Pole namiotowe znajduje się w takim miejscu, że co najwyżej 1/3 to równy teren, pozostała powierzchnia jest o dość znaczącym nachyleniu. Infrastruktura spoko, czystko, choć widać, że nie inwestują w odświeżenie. Plaża nad jeziorem spoko. Tylko dwa miejsca na ognisko, na dodatek dzielone z gośćmi wynajmującymi domki. Największą udręką było to, że zaraz przy wjeździe na teren campingu jest sala bankietowa, więc o ciszy i spokoju zostawało tylko pomarzyć. Impreza z muzyką na całego do 2-4 nad ranem.
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Wln ★★★☆☆
-
Beata Kozlowska ★☆☆☆☆
Opinię wystawiam po odbyciu wizyt na kilku polach kemingowych także jest co porównywać. To pole było najdroższe spośród wszystkich odwiedzonych a cana zdecydowanie nie idzie w parze z jakością. Sanitariaty zaniedbane, wymagające remontu. Problem z zamknięciem się w toalecie czy pod prysznicem. Teren nierówny, górka, jedyny płaski zagrodzony taśmą. Generalnie wyparł bardzo słabo w stosunku do wszystkich innych a cena o dziwo najwyższa.
-
Ola B ★★★★★
Wynajęliśmy duży domek, domek czysty, jak na cenę nawet bardzo :) w zeszłym roku moja mama była tu z dziećmi w małym domku i wspaniale spędziła czas. Podoba mi się, że jest wszytko Mam na miejscu. Restauracje, lodziarnie, wypożyczalnie sprzętu wodnego. Polecam. To nie jest hotel za granica, wiadomo. Ale ma swój klimat, jakość. Cenowo pobyt super.
-
Wr Wr ★★★★★
Bardzo fajne miejsce. Na miejscu: - sanitariaty - kompielisko - boiska do siatkowki/ piłki - wyporzyczalnia sprzętu wodnego - restauracja Niedaleko sklepy. Nie ma za wspólnej kuchni. Generalnie zadbane, pięknie położone przy jeziorze. Z jednej strony spokój, z drugiej w ciągu dnia odgłosy kompieliska i zabaw w wodzie. Jak na wypoczynek z dziecmi moim zdaniem ekstra.
-
Bartosz Arszyński ★★★★★
Piękne miejsce na odpoczynek, wekend. Malownicze jezioro Przywidz.Można je opłynąć,bo są tu kajaki i rowery wodne. Można też skorzystać z wycieczki, małym stateczkiem. Super wrażenie.
-
joanna landowska ★☆☆☆☆
Trzy klasy SP były na zielonej szkole. Ośrodek wiedział, że przyjedzie 50 osób. W domkach śmierdziało, w oknach byly pajęczyny, niedoprana pościel , zimna woda, a co najgorsze było wieczorem okrutnie zimno. Dzievi leżały pod kołdra w kurtkach, dopiero po interwencji rodziców doniesiono dodatkowe grzejniki. Na drugi dzień DOPIERO każdy domek był sprawdzony i dołożono dodatkowe koce. Czy osrodek poczuwa się do winy , iż nie przygotował się przyjęcia dzieci ?
-
Ewelina Dettlaff ★★★☆☆
Byliśmy z rodziną kamperem na jedną noc w weekend majowy. Lokalizacja , widoki super . Jedyny minus za fatalne sanitariaty - prysznice to DRAMAT - jest tylko jeden otwarty , podwójny prysznic z ceratą i letnią wodą. W sanitariatach hula wiatr, brak cieplej wody - jedynie letnia . Raczej nie wrocimy , chyba ze na jedna noc .
-
K.M.M ★★★☆☆
Trudno jednoznacznie podsumować to miejsce bo zależy czy wybierzemy domek czy namiot. U mnie była opcja numer dwa. Widoki tutaj są piękne. Drzewa jezioro na którym można popływać jajakiem lub rowerem wodnym. Na terenie lodziarnia i plac zabaw. Niedaleko dośc droga pierogarnia i pyszna pizzeria. Można również rozpalić grilla czy ognisko. Niestety drewno lepiej kupić w mieście bo tutaj jest dość drogie. Pole namiotowe jest dość nierówne i bardzo pochyłe co jak dla mnie eliminuję ten kemping z dalszych odwiedzin. Kilka nie przespanych nocy w namiocie mi wystarczy... Toalety są i może na tym poprzestanę bo ich jakość i czystość chociaż co chwilę sprzątane pozostawia wiele do życzenia ale niestety mamy naród brudasów którzy nie szanują pracy innych więc taki jej stan. Codziennie rano budzi nas trąbka budząca kolonię. Jak chcesz się wyspać to nie tu bo w nocy impreza a rano pobudka. Także jak ktoś akceptuje takie zasady to zapraszam.
-
Julia Giniewicz ★★★★★
Zdecydowanie polecam! Byłam na domku już 3 razy i ani razu się nie zawiodłam. Na terenie ośrodka restauracja i bar, bardzo blisko ośrodka sklep i inna restauracja. Pracownicy bardzo mili. Nie ma problemu z puszczaniem muzyki (wiadomo szanujmy innych w granicach przyzwoitości ;)). Domki czyste, może nie wiadomo jak nowoczesne ale myśle, że za taką cenę nie można się spodziewać hotelu 5 gwiazdkowego. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce ❤️❤️❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Camping nr 20 Przywidz - Mała Szwajcaria?
Camping nr 20 Przywidz - Mała Szwajcaria znajduje się przy Gdańska 19B, 83-047 Przywidz, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Camping nr 20 Przywidz - Mała Szwajcaria?
Można skontaktować się z Camping nr 20 Przywidz - Mała Szwajcaria pod numerem +48 602 623 091
Jak można dotrzeć do Camping nr 20 Przywidz - Mała Szwajcaria?
Do Camping nr 20 Przywidz - Mała Szwajcaria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku