Zamówione spaghetti aglia olio z krewetkami bardzo smaczne, lekko pikantne, dużo czosnku, co ja akurat lubię, u koleżanki ośmiorniczka, tez była zadowolona, deser rewelacyjny -fondant czekoladowy. Drinki ok. Polecam, i na pewno wrócę, szczególnie na fondanta :-)
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna KCz ★★★★★
-
Iza Rutkowska ★★☆☆☆
Nie bierzcie carbonary. Przesolili nie makaron, ale całe danie. Kiedy zaleca się jeść nie więcej niż jedną płaską łyżeczkę soli oni do talerza wsypali może 3. Od takiej ilości soli można dostać nadciśnienia, bądź uszkodzenia nerek. Przepraszam, ale poprawcie ten makaron, albo wcale nie jego dawajcie…)
-
Ewelina Nowel ★★★☆☆
Zamówiłam pizzę oraz spaghetti bolognese na wynos. Pizza całkiem przyzwoita — ciasto odpowiednio wypieczone, składniki świeże, choć bez większych fajerwerków. Niestety, zupełnie rozczarowało mnie spaghetti. Makaron był mocno rozgotowany, a sos wodnisty, pozbawiony głębi smaku i odpowiedniego balansu przypraw. Choć danie było na wynos, nie tłumaczy to aż tak niskiej jakości — wina leży raczej po stronie nieprzemyślanego wykonania niż transportu. Spaghetti kosztowało 42 złote, co przy takiej jakości jest naprawdę nieporozumieniem. Zdecydowanie nie polecam.
-
Emil M. ★★★★★
Tagliatelle alla genovese bardzo smaczne. Super miękka wołowina, rozpływa się w ustach. Sos bardzo dobry, podkreśla całe danie. Cebulka mięciutka, czuć smak, ale nie zabija dania. Porcja w sumie duża i sycąca, a bałem się, że się nie najem, bo zazwyczaj porcje pasty są takie bardziej pod kobietkę. Burger ponoć też bardzo smaczny - tak twierdzi znajomy, nie próbowałem. Dobre i soczyste mięso - nie podeszwa. Świeże warzywa i smaczna, dobrze wypieczona bułka. Pizza w sumie średnia, albo to wina wyboru czterech serów - nie wiem. Sery gumowe, ciasto wypieczone ok, ale za dużo go było względem składników. Może tak wyszło, no ale ze wszystkiego dziś była najsłabsza. Lemoniada z czarnego bzu bardzo smaczna. Ogólnie polecam i przyjdę następnym razem spróbować burgerka. Obsługa bardzo sympatyczna i kulturalna. Krótki czas oczekiwania - no ale w sumie to wtorek wieczór, więc też ma to zapewne wpływ.
-
bikus ★★★★☆
Lokal ładny, zadbany i dobrze zaprojektowany. Przyjemna atmosfera w środku. Obsługa trochę oziębła, ale nie jest to jakiś duży minus. Liczba dań w karcie może nie jest wielce ogromna ale wiele dań jest naprawdę ciekawych i nie widziałem ich w innych restauracjach tego typu. Zamówiłem ravioli z mozzarellą a mój tata zamówił pomidorową. Przystawka na poczekanie to dość fajna odmiana, rzadko spotykam takie rzeczy. Przystawka smaczna, nawet bardzo. Oliwa która jest tam podawana z tym chlebkiem to niebo dla podniebienia. Dania szły akurat dość długo bo około 40 minut, ale dzięki przystawce nie było to aż tak odczuwalne. Ravioli z mozzarellą i krewetkami to autentycznie najlepsze ravioli jakie jadłem w życiu. Pyszne ciasto i nadzienie a krewetka idealnie usmażona. Zupa pomidorowa według relacji taty też bardzo dobra, z lekka pikantna. Ceny niestety nie napawają odptymizmem więc nie jest to miejsce dla osób które lubią jeść budżetowo. Ogólnie polecam bo naprawdę jest smacznie.
-
JOANNA PURA ★★★★☆
Wnętrze bardzo fajne, klimatyczne, loftowe, dwupoziomowe, bardzo miła obsługa, co do jedzenia, to tiramisu smaczne, nieco inne niż standardowe, może ciut mało wyczuwalna kawa, ale mi smakowało, beza również smaczna, chociaż wolę jeśli jest bardziej ciągnąca niż twarda, dania główne, z nowości ravioli z krewetkami pyszne, te że szpinakiem nie mój smak, ale koleżance smakowały, a carbonara również. Porcje spore, nie wystarczyło miejsca na zupę, może następnym razem, ogólnie polecam zajrzeć ☺️ Pozdrawiam serdecznie
-
Karolina Milewska ★★★★☆
Lokal bardzo klimatyczny. Na poczekanie dostaliśmy czekadełko, które na pewno zapluwowało nie tylko smakiem, ale również samym gestem. Zupa krem dosyć lejna jak na krem, ale smakiem nadrabiała. Makaron pozostawiał po sobie gorzki posmak nie wiem czy była to kwestia guanciale, czy tez sera. Był jednak dobry smakowo poza tym. Jeśli chodzi o lasagne inna na pewno niż dotychczas jedliśmy, ale chyba najlepsza. Na pewno wrócę spróbować pizzy :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Papa Pasta Restauracja?
Papa Pasta Restauracja znajduje się przy Rzemieślnicza 40, 15-773 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Papa Pasta Restauracja?
Można skontaktować się z Papa Pasta Restauracja pod numerem +48 798 017 284
Jak można dotrzeć do Papa Pasta Restauracja?
Do Papa Pasta Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku