Opinie

  1. Kamil Sech ★☆☆☆☆

    Strzyżenie maszynką 6mm, 10min za 45zł, gruba przesada. Barber bierze 60zł za 45-60min.

  2. Joanna PlusMinus ★★★★★

    Uwielbiam ten salon fryzjerski. Pani Marta od 3 lat sprawia, że wychodzę od niej zachwycona, a moje włosy za każdym razem, robią wrażenie na wszystkich

  3. Anna ★☆☆☆☆

    Zupełnie nie polecam! Fryzura rozwaliła się dosłownie po 15 minutach!! od wyjścia z salonu. Totalnie załamana wróciłam na poprawkę, ale to niewiele dało. Wsuwki zbierałam za sobą, gdziekolwiek się pojawiłam. Podczas wizyty Pani pogrążała się tylko niewiedzą swojego fachu próbując sprzedać mi bzdury dotyczące włosów, trwałości fryzury, ich pielęgnacji, etc. i brakiem profesjonalizmu wkładając wsuwki do buzi, aby je rozpiąć. Nie muszę chyba dodawać, że fryzura nie wytrzymała nawet do połowy imprezy. Nigdy nie byłam u gorszego fryzjera.

  1. Dawid Majer ★★★★★

    Salon godny polecenia. Miła obsługa,przyjemna atmosfera,atrakcyjne ceny:)

  2. Patrycjusz Szwajcarski ★★★★★

    Świetnie wykorzystujecie swoje talenty fryzjerskie. Brawo! Wasz salon zasługuje na polecenie. Można tylko pozazdrościć tak dobrych relacji z klientem oraz bardzo dobrego i profesionalnego podejścia w wymiarze świadczonych usług. Dziękujemy za świetnie wykonaną prace! Polecam ^_^

  3. Adam Małysz ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa, panie fryzjerki nadużywają wulgaryzmów podczas prowadzenia konwersacji z klientami oraz ze sobą. W środku brudno, nieumyte podłogi, śmierdzi. Lustra popękane strach się przeglądać! Podczas czekania w kolejce oferują nam leżące na stole gazety dla dorosłych, a tam chodzą też dzieci!!!! Panie strzyżą bardzo długo, niestarannie oraz nie tak jak chce klient. Serdecznie nie polecam, za popsutą fryzurę płaciłem 25zł a jak im wytknąłem błędy to groziły policją! Nie polecam jeszcze raz.

  1. cinciuk ★★★★☆

    Normalny salon fryzjerski. Ceny bardzo atrakcyjne więc jakość jest zgodna z tym co oferuje. Byłem na męskim strzyżeniu u Pani Ani. Za tę cenę byłem bardziej niż zadowolony. Jedyny minus to okropne zapachy lakierów unoszące sie z pomieszczenia obok. Warto pomyśleć nad lepszą wentylacją.

  2. Marcin Diamond ★★★★☆

    Normalny salon fryzjerski. Ceny bardzo atrakcyjne więc jakość jest zgodna z tym co oferuje. Byłem na męskim strzyżeniu u Pani Ani. Za tę cenę byłem bardziej niż zadowolony. Jedyny minus to okropne zapachy lakierów unoszące sie z pomieszczenia obok. Warto pomyśleć nad lepszą wentylacją.

  3. Polish Lolita ★☆☆☆☆

    Mega zła organizacja!! Byłam tam dwa razy i więcej nie pójdę. Na zrobienie paznokci byłam umówiona na godzinę 13, a o 13:45 nadal nie byłam przyjęta, i jeszcze zapowiadało się na to, że będę długo czekać. Parę klientek zapisanych na tą samą godzinę, do tej samej osoby. Długi czas oczekiwania, i nie miła obsługa. Pani która miała robić mi paznokcie, olała moje pytania, poszła do sali obok i siedziała na telefonie, zupełnie ignorując to, że czekałam prawie godzine. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Impressio Studio Fryzur?

Impressio Studio Fryzur znajduje się przy Żeglarska 131, 85-545 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Impressio Studio Fryzur?

Można skontaktować się z Impressio Studio Fryzur pod numerem +48 525 153 859

Jak można dotrzeć do Impressio Studio Fryzur?

Do Impressio Studio Fryzur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements