Byłam u P. Moniki na masażu Kobido. Było super. Masaż wykonany profesjonalnie, widać efekty. Pani Monika bardzo miła osoba. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Frontczak ★★★★★
-
Magda Bona ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam i nie polecam! 24sierpnia robilam hybrydę na naturalnej płytce. W trakcie zabiegu widząc wizualnie jak to wygląda krótko zapytalam czy długość paznokcia się zmieni. Usłyszałam, że nie. Ok,zabieg wykonano pomimo tego do końca ja wyszłam z efektem niezadowolenia i nie z tym czego oczekiwałam. Mniejsze z tym....czarę goryczy przelał fakt, że paznokcie były robione 24ego sierpnia A w dniu 31ego sierpnia paznokcie wszystkie odpadły. Jakość i staranność wykonania żenująca! Nie polecam!Umawiajac się na wizytę umawialam się na paznokcie przedluzane A w trakcie pracy na dłoniach usłyszałam "my nie robimy przedluzanych ". Edit:umawiałam się na przedłużanie! O tym ze paznokcie nie będą dluzsze dowiedzialam się w trakcie jak i tez o tym ze będzie praca wykonana na naturalnej płytce. Plytka paznokcia jest w oplakanym stanie!i proszę nie twierdzic, ze obsmarowywuje kogoś tu! Nie!ja poprostu jako już były klient wydaje opinie, bo mam zwyczajnie do TEGO prawo!wolność słowa zna pani takie coś? Absolutnie nie ma mowy o tym abym swoje dłonie ponownie oddala w pani salonu ręce! Masakra!
-
Natalia Obremska ★☆☆☆☆
EDIT: Po wszystkim pani udostępniła publicznie moje dane- imię, nazwisko, wizerunek (zdjęcie) i numer telefonu (była w ich posiadaniu z portalu booksy) na fejsbukowej grupie "Czarna lista klientek", przekraczając wszelkie granice- to już nie tylko nieprofesjonalne, ale również bezprawne! Ostrzegam! Bardzo niesympatyczna obsługa, totalny brak profesjonalizmu. Ze swojej strony zawiniłam, spóźniając się na wizytę 12 minut (problem z dojazdem niezależna ode mnie przyczyna, zamknięta uliczka dojazdowa, ale wiadomo - mój obowiązek być na czas) na fotelu siedziała w tym momencie inna klienta w czasie usługi, pani poinformowała, że mają dziś opóźnienie. Na pytanie jak długie padła odp. Ze jeszcze 40minut, więc bardzo się zdziwiłam, że nie dostałam żadnej informacji o ponad 50minutach przesunięcia i zapytałam czy w związku z tym zdążą wykonać cała usługę- odpowiedziała, że pewnie nie, ale potwierdziłam że wrócę za 40minut. Gdy dotarłam ponownie inna pani naskoczyla na mnie, że nie byłam punktualnie o 11, zaczęła przepytywać mnie o której weszłam do salonu i że powinnam być zadowolona, że w ogóle zgadzają się mnie przyjąć, bo skoro nie było mnie o 11, to w moje miejsce przyjęto inna klientkę i to normalne. Nie dała mi udzielić choć jednego pełnego zdania odpowiedzi, wciąż przerywając podniesiony tonem. Sprzeczne informacje od obu pani i ton drugiej pani zmusiły mnie do rezygnacji z usługi.
-
Stefan OOO ★★★★★
Bardzo polecam to Studio Urody. Pełen relaks po ciężkim dniu. Pani Monika profesjonalnie wykonuję swoją pracę, zawszę wychodzę zadowolona z usługi. Zawsze uśmiechnięta, potrafi doradzić i wysłuchać jak trzeba. Polecam .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Urody Monika Gorączkowska?
Studio Urody Monika Gorączkowska znajduje się przy Połczyńska 3, 85-700 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Urody Monika Gorączkowska?
Można skontaktować się z Studio Urody Monika Gorączkowska pod numerem +48 605 612 984
Jak można dotrzeć do Studio Urody Monika Gorączkowska?
Do Studio Urody Monika Gorączkowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku