Opinie

  1. Czytajcie Ksiazki ★★★★★

    Oddział rehabilitacji IMW to wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie! Szczególne podziękowania dla Pani Kierownik Oddziału Rehabilitacji, niezwykłej, charyzmatycznej osoby, a także dla masażystki Pani Ani i rehabilitanta Pana Sebastiana. Podziękowania dla całego personelu! Dzięki Waszej pracy i wielkiej pomocy odzyskałem sprawność po wypadku, w którym zostałem potrącony przez samochód. Odzyskałem wiarę w powrót do zdrowia i wiarę w ludzką dobroć. Dziękuję z całego serca!!! Emmanuel

  2. Marek Wójtowicz ★★★★★

    Rehabilitacja – nadziei dni - W Instytucie Medycyny Wsi… O moją kondycję skutecznie dbali Fizjoterapeuci wspaniali; Agata, Paweł, Kinga, Sabina… - To niesłychanie zgrana drużyna! Cierpliwość, szacunek – istne czary… Godnie się czuje młody i stary. Serdeczność, uśmiech tutaj króluje I każdy pacjent ważnym się czuje! Na każdym kroku – znajomość fachu; Wszystkie zabiegi… to zero strachu! Pielęgniarki, medyczna opieka - Dba tak, jak trzeba dbać o CZŁOWIEKA! Lekarze - mili, wyrozumiali I… nie dziwota, że się Ich chwali! Jak każdy pacjent – ja cenię wielce… Wiedzę, Doświadczenie, Serce! Za wszystkich przymiotów tych komplecik Proszę przyjąć mój wierszyk… i „bukiecik”!

  3. Patrycja Wadowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam Lekarza Endokrynologa Chaberko-Koślacz. Nie byłam zapisana na wizytę, czekałam pod drzwiami, aby spytać pani Dr czy przyjmie mnie na wizytę. Gdy zapytałam - otrzymałam pytanie czy jestem w ciąży. Pytanie zostało zadaje w pełnym holu pacjentów. Uzyskałam opinie, że jeśli jestem ciężarna to tak. Pani Dr na przyszłość- takich pytań nie zadaję się " na holu". Widziałam po Pani zmęczenie i doskonale rozumiem. Wystarczyło po prostu ludzkie - nie przyjmie Pani.

  1. tomasz kurowski ★★★★★

    Bardzo dziękuję fizjoterapeutom za pracę wobec mnie oraz Paniom- lekarz prowadzącej , dr.logopedzie i psycholog moim zdaniem praca profesjonalna a przede wszystkim działanie zgodne z moimi potrzebami- dziękuję bardzo. Byłem pacjentem 3 tygodnie w oddziale rehabilitacji i widziałem jak fizjoterapeuci potrafią oprócz rehabilitacji znaleźć się w różnych sytuacjach wobec ludzi których los bardzo doświadczył na długi czas i z tym i z pretensjami przychodzą na oddział- dziękuję bardzo. Lecz żeby nie było cukierkowo i różowo to sam oddział został wyremontowany 2 lata temu ale .... podłogi pod prysznicami płaskie (woda zamiast ściekać do kratki ściekowej to płynie na środek podłogi i pod drzwi, lustra nad kranami są przyklejone wysoko dla stojących i raczej sprawnych ludzi, drzwi w łazienkach otwierają się odwrotnie niż jest włącznik światła (może dla sprawnych to nieproblem)- a pieniądze "poszły". Personel pomocny bardzo ale są wyjątki i na miejscu tych ludzi bym się zastanowił czy to dla nich praca? Wogule to ciężki oddział wielu chorych wymaga ciągłej pomocy i mało zwracają uwagę na regulamin . Lecz jeżeli ktoś ma postanowienie usprawniać się to polecam ten oddział KLINIKI REHABILITACJI.

  2. Eliza Machoń ★★★★★

    Dzień dobry Chciałam podziękować za wspaniałą opiekę i troskę na oddziale zakaźnym . Zarówno ze strony lekarzy oraz pań pielęgniarek . Zwłaszcza pani doktor Joannie Krzowskiej - Firych , oraz Doktor Annie Szczepkowskiej . Wszystkie niejasności związane z chorobami były dokładnie wyjaśniane i jeśli w badaniach zostało wykryte coś jeszcze to odrazu było się o tym informowanym i kierowanym na badania . Panie pielęgniarki sprawdzały czy po podaniu leków nic się nie dzieje , jeśli się coś działo zawsze było można zwrócić się o pomoc i została ona szybko udzielona .

  3. Abra Kadabra ★★★★★

    Polecam i to bardzo cały oddział rehabilitacji ja jestem mega zadowolony.Wszystko super dobrane pod pacjenta,do tego urządzenia no i sala ćwiczeń postawiła mnie na nogi,reha jest ok

  1. KA SIA ★☆☆☆☆

    Od 8:00 do 11:59 to już moje 40 połączenie. 90%. Z nich nikt nie odbiera. Kilka razy było zajęte. To po co ta rejestracja? Do likwidacji skoro nie odbiera telefonow.

  2. Kinga K ★☆☆☆☆

    Czy ktoś wie jaki jest numer telefonu do rejestracji do pracowni endoskopowej? Numery podane na stronie nie odpowiadają lub są wyłączone.

  3. Dorota Ziętek ★☆☆☆☆

    W tej przychodni jest jak za PRL. Paniom się wydaje, że mogą rządzić pacjentami i zachowują się jak w filmach Barei... Bardzo niemiła obsługa w rejestracji jak i w punkcie pobrań. Punkt pobrań - drzwi otwarte na oścież, więc reszta z korytarza widzi jak ktoś się rozbiera, jak pobierają krew, jak szczepią. Równie dobrze mogłoby to odbywać się na korytarzu. I to pretensjonalne darcie z gabinetu za każdym razem PROOOOSZSZSZE takim tonem jak niezadowolona rzeźniczka z mięsnego. A nie daj boże jak musi drugi raz zawołać, bo za wolno wstajesz z krzesła w poczekalni... No masakra..

  1. Mirosław Włodarczyk ★★★★★

    Szpitalny oddział rehabilitacyjny jest bardzo dobry, żeby nie rzec najlepszy w Lublinie, personel profesjonalny daje poczucie pełnego zaopiekowania. Zabiegi oraz ćwiczenia są bardzo dobrze dobrane do pacjentów. Rehabilitanci panie i pan z wielkim sercem podchodzą do pacjentów. Zdecydowanie polecam ten oddział rehabilitacyjny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki?

Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki znajduje się przy Doktora Kazimierza Jaczewskiego 2, 20-090 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki?

Można skontaktować się z Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki pod numerem +48 817 184 501

Jak można dotrzeć do Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki?

Do Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements