Opinie

  1. Paulina Staskowiak ★★★★★

    Przemiła obsługa. Pani Ania bardzo pomocna i gotowa pomóc we wszystkich sytuacjach. Jak do tej pory recepcja/ lekarze bardzo mili i uprzejmi. Bardzo polecam.

  2. Kinga Koperska ★★☆☆☆

    Wizyta u fizjoterapeuty z zastrzeżeniem - po 30 minutach została zakończona (powinna trwać godzinę), dopiero po wizycie w rejestracji zostało wyjaśnione, że jest zapisane, że jeśli zostanie osiągnięty sukces terapeutyczny to wizyta może zostać zakończona w dowolnym momencie. Po rozmowie z fizjoterapeutą wizyta została kontynuowana jednak sporo czasu zostało stracone, pan bardzo pilnujący czasu. Warto wspomnieć, że taping płatny dodatkowo co większość (jeśli nie wszyscy) fizjoterapeuci mają to w pakiecie konsultacji. Po upływie kilku godzin dolegliwości powróciły do tych sprzed chwili wizyty. Fizjoterapeuta w pierwszej chwili bardzo zyskał, jednak po ocenieniu całej wizyty jestem bardzo zawiedziona.

  3. wencynketoryks ★☆☆☆☆

    Lekarz rodzinny bez zastrzeżeń. Ale wystawianie recept to tragedia. Rok należę do tej przychodni. Na początku prosiłem o wystawianie recept rocznych. Lekarz wypisze receptę raz na jakiś czas a nie co miesiąc, ja pojadę raz do apteki a nie co miesiąc- generalnie mniej roboty dla każdego i wszyscy zadowoleni. Otóż przez pół roku pisania o recepty roczne sobie darowałem, bo żadnej recepty rocznej z tej przychodni na oczy nie widziałem. Teraz bardziej świeża sprawa. Od 11 dni czekam na receptę. Po 5. dniu czekania zadzwoniłem żeby się dowiedzieć skąd tyle czekania. Informacja, że lekarz odmówił wypisania recepty i Pani rejestratorka nie zna powodu. Wysłała maila w mojej sprawie i mieli się kontaktować ze mną żeby wszystko wyjaśnić. No niby w porządku tylko skoro lekarz odmówił wystawienia recepty to czemu nie dostałem informacji, że tak się stało i powodu i to z ich inicjatywy a nie, że jakbym nie zadzwonił to bym totalnie nic nie wiedział? No już dobra, zobaczymy co będzie jak zadzwonią... Ta, czekam 11 dzień za receptą bądź telefonem kontaktowym i jakoś się nie doczekałem na żadne z powyższych. Leku już mi brakuje od kilku dni więc organizm rozregulowany w tym aspekcie, na który działają tabletki. Przytyłem 1.5 kg. Serdecznie dziękuję Certusowi. Zaraz dzwonię żeby kogoś tam zgnoić, kto za to odpowiada, bo to jest żart. Najgorsza przychodnia do jakiej należałem.

  1. Kamila Der ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystaliśmy z poradni medycyny podróży. Pani doktor konkretna i merytoryczna. Sprawnie przeprowadziła wywiad i poleciła niezbędne przed wyjazdem szczepienia. Szczepionki dostępne na miejscu. Pielęgniarki przemiłe. Serdecznie polecam:)

  2. Adrian Bedkowski ★★★★★

    Cudowny wybór. Odkąd przepisałem się do tej placówki żadna choroba mnie już nie stresuje. Panie w rejestracji, które zawsze są uśmiechnięte, służą pomocą i znajdują termin do lekarza POZ nawet tego samego dnia, co jest naprawdę wyjątkowe. Lekarze oczywiście pełni wiedzy zawsze odpowiadają mi nawet na trudne pytania. Szkoda, że tak późno poznałem tę placówkę.

  3. Beata Kęsy ★☆☆☆☆

    Miałam dzisiaj wizytę na 10.30 ale zrezygnowałam ponieważ dr D. B. wyprowadził mnie z równowagi. Był niegrzeczny i zero podejścia do pacjenta . Podnosił głos machał mi karteczkami przed nosem . Powiedziałam mu ze nie pozwolę sobie żeby mnie ktoś tak traktował. Dodam , że bardzo źle się czułam byłam po antybiotykach bez większej poprawy . Lekarz powinien mieć spokój, opanowanie i podejście do pacjenta .

  1. Weronika Zajkowska ★★☆☆☆

    Wszystko byłoby super, gdyby nie to, ze żeby umówić sie na wizytę trzeba udać się osobiście :) dodzwonienie się graniczy z cudem. Można wisieć i wisieć na słuchawce a telefonu nie odbierze nikt.

  2. Олег Боташёв ★☆☆☆☆

    Najgorsza lecznica. Nie ma szansę z kimś się dogadać na recepcji. Z gorączką można otrzymać szansę na wizytę dopiero po powtórkach tygodniach. Przy pierwszej okazji zabieram z tą swoje dokumenty. Nie polecam. Najgorsze są przychodni to Certus.

  3. Anna Malachowska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych na NFZ . Moja Pani Dr.Borowicz Grabias zawsze mnie słucha ,stawia trafione diagnozy jest bardzo ciepłym Rodzinnym Lekarzem..Nigdy nie miałam problemów z uzyskaniem skierowań na badania ,Polecam z całego serca.Pacjentka wieloletnia :)

  1. draazek ★☆☆☆☆

    Warunki w jakich trzeba tam zaparkować auto to jest jakiś skandal. Ludzie chorzy, starsi, często o kulach muszą brodzić w błocie. Jeśli ktoś jedzie tu po raz pierwszy nie ma szans znaleźć tej przychodni bez błądzenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PL Certus - Centrum Medyczne?

PL Certus - Centrum Medyczne znajduje się przy Marcelińska 90, Grunwald, 60-324 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PL Certus - Centrum Medyczne?

Można skontaktować się z PL Certus - Centrum Medyczne pod numerem +48 618 604 200

Jak można dotrzeć do PL Certus - Centrum Medyczne?

Do PL Certus - Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements