Opinie

  1. Piotr Kruz ★☆☆☆☆

    Uwaga, ten sklep sprzedaje przeterminowane produkty!!! Niestety pieniądze wyrzucone w błoto…

  2. Przemek Kłosko ★★★★☆

    Biedronka na Morskiej w Gdyni – zwykły sklep, a jednak codzienny teatr życia. Tu szumią koszyki jak fale, kasjerki uśmiechają się jak poranny wiatr znad zatoki. Półki pełne barw, zapach świeżego pieczywa miesza się z gwarą ludzi wracających z pracy. Wszystko blisko, tanio i swojsko. Człowiek wchodzi po chleb, a wychodzi z naręczem drobiazgów i myślą, że zwyczajność też potrafi być piękna.

  3. Marcin szulz ★☆☆☆☆

    Przy kasie nr 3 kasjerka z numerem trzynastym zero kultury a kierowniczka przy próbie zwrotu kiełbasy Morliny stwierdziła że rzeczy (nie produkty) z chłodni nie podlegają zwrotowi. Z tego powodu biedronka przestała dla mnie istnieć. Nie polecam tej sieci sklepów!

  1. Michal K ★☆☆☆☆

    Opinia za wiele wieczornych interakcjach z tym sklepem. Niby otwarty do 23, ale od 21 dzieją się tam wszystkie patologie Biedronki. Jeszcze w czasie otwarcia sklepu odbywa się wyładunek towaru na pełną skalę. Do wielu produktów nie da się dostać, bo zastawione paletami. Przez niektóre alejki nie przejedzie się koszem, bo palety. Towary wymagające niskiej temperatury stoją sobie na palecie w korytarzu i nikt się nimi nie zajmuje. Nikt nie pilnuje kas samoobsługowych (które są bardzo kapryśne). Więc czasem się czeka 3 minuty aż ktoś przyjdzie, czasem 5 minut, a czasem nikt nie przyjdzie. Jak się poprosi kasjerkę o odblokowanie kasy samoobsługowej to odzywa się w sposób, lekko mówiąc, nieprzyjemny.

  2. Joanna Dzej-Dzej ★★★★☆

    Własnym oczom nie wierzę... Biedronka ogromna, nie poza stawiana, towar pięknie ułożony, brak pustych kartonów walajacych się po sklepie, półki czyste z odpowiednimi cenami.

  3. Pablo ★☆☆☆☆

    Raz na jakiś czas robię tu małe zakupy i często trafiam na fałszywą promocje lub nieaktualną a cena jest zawyżona przy kasie. Skoro ja z moimi zakupami trafiam na takie kwiatki jak dopiero kantują ludzi co całe wózki zakupów robią. Dodatkowo często brak możliwości kupienia produktu osobno a jedynie sprzedawane są w trzy lub czteropaku.. porażka 21 wiek Nadal brak stałej osoby do zatwierdzania pełnoletnosci i poprawiania wagi produktów przy kasach samoobsługowych

  1. Sylwek ★☆☆☆☆

    Nawet po godz. 21 ludzi pełno ludzi, oczywiście wszyscy spiętrzają sie przy kasach, z których tylko jedna czynna z żywym człowiekiem, znaczy się Panią, która nie dość że musi obsłużyć niekończący się ogonek kolejki to jeszcze między klientami biega do kas samoobsługowych odblokowywać te durnowate automaty. Ludzie ja rozumiem, że mamy nasz polski kapitalizm feudalny, w którym liczy się maksymalizacja zysków, przy minimum kosztów, ale Ku#*@ - bez przesady! Ludziom, którzy sami się kasują powinniście płacić, albo na karcie powinni mieć zniżki. W lidlach to samo, -jeszcze trzeba obwieszonym siatkami z paragonem w zębach bramke wyjściową se odblokować, bo nie wyjdziesz... Czasy komuny minęły, ale polska paranoja jest wciąż wszechobecna, tym razem w wydaniu demokratycznym

  2. daniel hirsz ★☆☆☆☆

    Najgorsza biedra w jakiej byłem. Ceny towarów wprowadzają w błąd. Jak próbowałem tą sprawe z żoną wyjaśnić to kierownik sklepu ( Pan z brodą) w bardzo niemiły sposób zmieszał nas z błotem mimo, że prawo konsumenta ewidentnie było po naszej stronie...

  3. Piotr Kowal ★★☆☆☆

    Nie ważne która jest godzina zawsze pełno ludzi, otwarta jedna kasa max 2 a kolejki na pół sklepu, nie ma żadnych fajnych bułek bo studenty z umg zawsze wszystko wykupią i półki świecą pustkami. Nie można płacić karta w parkometrze a z tymi kolejami to ciężko zrobić zakupy w mniej niż 2h

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Morska 70A, Grabówek, 81-244 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements