Sanitariaty czyste i godne kopiowania w innych punktach tego typu. Restauracja tworzy obiady przepyszne . Ja jadłem wątróbkę i polecam. Foto w załączniku. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jezioro blisko i czyste. Obok pola namiotowego jest szkoła nurkowania. Cisza nocna od 22 , mimo to duże grupy łamią ta zasadę i trzeba interweniować. To jest duży minus tego miejsca,że pracownicy są bezradni w uciskaniu pijanych głośnych ekip. Polecam pieszą wycieczkę do zamku w Kaplicach który znajduje się od pola namiotowego 2,3km
Zdjęcia
Opinie
-
M S ★★★★☆
-
pawel baczek ★★★★☆
Jako osoba która sprawdza miejsca godne polecenia rowerzyście oceniam na 4. Pola Namiotowe są 2 na południowej i pólnocnej części,w polnocnej części bardziej kto lubi ciszę. 1.Sanitariaty czyste,obsługa czuwa o poziom,w weekendy jest lekki niedobór papieru ale jak się powie natychmiast reagują.5* 2.obsluga jest zetela,wszystko o co poprosisz szybko odpowiadają/reagują.5* 3.dla rowerzystów typu bikepaking.maja domki typu hobbit 2 osobowe za śmieszą cenę.tutaj trzeba dzwonić szybciej o dostępności,można w ten sam dzień a nieraz kilka dni wcześniej.5* 4.dla rowerzystów typu cross Poland(rowerzysta z namiotem)sa pewne ograniczenia.brak choinek lądujących,znalazłem ma południowej części jadalnie z jednym gniazdkiem od blatem.Obsliga życzy sobie 25 zł za prąd żart.2* 5.wezel gastronomiczny to absurd.brak kuchenki gazowej/elektrycznej to jest podstawa.przynaniej jest czystyo daje 3*. 6.wezly prysznicowe czyste zadbane bez zapadania się jak czytałem nie jeden komentaż,woda ciepła ale jest mały dylemat hydraulik źle połączył baterje prysznicowe jeżeli odrecisz zimna jest ciepła i na odwrót. 7.rekreacja jest na bardzo dużym poziomie,jakuzzi,basen,wypożyczalnia rowerów wodnych, rowerów,kajaków łodzi,mini zoo,plac zabaw oraz kryty plac zabaw,Strefa gier jak miał być dać 6* do bym dał. 8.Wewnatrz ośrodka jest restauracja "bar u Cioci"dania są nie do przejedzenia za to 5 *
-
Alicja ★☆☆☆☆
Infrastuktura okej, ale totalna masakra jeśli chodzi o to co właśnie się dzieje za moim namiotem. Coś co jest reklamowane jako ognisko przy muzyce jest w rzeczywistości rozpalonym ogniskiem na którym można upiec kiełbasę z turbo głośną łupinko-potańcówka. Discopolo ciągnięte przez pana który nie do końca umie śpiewać, wodzirejka na poziomie imprezy w remizie. Nikt nie ostrzegł, ja nie spodziewałam się w najgorszych snach. Byłam na wielu campingach i tego typu eventy są spotkaniem przy ognisku z gitarą i piosenką turystyczną. Byłam przygotowana co najwyżej na szanty, „AleAleAleksandra taka taka taka ładna” mnie mocno dojechała. Przyjechałam z małymi dziećmi uciec od zgiełku miasta i pobyć na łonie natury. Zapowiadało się fajnie, jedzenie w knajpie smaczne, ale na ten moment jestem strasznie rozgoryczona, serio, smutno mi. Nie po to się jedzie w takie miejsca. Camping okej, ale polecam omijać środy.
-
Jarosław Kopp-Ostrowski ★★★★★
Miejsce w którym można odpocząć i zapomnieć o codzienności życia powszedniego...
-
marcin krenca ★☆☆☆☆
Chamska obsługa. Surowe jedzienie nie polecam bardzo drogo.
-
Kasia Kosim ★★★★☆
Zacznijmy od tego że domkom standard mówimy stanowcze NIE! Nieprzyjemny zapach w środku, "kuchnia" nie pozwala nawet na swobodne przygotowanie śniadania, stół do jedzenia tylko na dworzu, gdy robi się chłodno na dworzu w domku od razu trzeba uruchamiać grzejnik (dobrze że jest) Sam ośrodek bardzo fajny, dużo atrakcji dla dzieci. Minusem jest tylko fakt że ośrodek przedzielony jest droga i dzieci nie mogą swobodnie biegać po obu częściach ośrodka. Pyszne jedzenie na miejscu. Środowa dyskoteka rewelacyjna! Jeziorko czyste, basen z podgrzewana woda jest świetna atrakcją. Może tam wrócę, ale do domku z lepszym standardem :)
-
Piotr Romanowski ★★★★☆
Kemping z bardzo dużym potencjałem. Bezpośredni dostęp do jeziora z funkcjonalnym wejściem. Zadbane sanitariaty. Niestety w okresie weekendowym nie polecam dla Rodzin z dziećmi. Brak respektowania ciszy nocnej. Okoliczne bary zamęczające muzyką. Otwarty dostęp dla ludzi z zewnątrz – z jednej strony obniżone poczucie bezpieczeństwa, z drugiej zaś samochody wyjeżdżające po 22. W zasadzie byliśmy na tym kempingu tuż przed rozpoczęciem sezonu, a co za tym idzie podczas urlopowego szczytu wszystkie wady jeszcze bardziej się spotęgują. W tygodniu nieco lepiej. Dobre jedzenie w barze na terenie kempingu. Podczas kempingowania mamy przyjemność doświadczania pięknych zachodów słońca.
-
A G ★★★★★
Ośrodek pięknie położony nad samym jeziorem. Pole namiotowo/kempingowe spore, jeżeli ktoś chce nad sama wodą to może być tłoczno. Ja korzystałam z drugiego pola, i bardzo mi się podobało-cisza i spokój. Dostępność do pobrania wody i do prądu, sanitariaty czyste bez najmniejszych zastrzeżeń. Bar czynny w godz. 9:00-20:00 ,ale strasznie zatłoczony. Jedzenie ok., ale ceny z kosmosu (chodź wiem,że nastały ciężkie czasy dla gastronomii). Ogólnie cały pobyt na PLUS, polecam pole kempingowe, ale z tego co zauważyłam domki też,,wypasione,,. Dla dzieci zrobiony plac zabaw + gry i zabawy pod dużym namiotem, dodatkowo jest miejsce na ognisko,na drzewach zamontowano woreczki do sprzątania po swoich pupilach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaszuby Ośrodek Wypoczynkowy Bachus?
Kaszuby Ośrodek Wypoczynkowy Bachus znajduje się przy Grodziska 16, 83-333 Chmielno, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kaszuby Ośrodek Wypoczynkowy Bachus?
Można skontaktować się z Kaszuby Ośrodek Wypoczynkowy Bachus pod numerem +48 731 130 730
Jak można dotrzeć do Kaszuby Ośrodek Wypoczynkowy Bachus?
Do Kaszuby Ośrodek Wypoczynkowy Bachus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku