Opinie

  1. Magdalena MULTAŃSKA ★☆☆☆☆

    Wizyta u Pani doktor Bilskiej trwała 5 min. Dostałam maść na odczepnego, której kategorycznie nie powinnam używać przy moim schorzeniu. Uważam że jeżeli ktoś nie ma pojęcia czym leczyć to przynajmniej nie powinien szkodzić. Szczerze Nie polecam

  2. Elżbieta Foryt ★☆☆☆☆

    Wizyty są odwoływane bez żadnej zasady. Mimo potwierdzania ich przez pacjenta potrafią być odwołane dzień wcześniej (nawet te umówione z kilkunastodniowym wyprzedzeniem). Zdecydowanie nie polecam placówki. Nie mam zastrzeżeń co do jakości pracy zatrudnionych lekarzy.

  3. Katarzyna Łukaszuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Punkt pobran do 20 , a o 19:45 Panie z rejestracji informuja ,ze kurier już zabrał badania. Gdzie dzwoniłam chwilę wcześniej i zapytałam do której czynne , dostałam informację, że do 20 i zero informacji ,że kurier moze przyjechać wcześniej,a nawet jeżeli przyjechal wcześniej to powinien poczekać do 20. Do tej godziny co jest możliwość wykonania badania. No chyba,że Paniom nie chciało się już pójść pobrać badania dlatego najlepiej było zgonić na kuriera. Akurat pracowałam w punkcie pobran i wiem jak wyglada praca.

  1. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Dać jedną gwiazdkę w tym miejscu to uważam, że i tak za dużo. Daje ją jedynie za to, że podejście Pani doktor było fachowe. Umówiłam wizytę do ginekologa w celu założenia wkładki antykoncepcyjnej. Wizyta była umawiana przez telefon. Jakież było moje zdziwienie, gdy po wejściu do gabinetu pani doktor poinformowała mnie, że wkładkę zakłada się dopiero podczas okresu. Szkoda, że nikt mnie przez telefon o tym nie raczył poinformować. Razem z narzeczonym przyjechaliśmy z drugiego miasta na darmo, bo oczywiście wkładka nie została założona. Nie wiem od czego są tam ci „pracownicy” na recepcji. Wkłada oczywiście nie została założona, bo pani doktor mimo prób nie dała rady mi jej założyć, bo nie byłam w stanie znieść bólu, o czym zostałam przez panią doktor poinformowana. Wizyta przebiegła mimo to w miłej atmosferze, pani doktor bardzo kompetentna, zrobiła USG, cały czas mówiła co robi i starała się być delikatna. Koniec końców za wizytę za którą miałam zapłacić 1200 zł z założeniem wkładki, zapłaciłam 350 bo miałam zrobione badanie. Wszystko oczywiście na darmo. Nie polecę nikomu tego miejsca, bo bez sensu jechać gdzieś, gdzie obsługa nawet nie poinformuje o takiej podstawowej rzeczy.

  2. Karol Buczek ★★☆☆☆

    Lekarze to specjaliści a obsługa w recepcji jest bardzo miła i profesjonalna. Szkoda tylko że 'system' chyba z zeszłego stulecia bo wizyta trwała 15 minut a później musiałem czekać ponad pół godziny na zakończenie wizyty bo "system nie działa". Zatem w kontekście ogólnym zdecydowanie nie polecam.

  3. Grzybek LN ★☆☆☆☆

    Najpierw wydzwaniają i przysyłają smsy, żeby kilkukrotnie potwierdzić czy będę punktualnie na umówionej wizycie, a jak już przyjechałem, to okazało się, że muszę czekać prawie gdzinę, bo jest opóźnienie. Gdyby nie to, że lekarz do którego przyjechałem przyjmuje tylko tutaj, to więcej bym tu nie przyjechał. Nie polecam.

  1. Sylwia S ★★★★★

    Bardzo miła Pani pielęgniarka, u której pobierałam w dniu dzisiejszym krew na badania prenatalne Nifty Pro. Niestety nie znam imienia ,ale muszę Pani powiedzieć ,że jest Pani odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku :) Pozdrawiam i dziękuję za okazane ciepło.

  2. Mar KOW WAWA ★☆☆☆☆

    Katastrofalna wprost organizacja i obsługa. Gorzej niż w przychodni NFZ. Gdyby nie fakt, że prof do którego się umówiłam, najlepszy specjalista endokrynologii, przyjmuje tylko tam, nigdy bym się tam nie zjawiła. Obsługa przestawiła mi godzinę wizyty na 1,5 godz wcześniej ( tel w dniu wizyty), zgodziłam się, przyszłam wcześniej, po czym weszłam o pierwotnie wyznaczonej godzinie ( czyli zostałam wezwana, żeby posiedzieć sobie przez 1,5 godz w prymitywnie zorganizowanej poczekalni z tłumem zakatarzonych pacjentów). Prośba o wyjaśnienie sytuacji została kompletnie zignorowana. Muszę zgłosić to dalej…

  3. Ольга Волосевич ★☆☆☆☆

    Byłam na wizycie u Dr. Gawlik. Sama wizyta spoko, ale brać 100 złotych za to ze lekarz przez światełko zobaczyła moje zmianę skórne to coś niesamowitego. Powiem tak że w tym samym Luxmedzie i innych placówkach zbadać zmiany skórne pacjenta WCHODZI w koszty wizyty. Naciągacze. Nie polecam nikomu tam iść

  1. Sylwia Pioterczak ★☆☆☆☆

    Planowana wizyta z abonamentu została odmówiona z uwagi na fakt, że Pan Docent nie życzy sobie wykonywania USG ciąży z pakietu (z pakietu tylko wizyta…). Jest możliwość umówienia takiego badania, a na miejscu okazuje się co innego i nawet dostawca usług medycznych był tym faktem zdziwiony ponieważ placówka udostępnia terminy na to badanie. Podobnie jak czytałam poniższe komentarze zgadzam się z tym, iż Panie w recepcji są bardzo opryskliwe, niemiłe i w żaden sposób nie chciały mi Pomóc tylko stwierdziły że to nie jest ich problem. Ogólnie po tym co się wydarzyło nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Chodźki?

Centrum Medyczne Chodźki znajduje się przy Doktora Witolda Chodźki 17, 20-093 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Chodźki?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Chodźki pod numerem +48 817 405 555

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Chodźki?

Do Centrum Medyczne Chodźki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements