Opinie

  1. Krystian Kozieł ★★★★★

    Proces zakupu samochodu i jego serwis przebiegł wręcz wzorowo. Szczególne podziękowania dla Pana Mateusza K. który podszedł do tematu profesjonalnie, uprzejmie, pozytywnie i z wielką chęcią pomocy. Serdecznie polecam

  2. Jakub Głuszak ★★★★★

    Proces zakupu auta przebiegł ekspresowo. Obsługa prowadzona przez p.Mateusza miła,rzeczowa i z pełnym zrozumieniem potrzeb klienta. Serdecznie polecam bo warto wysłuchać szerokiej gamy ofert dostosowanych do zapotrzebowania,środków finansowych i upodobań.

  3. Tomasz B ★★★★★

    O historii pewnego pojazdu... Zarówno ja, jak i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu nowego auta i obsługi w salonie AMD Auto Centrum Skoda Radom. Od samego początku rozmów na temat kupna nowego auta podczas wizyty w salonie, wszystko było jasne, czytelne, zrozumiałe i przedstawione w sposób który nie pozostawiał cienia wątpliwości. Na wszystkie nasze pytania otrzymaliśmy konkretne odpowiedzi. Cały proces zakupu przebiegł naprawdę szybko i skutecznie. Przedstawiona przez Pana Piotra Seredyna oferta zakupu nowego auta, udzielony bardzo atrakcyjny rabat, gwarancja na nowe auto, jego dodatkowe wyposażenie a nawet ubezpieczenie, spowodowało, że zrezygnowani i zmęczeni wcześniejszymi poszukiwaniami używanego auta, przychodząc do salonu aby się jedynie rozejrzeć, kupiliśmy nowe auto, z którego jesteśmy naprawdę zadowoleni i usatysfakcjonowani. O zakupie nowego auta zadecydowały wg nas przede wszystkim profesjonalizm i podejście do klienta, przedstawione argumenty za zakupem nowego auta, rabat, kolor, wyposażenie, marka i model auta oraz chyba najważniejsze...pewność, pewność której ciągle brakowało nam w przypadku weryfikacji aut używanych. Wszystkim niezdecydowanym co do zakupu nowego auta marki Skoda, zdecydowanie polecam salon AMD Auto Centrum Skoda Radom. Panie Piotrze dziękujemy!

  1. Paulina Kołakowska ★★★★★

    Zakup samochodu w salonie przebiegł ekspresowo i bezproblemowo. Obsługa na najwyższym poziomie, szczególnie ze strony Pana Piotra Seredyna. Polecam w 100%.

  2. Szymon Pająk ★★★☆☆

    B trudno dodzwonić się do serwisu, próbowałem o różnych porach i mają to wpompie. Zadzwoniłem "na salon" I odebrali natychmiast. Wyjaśniam o co chodzi, proszą gościa z serwisu i pyk, działa. Nie powinno tak być. Po za tym długie terminy umawiania się na wizytę. No i te ceny... 380pln za roboczogodzinę? Też tak chcę. Byłem miesiąc temu i po raz ostatni.

  3. Piotr K ★★★★★

    Od tygodnia jestem szczęśliwy posiadaczem Skody Octavia. Profesjonalne podejście Pana Piotra przekonało nas do dokonania wyboru właśnie tego samochodu. Na każdym etapie realizacji zamówienia byłem informowany na bieżąco o statusie planowanej produkcji. Patrząc na to co dzieje się na rynku samochodowy, auto odebraliśmy zgodnie z terminem zaplanowanym w zamówieniu w ustalonej cenie. Mam nadzieję, że jazda i zadowolenie z Octavii będą tak bezproblemowe i przyjemne jak obsługa w salonie.

  1. Bartłomiej Goździewski ★★★★★

    Polecam! Zawsze opuszczam salon zadowolony. Profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie. Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu, a szczególnie dla Pana Mateusza. Tak trzymać!

  2. Aneta Włodarczyk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi przy usuwaniu szkody. A nawet dwóch w przeciągu krótkiego czasu. Choć bliżej mi do innego salonu to zdecydowałam się na ten i nie żałuję. O wyborze zadecydowała dobra obsługa klienta oraz bardzo dobra praca lakiernika i mechanika. Panowie Maciej i Łukasz z serwisu lakierniczo-blacharskiego cierpliwie wytłumaczyli co i jak a serwis bardzo dobrze zajął się moim samochodem. Jestem im wdzięczna za okazaną pomoc.

  3. GrojsMAX Sp. z o.o. Dmytro Pokhyliuk ★★★★★

    Odczuwalny brak samochodów, aczkolwiek są jeszcze, na placu już jest dużo miejsca, a drugi plac - praktycznie stoi pusty. Wielka nadzieja że w końcu to trochę ruszy z produkcją tych pól przewodników. Serwis trochę za drogi, ale ta "gwarancja" zmusza przegląd robić - więc "płać Pan - pij Pan". Dobre ludzie, Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skoda Radom Salon i Serwis - AMD Auto Centrum?

Skoda Radom Salon i Serwis - AMD Auto Centrum znajduje się przy Stanisława Wernera 59, Kaptur, 26-601 Radom, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Skoda Radom Salon i Serwis - AMD Auto Centrum?

Można skontaktować się z Skoda Radom Salon i Serwis - AMD Auto Centrum pod numerem +48 483 311 582

Jak można dotrzeć do Skoda Radom Salon i Serwis - AMD Auto Centrum?

Do Skoda Radom Salon i Serwis - AMD Auto Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements