Kupiłem turbosprężarkę do Audi A4 2.0 TDI (kod silnika BRE) i jestem bardzo zadowolony z jakości. Montaż przebiegł bez problemów – wszystko pasowało idealnie, a po regeneracji turbo działa jak nowe. Silnik odzyskał moc, przyspieszenie jest płynne, a dźwięk pracy jednostki wrócił do normy. Przejechałem już ponad 10 000 km i nie zauważyłem żadnych wycieków ani spadków ciśnienia. Świetny stosunek jakości do ceny. Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Mnich ★★★★★
-
Robert Bolek ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kupiłem turbinę po regeneracji do Porsche cayenne 3.0tdi. Miala byc wyregulowana i gotowa do montażu. Po pierwszym rozruchu odrazu dziwne dźwięki i zachowanie nastawnika turbiny (kupiony jako całość razem z turbiną). Przekazałem tą informację do firmy, tam mnie dwukrotnie przekierowano od pracownika do szefa po przez technika. Po czym stwierdzono ze trzeba wyjąć i wysłać turbinę do nich na sprawdzenie bo „mogło coś wpaść z silnika i że to częsta przyczyna (wróżka zębuszka chyba im odrazu wywróżyła). Także jak państwo pytają o gwarancje to do bramy. A paragonem można sobie podetrzeć cztery litery. Właściciel odrazu w rozmowie sugeruje że to nie ich wina.
-
Robert ★☆☆☆☆
Pierwsza regeneracja turbo była wykonana w grudniu 2024 zgodziłem sie bo miała luzy /wytrzymała 3 miesiace/. Po uzgodnieniu naprawa gwarancyjna. Po otrzymaniu auta dziwny swist po przyjezdzie okazuje sie uszkodzona rura /naciecie/ od intercooler od turbo. Nastepna naprawa marzec 2025 /sprawdzenie turbo/. Czerwiec ponowna naprawa gwarancyjna DPF + turbo nie wiem czy cos bylo robione w tym zakresie zaplacilem ale brak jakokolwiek domumentu. Po pojechaniu do innego mechanika okazało sie ze spadł węzyk miedzy turbo a dpf /założony wezyk a nie zapieta spinka/ uszkodzila sie turbosprezarka ponownie/....Własciciel zgania na słabą kondycje silnika ale to nie prawda poniewaz z warsztatu wracalem z dodatkowymi usterkami auta. A to nieszczelnosc w ukladzie, uszkodzona rura od intercooler, a to wezyk, naciety DPF nieszczelnosc spowodowala uszkodzenie turbosprezarki.
-
Mariusz Sobczak ★★★★★
5 za miłą obsługę wczoraj oddałem na reklamację turbo i DPF BMW X1 zobaczymy jak się firma odniesie do reklamacji prawdo podobnie przyczyną tmFilter DPF dalej był zapchane i tworzyło podciśnienie na turbinę i powstała nie szczelność i falowanie obratow silnika mimo wymianie prawie wszystkich czujników bo komputer pokazywał jak domino pokoleji czujnik za czujnikiem. Czekam na odpowiedź że strony firmy. Pozdrawiam
-
Patryk Ziółek ★☆☆☆☆
Zdecydowałem się kupić u nich zregenerowaną turbosprężarkę do BMW. Po rozpakowaniu jej u mechanika okazało się że żeliwo od strony gorącej posiada pęknięcia, które zapewnie pod wpływem temperatury by się tylko powiększały. Druga sprawa to nieprzegwintowane do końca gwinty do przykręcenia turbosprężarki do kolektora i trzecia sprawa to brak splanowania miejsca styku kolektora i turbiny. Gdy zadzwoniłem z reklamacją turbosprężarki otrzymałem propozycje zamiany na drugą, którą mają na stanie i która również posiadała pęknięcie na żeliwie. Na szczęście sprawa zakończona bezspornie oddaniem pieniędzy.
-
Tomasz W ★☆☆☆☆
Omijajcie ich z daleka oddałem turbine do regeneracji (czekałem 2 tygodnie bo najpierw wróciła do mnie paczka, nikt nie raczył jej odebrać a później niekompetentny pracownik wysłał zregenerowaną gdzieś w Polske :( jak w końcu dotarła do mnie okazało sie ze rurka od spływu oleju jest pogieta szefostwo olewa sprawe i ma gdzieś klientów ( nowa tylko przez serwis 380 pln) mechanik zamontował turbine ( 400 pln usługa) i po kilku dniach turbina wedruje na reklamacje gdyż cieknie i zatarła sie zmienna geometria w zregenerowanej turbinie !!!!! ( kolejne 400 pln w błoto pójdzie) dzwoniąc do tych fachowców zlewają temat NIE POLECAM !!!!!!
-
Karina Kowalska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Potrzebowałam szybko wymienić klocki i tarcze. Bardzo zależało mi na czasie. Panowie od razu zajęli się autem załatwili sprawę momentalnie! Dzięki i polecam
-
Daniel Kalbarczyk ★★★★★
Polecam wszystkim! Mam 4 samochody i w razie każdego najmniejszego problemu zgłaszam się z nimi właśnie do serwisu Pana Huberta. Panowie są bardzo pomocni i chętni do pracy. Ceny jak na te czasy są jak najbardziej atrakcyjne. Podejście do klienta i obsługa na 5. Ostatnio zrobili mi hamulce i działają idealnie, są mocniejsze i reagują o wiele szybciej
-
Klaudia Jachym ★★★★★
Zanim udało mi się dotrzeć do tego warsztatu byłam u kilku innych mechaników, jednak nie byli warci zachodu. Warto było przejechać się zaledwie kilometr dalej żeby mieć szybką i fachową naprawę w rozsądnej cenie. Maglownica w volkswagenie, którą zrobił mi Pan Hubert sprawuje się perfekcyjnie. Co ważne, zrobił to bardzo szybko bo w jeden dzień. Trzeba było się z tym trochę namęczyć bo nie polegało to tylko na samej wymianie części ale trzeba było załatwić potrzebne części, wyważyć i poskładać. Prawdziwy fachowiec, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Regeneracja turbosprężarek | Filtry DPF / FAP | Radom?
Regeneracja turbosprężarek | Filtry DPF / FAP | Radom znajduje się przy Kielecka 56, Kozia Góra, 26-600 Radom, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Regeneracja turbosprężarek | Filtry DPF / FAP | Radom?
Można skontaktować się z Regeneracja turbosprężarek | Filtry DPF / FAP | Radom pod numerem +48 509 514 798
Jak można dotrzeć do Regeneracja turbosprężarek | Filtry DPF / FAP | Radom?
Do Regeneracja turbosprężarek | Filtry DPF / FAP | Radom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku