Jestem zawiedziona jeśli chodzi o burgery. Jedliśmy burgera drwala oraz burgera miesiąca. Na burgera drwala zawsze tu wracam, natomiast po wczoraj już nie wrócę - stracił on na jakości. Sos już nie smakuje tak jak kiedyś, jest jakiś żółty mało serowy. Mięso nie jest dobrze doprawione. Nie ma eksplozji smaków jak kiedyś. A był to mój ulubiony Burger. Zawiodłam się. Co do burgera miesiąca wypadał trochę (poza mięsem i bułką- bułka była zatęchła). Lokal był pusty. W środku nieprzyjemny zapach i duszność. Ceny jakiś czas temu poszybowały w górę ale z przykrością muszę stwierdzić że jakość poszła mocno w dół. Bardzo mi przykro bo wracaliśmy tam od czasu do czasu na najlepsze burgery a teraz już o nich tak nie można powiedzieć. Pozdrawiam. (Pierwsze zdjęcie z wczoraj/ reszta z wcześniejszych wizyt)
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia ★★☆☆☆
-
artur76321 ★★★★★
Tort przepyszny, wszyscy byli zachwyceni smakiem i wyglądem. Powiedziałem Panią jakie smaki lubię a czego nie a one przyrządziły to cudo. Gorąco polecam , dla mnie tu można kupić najlepszy tort w Radomsku.
-
Klaudia Bulińska ★☆☆☆☆
Zamówiłam torcik serduszko na dzień mamy. Wizualnie pięknie się prezentował, jednak wykonanie to wielkie rozczarowanie. Tego nawet tortem nazwać nie można. 2 cm suchy biszkopt jak z gotowca, na to trochę bitej śmietany i owoce. Smak "tortu" to jak odgrzewany gofr z owocami. Całkowicie przepłacone. Zawiodłam się
-
Andrzej Jadczak ★★★★☆
Przyjechaliśmy na kawę i ciasto. Wszystko było ok, kawa smaczna, mogłaby być trochę większa, sernik smaczny, jabłecznik średni, ogólnie bez wpadek. Plus za godziny otwarcia.
-
Karolina Kutynia ★★★★★
Bardzo przyjemny lokal, przestronny i dużo miejsc do siedzenia, zarówno stoliki z kanapami (niestety jedna z nich miała uszkodzona skórę) oraz krzesłami. Bardzo dobra kawa oraz przepyszne ciasta. Porcja ciasta na tyle duża, że spokojnie starczy dla 2 osób. Obsługa miła. Czas oczekiwania krótki. Ceny przystępne. Podsumowując: Jedzenie/Picie: 9/10 Lokal: 7/10 Obsługa: 7/10 Ceny: 9/10 Ogólnie: 8/10
-
Luiza Zakrzewska ★★★★★
Do Kofeiny przyjeżdżamy regularnie z Łodzi. Co nas przyciąga? Przede wszystkim burgery. Zawsze świeże, dobrze przyprawione i pełne smaku. Moim ulubionym jest burger drwala (w stałej ofercie), chociaż zawsze próbujemyz mężem burgerów miesiąca (aktualnie w menu mamy "ale sajgon"). Lokal specjalizuje się w słodkościach. Warto spróbować ich fenomenalnych ciast w towarzystwie smacznej kawy. ;) Polecamy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia Kofeina Radomsko?
Kawiarnia Kofeina Radomsko znajduje się przy Sierakowskiego 17, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia Kofeina Radomsko?
Można skontaktować się z Kawiarnia Kofeina Radomsko pod numerem +48 504 442 999
Jak można dotrzeć do Kawiarnia Kofeina Radomsko?
Do Kawiarnia Kofeina Radomsko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku