Zostałam tu skierowana na USG piersi w ramach NFZ. Wszystko bez problemu, bez żadnych opóźnień, a lekarka bardzo miła. Jedna gwiazdka mniej ponieważ brak miejsca, żeby zostawić rower.
Zdjęcia
Opinie
-
Vanalai ★★★★☆
-
Anna B ★☆☆☆☆
Moja pierwsza negatywna opinia every, ale niestety :-( Chciałam uzyskać dokumentacje medyczna i dowiedzialam sie przez telefon, że skoro mam problemy z wydrukiem wniosku i wskanowania z podpisem , to mogę się osobiście stawić się z dowodami i taka dokumentację uzyskam od ręki. Przyjechałam specjalnie w tym celu i dowiedziałem się ze to niemożliwe. Mają 7 dni od wypełnienia wniosku... Poza tym to moja wina, bo nie zanotowałam sobie z kim rozmawiałam i kto wprowadził mnie w blad. Sama, de facto, pani z administracji , z którą rozmawiałam , nie raczyła się przedstawic. Opryskliwa i niemila. Powiedziala ze mogę napisać zażalenie ale i tak maile trafi do tej pani. Zero "przykro mi" , cokolwiek. Jedynie jedna miła pani na recepcji powiedział że jest jej przykro..No nie szanują czasu innych, niestety. Moze ktos z właścicieli i kierownica przeczyta i zrozumie czemu ogolnie taka niska ocena kliniki. Lekarze są różni, wiadomo, ale administracja i recepcja jest twarza firmy i tutaj takie zachowanie a la PRL już nie przejdzie.
-
Anna Wleklinska ★☆☆☆☆
Bardzo słabo oceniam. Profesor światowej sławy tak się spieszył, że podczas naszej wizyty zaczął się pakować i praktycznie wystrzelił z gabinetu. Wizyta trwała i tak nie więcej jak 9 minut. Pisałam wcześniej mail z zapytaniem czy zajmuje się MSA ponieważ mama ma i nie ma na to lekarstwa. Odpisał że musi zobaczyć pacjenta. Przyjechałyśmy do poznania oddalonego o 130km od naszej miejscowości by usłyszeć że nie ma na to lekarstwa i ruch to zdrowie (Msa to zanik wieloukładowy). Jednocześnie profesor nie skieruje na żadne rehabilitacje bo to prywatna praktyka. Czuję się oszukana bo mógł napisać to samo w mailu tymczasem przepisał na „kartę pacjenta” to co w papierach nie badając, a prosząc o MR głowy chciał opis nie płytę. Dzwoniłam parę dni wcześniej pytając jak wygląda taka wizyta i panie z recepcji mówiły, że prof. odczytuje płyty i nie będzie z tym problemu, że technicznie służą pomocą. Mówiły też że bada i że poświęca pacjentowi czas. Totalna żenada i przerost formy nad treścią. Mógł nam zaoszczędzić czasu i pieniędzy. Tragedia, szczerze nie polecam. Szkoda pieniędzy i godności
-
Małgorzata Banaszyk ★☆☆☆☆
Zapisałam się do kliniki na usg piersi. Przez telefon poinformowani mnie, że mam potwierdzić wizytę w odpowiedzi na sms. Sms nie otrzymałam. Na umówioną wizytę przyjechałam, w rejestracji zostałam poinformowana, że ktoś źle spisał mój numer telefonu. Pani w rejestracji była miła i przyjęła to jako swój błąd jednak PANI FISCHER stwierdziła, ze to mój błąd i kazała mi czekać az wszystkich obsłuży. Mam w domu male dziecko i nie po to umawiam się na wizytę by czekać niewiadomo ile na przyjęcie. Pani Fischer jest niemiłą, nieprzyjemną kobietą, która traktuje ludzi jak popychadło. Zachowanie godne placówki nfz. Jeżeli ktoś ma płacić pieniądze za taką ‚usługę’ ODRADZAM
-
Remigiusz Cuchra ★☆☆☆☆
Bardzo słaba jakość obsługi. Przyjechałem na pobranie krwi i okazało się, że nie ma pielęgniarki. Nie fatygują się przedzwonić do pacjentów, ale sami oczekują od pacjentów informowania o odwoływaniu wizyt. Pani w recepcji rozmawaiała przez telefon, jednak była to prywatna rozmowa, a nie z pacjentami.
-
Miłosz Błaszczyk ★☆☆☆☆
Brak cennika wizyt na stronie www , brak mozliwosci rozmowy telefonicznej ,nie ma mozliwosci dodzwonic sie tam.Wynika z tego ze aby sie umowic na prywatna wizyte nalezy potulnie podreptac tam osobiscie.Nie skorzystam.
-
Klaudia Walasek ★☆☆☆☆
Robiłam w tym miejscu badanie krzywej cukrzycowej, które zostało niestety wykonywane niepoprawnie, a wynik przez to był zafałszowany. Musiałam powtórzyć to dość nieprzyjemne i obciążające badanie gdzie indziej. Podczas tego badania oprócz wypicia glukozy, nie można pić nawet wody, jednak Pani która wykonuje badanie wręcz zachęca do popicia wodą. Dodatkowo krew pobrana z żyły ląduje na glukometrze, zamiast wysyłki do laboratorium. Jeden z pomiarów był bardzo wysoki, więc został powtórzony na innym urządzeniu, który dał wynik o 60 jednostek niższy, to chyba wystarczająco pokazuje jak miarodajne są te wyniki. Edit: Chyba mnie Państwo z kimś pomylili, rozumiem w takim razie, że to nie pierwszy taki przypadek.
-
Gosia Wy ★☆☆☆☆
3 razy pod rząd, w zupełnie różnych terminach oddalonych od siebie o miesiące, dzwoniąc jedynie po receptę otrzymałam informację, iż "system coś DZIŚ szwankuje" i jedyna możliwość zdobycia recepty to odbiór jej fizycznej wersji w klinice, do której jadę ponad godzinę. Personel ma ewidentny problem z obsługą i wystawianiem e-recept, przez co definitywnie wolą przenosić problem na pacjenta. Ponadto nie jestem w stanie dodzwonić się do ambulatorium od września. Sygnał jest, czasem, rzadko bo rzadko, ale zdarza się nawet zajęte, natomiast słuchawki ode mnie nikt nie podniósł od trzech miesięcy.
-
Aloe Vera ★☆☆☆☆
Wizyta prywatna zaplanowana 2 tygodnie wcześniej, dzień przed telefon, że "pan doktor będzie wtedy operował". Zaproponowano wizytę na dzień kolejny, jakby oczywistością było, że nikomu nie zmieni to planów i to nic takiego. Żenada, nie umówię się tutaj na żaden inny termin, bo jaką mam gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy. Przez tę sytuację osoba, która miała mi pomóc w dotarciu na miejsce z nogą w gipsie zmarnowała niepotrzebnie jeden dzień uropu, którego nie mogła przesunąć. Jak widać wiele negatywnych opinii nie jest bezpodstawnych.
-
Iga Ciesielska ★☆☆☆☆
Pani z rejestracji bezczelna - zadzwoniono do mnie dzień po umówieniu wizyty przez PZU, żeby ją potwierdzić. Szkoda tylko, ze miało to miejsce o 6:58 rano, kiedy jeszcze spałam. Co chwilę telefony, bo coś się nie zgadza. Nie można nic załatwić za jednym razem. Nie mogę ocenić wizyty, ponieważ po wytłumaczeniu mi, że muszę jeszcze zadzwonić w odpowiednim terminie, żeby ponownie ją potwierdzić i konieczności rozmawiania z panią recepcji oraz w obawie przed kolejnymi telefonami nad ranem - zrezygnowałam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ Klinika Promienista?
NZOZ Klinika Promienista znajduje się przy Promienista 98, Grunwald, 60-142 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ Klinika Promienista?
Można skontaktować się z NZOZ Klinika Promienista pod numerem +48 618 622 025
Jak można dotrzeć do NZOZ Klinika Promienista?
Do NZOZ Klinika Promienista można dotrzeć, korzystając z poniższego linku