Opinie

  1. Marta Rutkowska ★☆☆☆☆

    Niestety obsługa w lokalu to tragedia zamówione zostały 3 pizze i spaghetti dwie z nich i danie zostały podane na trzecią czekaliśmy po zapytaniu obsługi dowiedzilismy sie ze jeszcze 15 minut po jakimś czasie poszliśmy do nich ponownie i wtedy okazało sie ze jednak oni nie zapisali poprawnie zamówienia i tej pizzy nie bylo na nim przez co jedna z osób nie dostala wogole posiłku . Nie polecam ...

  2. Aleksander Malcahn ★☆☆☆☆

    Nie wiem czy zdołam opisać wszystkie przykrości które spotkały mnie w tej restauracji. Począwszy od przeterminowanego soku pomarańczowego ( nie dwa-trzy dni ,a 5 miesiący ;) ). Pizza bardzo nieudolnie pokrojona , ale sama w smaku była nawet dobra przedwwszystkim ciasto. Natomiast napewno makaron nie zasługuje na komplementy , zimny makaron , czosnek nie posiekany a pokrojony na trzy części oraz podobno miał być podany z serkiem kanapkowym którego nie udało mi się niestety zobaczyć i kurczaka również ciężko było dojrzeć, podany oczywsicie 30 minut po innych daniach.Stan świeżości produktów pozostawia wiele do życzenia oraz braki sztućców i porcelany ( brak talerzy). Z plusów napewno kebab jest smaczny i niestety to tyle. Napewno nie wrócę do tego miejsca chyba że w stanie bardzo głębokiej nietrzeźwości.

  3. wiktor iwanski ★☆☆☆☆

    Ogólnie pizza nie była zła, natomiast kawałek obciętego kartonu z sosu pomidorowego (przynajmniej tak wygląda) to przesada moim zdaniem. Obrzydziło mi to całą pizzę będąc szczerym…

  1. Bartłomiej Mogilnicki ★★★★★

    Przepyszna pizza, ciasto idealnie miękkie i soczyste. Pizza zgodna z zamówieniem tj. dodatkowe składniki, podwójne tabasco i etc. Mimo dość wielu negatywnych opinii postanowiłem zaryzykować i naprawdę było warto. Napewno nie było to ostatnie zamówienie z mojej strony.

  2. Adam Filipek ★☆☆☆☆

    Może zacznę od pozytywnych rzeczy bo warto zrobić pierwsze dobre wrażenie. +obsługa +szybka dostawa +jedyna pizza z dostawa w Bydgoszczy o 22 Koniec plusów Pizza dotarła wszyscy się cieszyli, aż do pierwszego ugryzienia. Jakość składników dramat. Musiałbym się postarać żeby kupić w sklepie tak słabej jakości składniki. Ser tak tłusty, ze w smaku przypomina topiony, salami pepperoni (o ile można to coś tak nazwać) wiór bez smaku, ciasto konsystencja przypomina rozmoczonego omleta, a nie pizzę. Właśnie wietrzymy mieszkanie po tej pirackiej uczcie. Cena 50 zł z dostawa raczej normalna jak na astronomiczna inflacje, ale nie przy takiej jakości. Szczerze wolałbym zjeść mrożona pizzę z dyskontu niż ten pseudo placek. Serdecznie nie polecam. PS. Dostałem SMS, ze z pośród wystawionych opinii losowany jest zwycięzca i można wygrać 100 zł. Moje pytanie. Czy można to wydać w innej pizzeri, albo w zarze? Moje podniebienie byłoby wdzięczne za taka możliwość realizacji vouchera.

  3. Anzhela Ivaniushko ★☆☆☆☆

    Zawsze zamawiałam pizzę z tego miejsca. Do dziś wszystko było super. Pizza, która przyszła do mnie zaledwie godzinę temu. Byłа obrzydliwа. Nie tylko byłа spalonа, ale także owoce morza były zgniłe. Na początku myślałam, że zapach jest spowodowany niedopasowaniem produktów, ale potem spróbowałam jednego z małży i prawie zwymiotowałam, były naprawdę zgniłe. Pizza została całkowicie wyrzucona. Nastrój jest zepsuty, i pozostała głodna, bardzo dziękuję.

  1. DJ WODZIREJ Adrian ★☆☆☆☆

    Kebaby nie do zjedzenia. Sos zważony, kwaśny, kebaby po przywiezieniu rozwalone.Paćka. Mięso grubo pokrojone Obsługa bardzo bezczelna. Pan z którym rozmawiałem na prośbę o rozmowę z kierownikiem lub managerem, a nawet z prośbą o informację z kim rozmawiam powiedział nie dowie się Pan i się rozłączył.

  2. Claudia Lach ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania to porażka zwazajac na to, ze jest srodek tygodnia.. dzisiejsze zamówienie również nie śmieszny żart. Od dłuższego czasu są problemy z pizza na dowoz. Dalam wam ostateczna szasne po wczesniejszych zawodach, jednak nie potrzebnie. Nie polecam.

  3. Izabela Szymanowska ★★★★★

    Jak zwykle wielkie dzięki. Pizza przyjechała szybko do tego gorąca i oczywiście pyszna!!! Bardzo dużo dodatków, przemiły dostawca. No i warto wspomnieć o smsowych powiadomieniach, dzieki którym cały czas na bieżąco jesteś ze swoim zamówieniem. Zawsze polecam czy to w klubie czy z dowozem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Piratto?

Pizzeria Piratto znajduje się przy Podwale 3, 85-111 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Piratto?

Można skontaktować się z Pizzeria Piratto pod numerem +48 523 412 139

Jak można dotrzeć do Pizzeria Piratto?

Do Pizzeria Piratto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements