Uwaga na promocję -50% i 100 zł na KAŻdY drugi produkt. Promocja komunikowana rownież przy produktach, których nie dotyczy co stwarza fałszywe poczucie, że produkty, przy których je komunikacja promocji do nich wchodzą. Oczywiście jest gwiazdka i małym drukiem jest informacja czego dotyczy promocja, jednak pierwszy przekaz wprowadza w błąd. Ewidentny brak szacunku do klienta. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Markiewicz ★☆☆☆☆
-
Rafał Pakuła ★☆☆☆☆
Sieć uchyla się od odpowiedzialności za fatalny produkt, który zaoferowała. But rozkleił się po kilku tygodniach użytkowania. Najpierw archaiczne zgłaszanie reklamacji wyłącznie przez sklep - nie można było odesłać jak u konkurencji po prostu paczkomatem, tylko musiałem jechać specjalnie do miejsca, gdzie buty zostały zakupione - w Bydgoszczy. Dramat. Po zgłoszeniu reklamacji - około miesiąc później - dostałem informację zwrotną, że to nie jest wina produktu i nie przyjmują reklamacji, bo ich "zużycie ociera się o stan dewastacji". Rozumiem, że po paru tygodniach użytkowania buty nie są nowe, ale jednak rozklejenie się badziewia po paru kilometrach nie jest moją winą. Przy odbiorze reklamowanego obuwia usłyszałem, że jedyną drogą odwołania się od decyzji jest rzecznik praw konsumenta, bo sklep nie przyjmuje drugi raz reklamacji. Nie mam na to czasu, więc nie będę się boksował, ale w tej sieci nigdy więcej nic nie kupię i przestrzegam - dajcie sobie z tym spokój. W innych sieciach towar też ma prawo się rozpaść, ale kultura załatwiania reklamacji jest zupełnie inna. Wstyd, hańba, żenada.
-
maniekol ★★☆☆☆
W dniu 10 stycznia wybrałem się z dzieckiem celem kupienia odzieży. Obsługa sklepu tego dnia poniżej krytyki. Na pytanie gdzie znajdę buty zimowe dla dziecka wskazano mi palcem gdzie mam ich się szukać. Żadnych sugestii, podpowiedzi, stały 2 młode mimozy obok siebie jak słup soli zero zainteresowania klientem. Najlepsze było na końcu jak zapytałem się przy kasie czy dana kurtka jest w większym rozmiarze ewentualnie w innym sklepie. Pani po sprawdzeniu w systemie stwierdziła, że nie jest w stanie mi powiedzieć bo nie rozumie przypisanej do odzieży rozmiarówki. Sam w końcu rozkodowalem o co chodzi. Wstyd żeby pracownik nie znał specyfiki swojej pracy i nie był w nią kompletnie zaangażowany.
-
Sebastian Rzepecki ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym chciałem dokonać zakupu bluzki sportowej dla dziecka. Na metce cenowej była cena 19.99zl jak na zdjęciu. Niestety pracownicy sklepu twierdzili inaczej i chcieli mi ją sprzedać drożej 79.99zl. Do zakupu nie doszło. Jako konsument zostałem oszukany.
-
Pibblo _ ★☆☆☆☆
opsługa jest najgorsza zecza w tym sklepie nie mozna nawet patrzec na rzeczy poniewaz jak zadlugo na nie bedziesz patrzyl to do ciebie maja problwm
-
Ale P. ★☆☆☆☆
Dziś 02/04 w niedzielę handlowa doświadczyłam negatywne zajście z paniami na kasie.Nie dość, że przed zapłata prosiłam sprawdzić czy została nabita właściwa cena z obniżka otrzymalam odpowiedź, że tak całe szczęście, że nie odchodziłam od kasy okazało się, że jeden towar został nabity bez zniżki dodatku druga koleżanka widząc, że było trochę zamieszania zaczęła od samego początku składać towar i akurat ten towar, co został nabity bez zniżki odkleiła cenę z rabatem i nakleiła spowrotem. Po całym zajściu wychodzę z założenia, że te dwie panie współpracowały ze sobą myśląc, że nie będę sprawdzała paragonu i że oddale się od kasy. Jeżeli po jakimś czasie przyszłabym z tym błędem pewnie otrzymałabym odpowiedź, że to ja odkleiłam cenę z rabatem.Ja panu/ni kierownikowi (szefowi) proponowałabym mieć większą kontrolę nad takimi zagryfkami, bo nie wiadomo ile osób w tym dniu zostało tak samo potraktowane. Wstyd, że trzeba na każdym kroku uważać żeby nie dać się oszukać.
-
Jacek Jenziołowski ★★★★★
Może sa sklepy tej sieci bardziej wyposażone, to jednak miła, sympatyczna i szybka obsługa rekompensuje drobne braki.
-
Aleksandra Włodarczyk ★★★★★
Szeroki asortyment, bardzo dużo produktów do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Dobrej jakości produkty znanych marek oraz marek Martes. Miła i pomocna obsługa zarówno przy kasie jaki i między alejkami. Szybko orzeczono odpowiadają na pytania. Znają rozmieszczenie towaru i informują o aktualnej ofercie promocyjnej. Wchodząc z uśmiechem otrzymaliśmy bardzo pozytywną odpowiedź obsługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Martes Sport PRO?
Martes Sport PRO znajduje się przy Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Martes Sport PRO?
Można skontaktować się z Martes Sport PRO pod numerem +48 511 977 184
Jak można dotrzeć do Martes Sport PRO?
Do Martes Sport PRO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku