Zdaje się, że jako klient masz prawo tylko do płacenia. Nie wolno zapytać się o zakres wykonanych prac bo to spotyka się z obraźliwą reakcją.
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław Górecki ★★☆☆☆
-
Arkadiusz Makula ★★★★★
Byłem z wymianą turbiny VW Crafter 2.0 -177 km. Dziekuję za podjęcie się wyzwania. Na chwilę obecną wsztko działa jak należy.
-
CBA ★☆☆☆☆
Byłem jesienią na wymianie opon. Miałem ze sobą nowe opony, które trzeba było założyć na moje felgi a potem na auto. Podczas wymiany "okazało" się, że wszystkie felgi są krzywe, klocki i tarcze hamulcowe są do wymiany, śruby nie pasują, etc. Odniosłem wyraźne wrażenie, że jest to próba naciągania na kolejne koszty. Natomiast hitem okazało się, jak po kilku miesiącach chciałem dopompować te (założone w "warsztacie") opony i zauważyłem, że do tych (nowych) opon założono przypadkowe i stare nakrętki na wentyle, a te dostarczone z oponami zostały zabrane. Naprawdę, nawet nakrętki na wentyle?! Jedna z tych nakrętek nie była nawet przeznaczona do wentyli, była metalowa (nie mam pojęcia od czego była, zdjęcie w załączniku) a odkręcenie jej było niemożliwe, a w rezultacie prób wykręcania uszkodziłem cały wentyl, który został mi w ręce. Nieprofesjonalne miejsce, brak szacunku do klienta i próby naciągania na dodatkowe koszty. Zdecydowanie nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca, nawet jeśli nigdzie indziej nie będzie dostępnych terminów.
-
IR HL ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to za dużo, ale nie mogę dać zera. Auto oddałam do serwisu w grudniu przed świętami. Nie miało mocy i pokazywały się dwa błędy na desce. Okazało się, że uszkodzona jest turbina. Pan Marcin oddał turbinę do regeneracji i oddał mi auto w styczniu. Jak tylko wsiadłam okazało się,że turbina gwiżdże. Wróciłam z reklamacją. Mechanik stwierdzili,że to nie jest absolutnie turbina tylko jakiś łącznik i trzeba wymienić. Nie znam się, ale dziwne,że teraz nagle łącznik padł. Pierwsze co wyskakuje w necie przy wyszukiwaniu gwizdu to uszkodzona lub źle zamontowana bądź zregenerowana turbina.Ale oni twierdzili,ze to łącznik i koniec.Zapytałam potem w innym serwisie i powiedzieli mi, że może się tak zdarzyć,że przy wymianie turbiny łącznik może zostać uszkodzony jeśli jest stary. I przypuszczam,że tak się stało. Panowie wymienili wobec tego łącznik. Wracam po auto i dalej gwiżdże. Znów reklamuję. Pan Marcin się na mnie patrzy i mówi,że to turbina. No nie wierzę. Wcześniej twierdzili ,że to łącznik.Znów zostawiam auto. Po kolejnej pseudonaprawie(inaczej nie da się tego nazwać). wsiadam do auta i gwiżdże dalej- nic się nie zmieniło oprócz tego,że teraz traci moc i znów pojawiły się błędy, z którymi przyjechałam na początku. 10 stycznia -1,5 miesiąca po zawiezieniu auta do tego Pana auto jest nienaprawione. Ja uboższa o naprawę łącznika i wymianę oleju i podobno filtrów.Dramat.Nie polecam.3 razy oddawał mi uszkodzone auto twierdząc,że jest naprawione.Dodatkowo magicznie zepsuł się u nich łącznik. Podsumowując- auto nie zostało naprawione ( nie wiem, czy jeszcze czegoś nie sknocili) plus podczas naprawy turbiny "uszkodził" się w magiczny sposób łącznik. Przypadek- nie sądzę. Jeżeli nie chcecie tracić nerwów, dopłacać za kolejne uszkodzenie lub być bez auta prawie 2 miesiące omijajcie ten serwis z daleka.
-
Vreal Symulatory ★★★★★
Gdy szukam pomocy i rozkładam ręce trafiam tutaj. Serwisuje kilka aut od kilku lat. Szczerze polecam.
-
Rafal Karczewski ★★★★★
Od wielu lat serwisuje samochód u Pana Marcina. Zawsze fachowo doradzi przeżyć auto i zawsze zwróci uwagę na rzeczy które w przyszłości będą do wymiany. Ceny są dobre, w porównaniu do konkurencji niższe. Polecam.
-
Agnieszka Petrow ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tego serwisu. Chciałam sprawdzić auto przed kupnem, mechanik nie zauważył nawet braku katalizatora. Pytałam się czy jest-odpowiedział że tak. Następnego dnia bylam w innym serwisie i diagnosta stwierdził że wydech jest dziurawy i katalizatora nie ma. Do tego pomocnik mechanika się na niczym nie zna i kazał nam samemu sprawdzać podwozie.
-
Adam Pawelczyk ★☆☆☆☆
Ceny z kosmosu... 1 querlenker wachacz audi a8 za 700 zł dowiedzialem sie dopiero po wymianie.... w niemczech .nawet tyle nie kosztuje ...nie polecam
-
Dominika Bogusz ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca wymieniałam tam opony na zimowe i zostały one zle wymienione, auto po wymianie było nie stabilne okazało się u innego wulkanizatora ze musiał zrobić wyważenie na nowo a jedna opona całkowicie zle wymieniona. Kleina powiedział ze muszę wrócić bo jedna felga jest krzywa co było kłamstwem po prostu nie mieli czasu jej poprawić, u innego wulkanizatora felga była Ok tylko opona zle wymieniona. Ponadto Pan umawiał się ze mną na cenę 170 zł a na miejscu przy wystawieniu faktury zarządał 200, nie wspomnę już o jego żonie która nie potrafi powiedzieć Dzień dobry jak widzi klienta. Omijać szerokim łukiem to miejsce.
-
Dominika Bogusz (DB) ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca wymieniałam tam opony na zimowe i zostały one zle wymienione, auto po wymianie było nie stabilne okazało się u innego wulkanizatora ze musiał zrobić wyważenie na nowo a jedna opona całkowicie zle wymieniona. Kleina powiedział ze muszę wrócić bo jedna felga jest krzywa co było kłamstwem po prostu nie mieli czasu jej poprawić, u innego wulkanizatora felga była Ok tylko opona zle wymieniona. Ponadto Pan umawiał się ze mną na cenę 170 zł a na miejscu przy wystawieniu faktury zarządał 200, nie wspomnę już o jego żonie która nie potrafi powiedzieć Dzień dobry jak widzi klienta. Omijać szerokim łukiem to miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Start Kleina?
Auto-Start Kleina znajduje się przy Wybickiego 39, 84-207 Bojano, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Start Kleina?
Można skontaktować się z Auto-Start Kleina pod numerem +48 512 386 912
Jak można dotrzeć do Auto-Start Kleina?
Do Auto-Start Kleina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku