Hotel czysty, ale mega zdzierają kasę za wszystko, mają własny stok narciarski i powinny być skipasy w cenie lub 50%. Wyciąg saneczkowy dla dziecka karnet 30 zł kosztuje na cały dzień i jak już wyjdziesz za bramkę to nie wejdziesz drugi raz, a niby całodzienny, wiadomo jak z dzieckiem jest, chcesz iść po frytki dziecku to już nie wejdziesz drugi raz. Sylwestr, bardzo słaba obsługa, za dużo ludzi, za mało kelnerek, za mało miejsca do zabawy. Impreza powinna zacząć się od 19tej, wszystko miało zacząć się od 20 a o godzinie 22 wciąż nie dostałem kolacji, trzeba było się upominać. Dj powinien grać od 20 już. Większość dań to ryby gdzie w górach powinno być więcej dan mięsnych a nie rybnych. Stok narciarski słaby, bar na górze to jakaś szklarnia, a nie bar. Ski pasy powinny być w cenie nawet dla dzieci a nie zżerają kasę z dzieci żeby wyjść na jedzenie i wrócić i znowu płacić. Ski pasy mega drogie do jakości stoku, o połowę. Pokoje czyste, ale ostatnie dni już nie dostaliśmy żelu pod prysznic i papieru toaletowego. Prysznice mega małe, nie można się obrócić. Jedzienie dobre. Obsługa na recepcji bardzo nie miła. Drugi raz tam nie wrócę
Zdjęcia
Opinie
-
Dominik Bednarz ★★☆☆☆
-
borzo16 ★★★★☆
Opinia na temat stoku saneczkowego. Byliśmy kolo godziny 11 przy kasie kolejka mała. Stok dość spoko dla dzieci chociaż były lekkie muldy Plusy: darmowy parking, w cenie są sanki, wyciąg taśmowy (dla starszych trochę za wolny, ale sanki to raczej atrakcja dla dzieci więc jest ok) i karuzela która jest do 8 lat. Jest też toaleta, ale nie wiem czy płatna. Minusy: Wejście jest jednorazowe, więc jak wejdziesz np bez jedzenia to już sobie go nie przyniesiesz. Także radzę o wszystkim pamiętać (podobno gdzieś w regulaminie jest to napisane, ale pewnie większość tak jak ja tego nie przeczyta). Brak punktu gastronomicznego to w sumie tak wyszło tylko przez powyższy punkt Chyba tyle
-
Sylwia S ★★★★★
Spędziliśmy tutaj 5 dni z 2,5 latką i jak najbardziej pobyt zaliczam do udanych. Śniadania jak i obiadokolacje przepyszne, jest duży wybór, na pewno każdy coś znajdzie dla siebie - mali jak i starsi. Kawa również bardzo dobra - co rzadko w hotelach się zdarza. Pokój w rzeczywistości wygląda na ładniejszy niż na zdjęciach, a panie pokojowe przemiłe, na plus! Jedyny mały minus to jacuzzi, w którym woda była letnia, z reguły spotykałam się z o wiele cieplejsza wodą jak i chłodno jest w strefie dla małych dzieci, woda cieplutka, ale z powietrzem już gorzej. Sala zabaw - świetna! Idealna dla małych dzieci jak i tych starszych. W hotelu przebywaliśmy w trakcie Sylwestra i ogromny plus za ulokowanie nas w stoku 2, gdzie nie było słychać imprezy sylwestrowej, która była 2 piętra pod nami.
-
Emilia Pawlowska ★★★★★
Hotel jak i pokój czysty i zadbany. Minus w łazience za suszarki bo nawet minuty nie posuszą i się wyłączają. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone zarówno śniadania jak i obiadokolacje, dla dzieci też menu odpowiednie. Stok bardzo blisko i wszystko na miejscu. W karczmie przy stoku trzeba dopracować menu bo jakości zup,prawie wogle nie upieczone kiełbaski, herbaty zimowe, grzańce podawane z bardzo małą ilością owoców i w małych kubeczkach obniża opinię hotelu, bo konkurencja pod tym względem Państwa prześciga. Stefa wilnes super. Masaże pierwsza klasa.Ogólnie wyjazd bardzo udany, polecamy i wrócimy napewno.
-
Leokadia Włodarek ★★★★★
Spędziliśmy święta w hotelu i była super atmosfera niesamowicie przyjaźni i pomocni ludzie z obsługi, kuchnia bardzo smaczna, każdy z nas znalazł coś dla siebie. Dzieci nie miały się kiedy nudzić, bardzo dużo animacji dla dzieci, sala zabaw z basem z kulkami zrobiła największe wrażenie. Dużym plusem było że nie musieliśmy zabierać swoich sanek na tor saneczkowy. Na pewno wrócimy !
-
Janusz Surma ★★★★★
Hotel bardzo fajny i duży. Pokoje czyste I przytulne . Śniadania urozmaicone i bardzo duży wybór. Od posiłków na ciepło, słodko, sałatek i wędlin po kącik wegetariański. Polecam masaże orientalne są super. Strefa spa urozmaicona basen dwa jacuzzi I strefa dla dorosłych z 5 saunami jedynie nikt nie pilnuje i wszyscy w strojach kąpielowych wchodzą do saun. Stok narciarski przy hotelu. Bardzo dobre posiłki w restauracji Panrama i bardzo miła obsługa (pozdrawiam pana kelnera ) Polecam bo pobyt bardzo udany.
-
Damian Marciniak ★★☆☆☆
Hotel niestety dość przeciętny. Spodziewałem się dużo więcej po 4 gwiazdkowym hotelu. Prysznice w strefie basenowej tak brudne, że czystrze są w publicznych basenach. Na plus jedzenie, hotel oferuje smaczne posiłki (poza kawa, jest okropna). W pokoju brak podstawowych rzeczy hotelowych, takich jak: szlafrok (płatny dodatkowo 10zł doba), jednorazowe kapcie, mini zestaw do szycia. Przebywałem w pokoju w stok 3, ogólnie pokój ok. Łazienka trochę jak na koloniach dla dzieci, pod prysznicem można się poparzyć ponieważ temperatura sama się zmienia.
-
Aneta Górska ★★★★★
Nasze wczasy w tym hotelu były bardzo udane mimo że pogoda do nart trafiła się nam nieidealna. Lokalizacja, pokoje, wygodne materace, wyżywienie, obsługa na najwyższym poziomie. Wystrój wnętrz kwestią gustu i nie do końca mój klimat ale priorytetowo, że jest bardzo czysto i schludnie. Uważam że wydany pieniądz w tym miejscu miał pełny zwrot w jakości usługi pod każdym względem. Było tyle atrakcji że nie było możliwości by codziennie z każdej skorzystać. Hotel bardzo przyjazny rodzinom, moja córka bardzo polubiła Panią animatorkę i cała infrastruktura i oferta dodatkowych aktywności dla dzieci była ciekawa. Jedyna życzliwa sugestia dla zarządcy, to wieszaczki na ręczniki w łazienkach i dodatkowe poręcze przy schodach na wysokości dziecka były dodatkowym udogodnieniem.
-
Katarzyna Padała ★★★★★
Właśnie wróciłam z trzeciego już pobytu w Stoku. Odwiedzamy Wisłę w składzie 4 osobowym z psem i jeszcze się nie zawiedliśmy. Obsługa jest bardzo profesjonalna od przemiłych osób na recepcji, po Panie sprzątające i kelnerów w restauracji. W tym roku dzieciaki były bardzo zadowolone z animacji, był bal maskowy i magik a dla dorosłych koncert. Jedzenie niezmiennie bardzo smaczne, wyróżniające się na tle innych hoteli. Na uwagę zasługuje duży wybór saun i dodatkowych zajęć dla dzieci jak sale zabaw, gaming roomy czy kręgielnia. Wracamy wypoczęci i zapewne wrócimy do Stoku!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Stok?
Hotel Stok znajduje się przy Jawornik 52A, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Stok?
Można skontaktować się z Hotel Stok pod numerem +48 338 564 100
Jak można dotrzeć do Hotel Stok?
Do Hotel Stok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku