsca gdzie można usiąść na ławce czy leżaku i można też rozłożyć matę i odpocząć. Są zwierzaki (kozy, króliki), które można karmić przygotowana w automatach karmą (monety po 2 i 5 zł). Jest też kawiarnia i restauracja (1 wielki namiot z miejscami w środku i na zewnątrz)oraz w dwóch końcach kompleksu łazienki. My spędziliśmy z trzylatkiem ponad 3h i to był bardzo intensywny czas, a nie skorzystaliśmy ze wszystkiego. Polecam przyjechać na otwarcie i do pory obiadu dzieciaki będą zajęte. Daje 4 gwiazdki, bo miejsce jest fajne, ale dałam 5 Magicznym Ogrodom i w tym porównaniu Czarogrody zasługują na mocną 4.

  1. Magdalena Głowienka ★★★★☆

    Fantastyczne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. Na spokojnie, przy ładnej pogodzie w Czarogrodach można spędzić pół dnia. Kompleks jest spory i myślę, że każde dziecko (polecam od 2+), znajdzie atrakcję dla siebie. Dla rodziców mnóstwo ławeczek i leżaków w cieniu jak i na słoneczku. Na miejscu jest restauracja ale są i miejsca aby "popiknikować". W weekendy polecam przyjść od otwarcia, gdyż po 13 zaczyna być już tłoczno, nie znaczy to, że nie można było znaleźć miejsca do spoczynku dla rodzica. Jednak do karuzeli trzeba było w kolejce chwilę poczekać. Polecam zabrać ciuszki na zmianę dla dzieci, gdyż jeden z placów zabaw jest wodny z piaskiem :). Cena jest wysoka, fakt, jednak myślę, że konkurencyjna. Syn (3 letni) był zadowolony, więc myślę, że jeszcze raz go odwiedzimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czarogrody - rodzinny park rozrywki?

Czarogrody - rodzinny park rozrywki znajduje się przy Kwiatowa 7, 84-100 Celbowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czarogrody - rodzinny park rozrywki?

Można skontaktować się z Czarogrody - rodzinny park rozrywki pod numerem +48 786 646 501

Jak można dotrzeć do Czarogrody - rodzinny park rozrywki?

Do Czarogrody - rodzinny park rozrywki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements