Nie mam pojęcia skąd ta pizzeria ma tyle pozytywnych ocen, przyszedłem pod wieczór, wziąłem 2 różne kawałki, ciasto pizzy baaaardzo grube, uboga w składniki, tacka papierowa aż rozmokla od tłuszczu, dla mnie lipa.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Solarz ★★★☆☆
-
Karuś ★☆☆☆☆
Odradzam wszystkim wizyt w tym sklepie jeśli cenicie sobie spokój i swoje pieniądze. Na bilbordzie cena 10.49 Pani liczy 12.99. Płacę gotówką Pani oczywiście nie spyta się czy może być bez grosika bo tego kultura wymaga żeby zapytać tutaj nie chodzi o tego grosika ale o kulturę - W TYM SKLEPIE KULTURY NIE MA. Pani wydaje tak jak jej się podoba i odchodzi jakby było wszystko okej. Gdy zwróciłam jej uwagę oczywiście wielkie obruszenie że ona dobrze wydała i że cytuje Gdybyście dawali grosiki to byśmy je mieli a jak nie dajecie to nie mamy, powiedziała to z taką miną że mi się odechciało dalszej dyskusji. Gdyby ta sytuacja zdarzyła się jeden góra dwa razy nie wystawiałabym negatywnej opinii, ale że to się już powtarza niestety jestem zmuszona ponieważ mój portfel jest biedniejszy o już spora sume i liczę na jakąś rekompensatę od Państwa jeśli chcecie abym nadal była waszym klientem. Szczególnie że zostało doliczone 2.50 zł tak poprostu. NIE POLECAM lepszy gorący trójkąt jest na Lipowej przynajmniej nie oszukuja ludzi Już wiem dlaczego tam u was nigdy nie ma ludzi.
-
Mark Spring ★★★☆☆
Solidne 3 za sąsiedzstwo, niestety pizza jest pieczona za krótko w zbyt wysokiej temperaturze dlatego ciasto jest z wierzchu twarde a w środku surowe.
-
DamianP ★★☆☆☆
Wzięliśmy z kolegami dwie duże pizze w formie pół na pół. Niestety problemy zaczęły się od samej dostawy. Po dojechaniu pod adres i nie odebraniu telefonu od dostawcy dostałem smsa, że kurier czeka na co niezwłocznie odpisałem i zszedłem. Niestety po zejściu przed blok dostawcy nie było i po telefonie do niego usłyszałem, że pojechał i wróci za 15 minut (przyjechał ok. 10 minut później co dało kolejne 25 minut czekania). Przez to pizza dojechała lekko ciepła i jedna z pizz była mega słona i przypalona do tego stopnia, że nie dało się jej zjeść. Dodatkowo posypka z prażonej cebulki w zestawie słaba a powiny być sosy co by odratowały smak pizzy. Druga pizza była ok. Normalnie dramat :(
-
Agata Szostak ★★★★★
Pyszna pizza I miła obsługa. Polecam
-
Kocureczeq ★★★★★
Gdy nie ma się dużego głodu to zakup jednego kawałka pizzy w tej pizzeri jest ratunkiem haha :D
-
Zipper Zbieracz ★★★★★
Pszna pica na kawałki, doskonale smakuje a duże kawałki picy pozwalają na długie podróże z lepszq wiadomościq. Ogromnym plusem jest to, że można ją zjeść samymi dziqsłami!
-
Kka Kka ★☆☆☆☆
Do tej pory było ok , natomiast dziś zamawiając pizzę hawajską - anans był już sfermentowany i nie spodziewałem się że jeszcze ktoś podaję w menu słowo"kurczak" a w pizzy jest najtańsze mięso kebabowe ( o tym powinno się informować)
-
Gosia De. ★★★☆☆
Pizza smaczna, jestem tu co tydzien stałym bywalcem. Przykre tylko że pracownica kolejny raz chciała oszukać. Nie pomyślała tylko że podanie większej kwoty niż obecny koszt całej pizzy ( i nieodliczenie promocji) wyda się podejrzane. Może trzeba przeszkolić pracownika jeszcze raz albo zastąpić z lepszymi kwalifikacjami. Żadnegoo przepraszam ani nic. W dodatku zdarza się tej samej osobie nie dołożyć gratisowego sosu o który pyta. Na chwile obecną mimo braku kolejki mają chyba problem z wyrobieniem się w podanym przez nich czasie. Niezbyt kulturalnie się zrobilo
-
Miłosz ★★★★★
Nie oszukujmy sie, nie jest to pizzeria neapolitana tylko szybki fastfood. Ale bardzo go lubię bo nie raz ratowała mnie swoimi tłustymi sycącymi kawałkami przed wielkim głodem. Menu jest proste, bo mamy kilka rodzai do wyboru w różnych rozmiarach, bądź w tytułowym trójkącie. Dobry stosunek ceny do jakości i ilości oraz krótki czas oczekiwania to najlepsze rekomendacje tego miejsca. Zresztą będąc w galerii Antoniuk trudno nie poczuć tego pięknego aromatu oregano i pieczonego ciasta do pizzy. .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gorący Trójkąt?
Gorący Trójkąt znajduje się przy Antoniukowska 56, Antoniuk, 15-845 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gorący Trójkąt?
Można skontaktować się z Gorący Trójkąt pod numerem +48 730 097 117
Jak można dotrzeć do Gorący Trójkąt?
Do Gorący Trójkąt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku