Toyota&Lexus to salon warty polecenia. Od czasu mojej jazdy próbnej do czasu wyjazdu auta z salonu czułem się zaopiekowany. Profesjonalizm i otwartość na klienta to cechy pracowników z którymi miałem do czynienia. Polecam współpracę z panem Krzysztofem Sałkiem i panem Jakubem Pyszczek. Dziękuję
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz Bednarczyk ★★★★★
-
Janusz Komorowski ★★★★★
Właśnie odebrałem Lexusa NX 350h z radomskiego salonu Toyota & Lexus Romanowski i muszę z satysfakcją potwierdzić wysoki profesjonalizm i uprzejmość personelu salonu - Pana Adama, Pana Jakuba jak również Pani Eweliny.
-
Krzysztof M ★★★★★
Salon Toyota Lexus Romanowski Radom to moje odkrycie w ciągu kilku ostatnich lat.Zdecydowanie polecam serwisowanie Toyoty w tym salonie.Ostatnio zdecydowałem się na zamianę samochodu Toyota na samochód Lexus.Szybka rozmowa i prezentacja samochodu przez Doradcę ds Sprzedaży , Pana Adama Dąbrowskiego, przemiłych Pań , specjalistek ds spraw ubezpieczeń, leasingu, a po dotarciu samochodu , Lexusa RX - prezentacja Mistrza Produktu , Pana Jakuba Pyszczka, doradcę ds serwisu Pana Adama Palińskiego i już wybrany model jest w domu.Dodatkowo już na początku użytkowania moja indolencja internetowa spowodowała niewielkie kłopoty i wtedy wkroczył Pan Jakub Pyszczek - w kilku rzeczowych rozmowach telefonicznych i instrukcjach wyprostował temat i dalej będę się cieszył Lexusem.Ogólnie- dwa słowa: profesjonalizm i zaangażowanie.Zdecydowanie polecam ten Salon i tych Ludzi.Dziękuję.
-
Dominika Szarow ★★★★★
Toyota & Lexus Romanowski Radom bardzo dziekujemy za stworzenie miejsca, w ktorym pracownicy nastawieni sa na potrzeby klienta. Po raz kolejny nie zawiodlismy sie, na kompetencjach państwa pracowników, a w szczególności na wiedzy i empatii Pana Krzysztofa Glibowskiego. Jego profesjonalne podejście, wiedza na temat marki, przesympatyczna atmosfera podczas oglądania modeli aut, sprawiły, ze bez dłuższego zastanowienia zakupilismy kolejne auto ! Byl dla nas dostępny przez cały proces zakupu, w kazdej chwili moglismy zadzwonic i dopytac o cokolwiek - za kazdym razem Pan Krzysztof odbieral telefon i udzielal wyczerpujacych informacji co dalo nam ogromne poczucie bezpieczenstwa. Podczas odbioru mieliśmy przyjemnośc, ze Pan Krzysztof byl osoba odpowiedzialna za przekazanie go w naszej rece. Poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Przekazal i pokazał myślę, ze wszystko co tylko posiada auto, na wysokim poziome z usmiechem, w fantastycznej humorystycznej atmosferze. Tak powinny wyglądać odbiory auta ;) Gratulujemy Panstwu tak wspaniałej osoby w swoich szeregach ! Z pewnoscia wrócimy do Państwa po raz 4 !
-
Sylwia G. ★☆☆☆☆
Wczoraj z mężem odwiedziliśmy salon- rozglądamy sie za nowym autem i wybór padł na Toyotę. Ku naszemu zdziwieniu nikt z pracowników nami się nie zainteresował...! Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją (w innych salonach zaraz ktoś podchodzi i oferuje pomoc). Toyota Radom ma chyba zbyt wielu klientów i duże utargi...
-
Marta Kapis ★☆☆☆☆
Samochód bajka, jestem zadowolona na milion procent, ale obsługa i zainteresowanie po wpłacie pieniędzy to jakaś porażka. Nawet nie można było się doprosić o przesłanie faktury na maila. 3 tygodnie czekamy na zestaw dywaników, które początkowo nawet nie były zamówione. Bałagan i zero profesjonalizmu odnośnie obsługi klienta.
-
Andrzej Kapis ★☆☆☆☆
Do chwili zamówienia samochodu obsługa bardzo miła wszystko pokazali wytłumaczyli a po zakupie zero zaangazowania samochód zadatkowany juz nie trzeba sie wysilac. Najpierw trzebabylo dzwonić pytać się o kuriera bo prawie tydzień wiózł dokumenty, po odebraniu dokumentów i zatejestrowaniu sprzedawca mówił że salon ma do 10 dni na przygotowanie samochodu do odbioru, po 13 dniach nikt nie dzwoni bo po co, sam zadzwoniłem pytam się co z samochodem sprzedawca po chwili mówi "no chyba jest" możemy się umówić na odebranie. W dniu odbioru samochody zostały zamówione wycieraczki gumowe i chlapache, po 2 tygodniach dzwonie po sprzedawcy czy już są, pan mówi sprawdzę i oddzwonię ale napewno są, jadę do Radomia idę do salonu co się okazuje "zapomnieli zamowic" już zamawiamy pojutrze będą, mija tydzień nikt nie dzwoni bo po co. Wcześniej prosiłem też sprzedawcę żeby wyfakturowal mi zapłacony zadatek, musiałem 4 razy dzwonic i o tym przypominać bo Pan był tak zajęty. Kilka osób mnie się pytało o samochód mówię samochód super ale omijać ten salon szerokim łukiem zero szacunku dla kupującego, zamówiłeś już mają cie gdzies i to bardzo głęboko.
-
Tomasz Kamiński ★★★★★
Firma nastawiona na idealne relacje z klientem. Jest głęboko przekonana, że dobro i zadowolenie klienta jest najważniejsze. Obsługa na najwyższym poziomie, a na zacną pochwałę zasługuje obsługujący nas Pan Kamil Tarasiński. Zakupiony pojazd (RX) cieszy oko wyglądem i komfortem jazdy. Jednym słowem POLECAM FIRMĘ ! Rodzinnie dziękujemy.
-
M. P. ★★☆☆☆
Co do serwisu mechanicznego nie mam zastrzeżeń. Ostatnio korzystaliśmy z serwisu blacharskiego, wykonując naprawę z AC. Podczas pobytu auta w serwisie ktoś spuścił nam płyn do spryskiwaczy, w zbiorniku zostało tylko tyle aby nie zapaliła się kontrolka ostrzegawcza. Chcąc uzupełnić płyn okazało się że weszło całe 5 litrów (koszt około 10 - 20 złotych w zależności firmy). Nie chodzi o pieniądze tylko o to że w serwisie takie rzeczy. Jeżeli nawet by się okazało, że była potrzeba spuszczenia płynu w celu naprawy, to należałoby go z powrotem zalać. Trochę to niesmaczne.....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Toyota & Lexus Romanowski Radom?
Toyota & Lexus Romanowski Radom znajduje się przy Kielecka, Kozia Góra, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Toyota & Lexus Romanowski Radom?
Do Toyota & Lexus Romanowski Radom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku